mylsím že s ním nebude něco Ok protože tohle 25 letý dospělý člověk nedělá. Já bych to prostě někdy dala třeba tvému příteli nebo někomu aby to vzal a dělal že to je omyl. nebo něco takového

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na koiri: Při osobním setkání je to hodně sympatický kluk, milý, hodný, takový zlato. Pohledný kluk. Ale přes sms se mi už ukázal jako vyděrač a totální sr.č. Proto jsem ten vztah ukončila. Teď mě napadlo, že napíšu jeho bývalé přítelkyni, jestli jí náhodou neotravuje taky. Mě otravuje pořád, skoro každou noc. Někdy si dá tak 3 dny pauzu. My se vůbec nevídáme. Nechci ho vidět a naštěstí bydlí ode mě 45 km. Nechápu, co tímhle si chce dokázat. Jak myslíš, že by mohl pokračovat?

arrow
profile_image
koiri
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kutunka:
Tak v extrémních případech u stalkingu může dojít až na násilí, to je ale opravdu na tvým úsudku, abys posoudila jestli by něčeho takového byl schopný. Rok a půl není měsíc, takže očividně tam musí být silná motivace, když je schopen tě otravovat s takovou frekvencí (myslela jsem, že je to párkrát do měsíce). Pamatuju si, že jsem tu kdysi četla na omlázku příběh holky, co pracovala v bance a někdo si ji takhle vyhlídnul (myslím, že ho neznala) a to co líčila (pouhé pronásledování), tak z toho běhal mráz po zádech.Prostě pokud se to zesiluje, tak tě to začne tak omezovat, že nemůžeš žít jako před tím a navíc se musíš zabývat pořád tím, jestli mu jednou vážně nej***e a něco neudělá. Teď bych udělala fakt to, že hovory z těch čísel blokovat, absolutní ignorace(jakékoliv reagování to vždy zhorší) a v případě, že by se dělo něco víc opravdu zkusit policii, i když tohle asi stačit nebude (každopádně ty starý smsky nemaž a pořiď si kdyžtak výpis hovorů).

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na koiri: To nedokážu říct, jestli by mě něco udělal. Ale dokáže být agresivní. Ach jo, nepracuji v bance, ale skoro dva roky mě taky někdo sledoval. Bohužel se nikdy nepodařilo zjistit značku auta, vždy měl auto špinavý. Jezdil černou audinou s černými skly a vždycky se zastavil a sledoval mě. Jakmile jsem se podívala, tak ujel .Už asi 3 měsíce jsem ho neviděla, ale to nebyl ten bývalý. Ten vypadal jinak. Jen aby to nebyl ten, co mě prozvání už 10 let a když jsem mu jednou volala a začla jsem na něj řvát, tak mě vzdychal do telefonu. Přitom toho jsem viděla jednou v životě a nic jsem s ním neměla. Mě žerou samý psycha.

arrow
profile_image
koiri
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kutunka:
Fakt nezávidím, já jsem na jakýkoliv narušování soukromí strašně citlivá, věřím, že kdybych se s něčím takovým setkala (po jednom rozchodu náznak něčeho podobnýho byl, navíc jsem se s tím člověkem rozešla právě kvůli tomu, že jsem zjistila že je dost labilní), tak bych asi jednala podle toho "že nejlepší obranou je útok" .... Zkus teda napsat té bývalé, ale nesázela bych na to. Navíc nevíš, třeba je s ním v kontaktu a mohla by se před ním zmínit a kdyby zjistil, že se o něj "zajímáš", třeba by mohl začít být ještě dotěrnější. Zlatý pravidlo je fakt ignorovat, ignorovat,ignorovat.

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na koiri: Té bývalé jsem napsala. Samozdřejmě mu to může říct, ale ten by byl schopnej mě zavolat a seřvat mě, co si to vymýšlím. Znám ho moc dobře. Každopádně se s ním o tom rozhodně bavit nebudu. Já myslím, že ta je schopná mu to říct, ale uvidí se až na píše, jestli je s ním v kontaktu.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

měla jsem dost podobný problém, změna tel. čísla mu překazila vše. Mne se číslo měnit nechtělo kvůli starým známým a tak...ale už to bylo neúnosný.

arrow
profile_image
misickaz
od 4. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 10:26:41 - Připojeno během spojování:
Psychický nátlak od expřítele

Chtěla bych se podělit o zkušenost s chlapem, který začne ve vztahu psychicky ubližovat a zeptat se na vaše zkušenosti s takovými muži.
S přítelem jsme byli 2 roky, dokonce jsme spolu bydleli, ovšem nakonec jsme se rozhodli pro oddělené bydlení. Tím pádem došlo k tomu, že jsme vztah udržovali na dálku. Po pár měsících jsem zjistila, že se tam přítel tajně schází s jinou. Impulzivně jsem to řešila rozchodem. Změnilo se i jeho chování ke mě, začal být arogantní, vůbec se ke mě nechoval jako k slečně kterou miluje. Dost mi to ubližovalo. Nakonec jsme se však rozhodli, že to spolu zkusíme znovu. On však ode mě očekával nějaké snažení, což mi přišlo absurdní po tom co mě podváděl. Byla jsem z toho dost na dně, byl na mě stále nepříjemný jen kvůli tomu, že jsem se šla s kamarádkama bavit. Podle něho už jsem dělala kdo ví co a podle toho se ke mě i choval. Začal bát paranoidní. Když jsem projevila jen nějaký pokus o snahu nebo se snažila být vstřícná a milá odpálkoval mě. Už jsem to psychicky nezvládala, ponižoval mě řečma jako ať si užívám a hlavně neonemocním, přitom jsem slušná holka a takové řeči se mě moc dotýkají. Psal jaké jsem v jeho očích pouze pometlo - pouze za to že jsem po rozchodu začala chodit na discotéky. Vykašlala jsem se na to, už se to opravdu nedalo zvládat a rozhodla se žít svůj život. Pořád k němu moc cítím. Ale vrátit se už nikdy nechci. Našla jsem si nového přítele. Myslela jsem, že s takovou půjde zapomínání snáze. Je milý, hodný, pozorný a vedle něj začínám mít konečně opět pocit, že mám nějakou hodnotu. Bývalý už se tou jeho slečnou s kterou mě podváděl taky netají. Přesto však..s kamarády kteří bývali naši společní se přestal bavit jen proto, že oni se se mnou kamarádí. Nechápu proč mi tímto chováním dále narušuje život. A nejhorší co začal dělat je, že začal vyhrožovat mému novému příteli, že ho zbije, že si na něj někde počká, že já a on jsme se k sobě měli vrátit a on to překazil a jestli prý řekně mě, že mu napsal bude to mít ještě horší. Tímto mi můj nový vztah překazil, nový přítel couvl a říká, že bude lepší tomu dát čas. Už se se mnou nechce ani moc vídat. Byla jsem konečně šťastná a teď zase tohle. Přijde mi to vážně jako psychický teror. Hlavně po těch bezdůvodných nadávkách a ponižování před všema koho znal si připadám tak strašně. Tvrdil všem jaká jsem prý falešná sv..ě. Když jsem se ho zeptala na důvod, tak prý proto, že když mi píše on, tak nejsem milá a když mi píšou ostatní, tak milá jsem a prý to jen hraju. On ale nepochopí, že když ke mě byl věčně odměřený, tak nemůžu být k němu milá. Ostatní si teď o mě myslí kdo ví co nejsem zač. Byla doba, kdy jsem z něho byla psychicky na dně a zoufalá, pak jsem se z toho díky novému příteli dostala a on mi ničí život dál. Ach jo..

A proč jste se tenkrát rozhodli pro oddělené bydlení ? Podle mě mu to dělá moc dobře, když ví, jak tě to trápí. Ukázkový psychouš. Bývalý se taky tak trochu choval- psychické řeči hlavně ať nedělám hlouposti, jsem zdravá a podobné řeči. Dost mě to trápilo ale naštěstí po rozchodu,kdy jsme se přestali vídat a být v kontaktu, přestal. Nevím co i poradit, snad ho to co nejdříve přejde ! Možná, když uvidí že jsou ti jeho řeči ukradené, přestane ho to bavit ... Pokud ne, začla bych to řešit nějakou policií (?). I když těžko říct, jestli by to pomohlo .. Držím palce, a ten "nový přítel" nebyl asi ten "pravý" když se tě v tom nechal a hodil zpátečku ...

arrow
profile_image
dulcecandy
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holka, proč si to necháš líbit? Být tebou, seberu kus odvahy a vlítnu na něj, seřvu ho na tři doby (ideálně před někým), připravím si hezky argumenty, aby nemohl žvanit... Takhle bych si kazit život rozhodně nenechala. Ať si o tobě ten tvůj buran myslí, co chce, on je ten poslední, kdo tě má právo soudit.Mimochodem tvůj nový objev asi nebyl moc charakter, když po výhružce bitky hned couvnul. Držim palce

arrow
profile_image
pauvre
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

86

Reaguji na dulcecandy: souhlasím!!
Ukaž mu svojí hrdost,přece si nenecháš s**t na hlavu od takového chudáka?Ukaž mu,že se nebojíš a on se stáhne.

arrow
profile_image
misickaz
od 4. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už jsem z toho fakt na prášky každý víkend mi po akci chodí zprávy, že prý nemám chytnou nějakou pohlavní nemoc když si teď tak užívám.. Přitom on ví moc dobře, že byl můj první a že taková nejsem. Nechápu proč má potřebu mě dál urážet a odpuzovat ode mě ostatní lidi, když už má sám nový vztah ve kterém vypadá spokojený.
Mému novému příteli nakukal, že se k sobě chceme vracet a jiné nesmysly.. A popravdě se tomu novému vůbec nedivím, nechce se mezi nás motat a sám si přidělávat problémy, protože má pocit, že to máme nedořešené. Neví, jestli bývalý nepíše pravdu a opravdu se pak k němu nevrátím (dříve jsme se často rozcházeli a dávali dohromady) a on by zůstal za hlupáka. Za zlé to celé mám bývalému, který má stále potřebu se mi motat do života a co nejvíce mi ho znepříjemnit, když vidí, že jsem šťastná. Kdo ví za jak dlouho ho tohle přejde a nechci se kvůli němu trápit i po rozchodu :-/

arrow
profile_image
misickaz
od 4. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak tím, že bych na něj vlítla bych konkrétně u něj jen přidala do ohně.. Ještě víc by se chtěl mstít.

arrow
profile_image
Nikol.a
od 15. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Bože, jak kdyby jsi popisovala můj vztah s ex. Úplně do puntíku stejné...

arrow
profile_image
EndyEs mojeid
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
28    0
Číst hodnocení

Tohle mě moc mrzí, ale měla jsem to naprosto stejně, takže vím, jak se cítíš..
Ten "můj" byl ze začátku taky milej, ale pak se úplně změnil, začal mi nadávat, nikam mě nechtěl pouštět, lhal mi, atd atd.. Když jsem se s ním rozešla, tak zas byl milej a BOHUŽEL jsem podlehla a vrátila se. To byla asi taková největší chyba, protože od tý doby se všechno ještě stupňovalo. Když jsem se s ním rozešla definitivně, tak mi začalo peklo. Mezi přáteli mi to rozhádal, mé rodině o mě začal vyprávět nemožný věci, začal mě pronásledovat, vydírat atd.. Naštěstí rodina i přátelé mě drží nad vodou, ale už je to fakt nemožný to několika měsíční obtěžování. Začala jsem ho ignorovat, a i chtěla podat trestní oznámení, ale nakonec jsem to neudělala, takže doufám, že už se to i trochu zlepší a nechá mě být.
Tím chci říct, že jestli by tě pak nějak takhle obtěžoval, tak bych se ho snažila ignorovat a ono ho to časem přestane bavit. Ale nějaké snažení o kontakt s ním je blbost, protože tihle lidé to mají v hlavě úplně jinak
Nicméně, držím ti palečky, at si co nejdříve štastná a bez problémů

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené