Ahoj dělají se mi hodně hluboké a velké pupínky na čele a bylo mi na ně doporučeno pít čaje na pročištění krve.Používáte je někdo?A jaké?Popř.děkuji za odkazy.

Ahoj, tak klasika je čaj z kopřiv. Čerstvé kopřivy umyj, nasekej, zalej horkou vodou a nech cca 3 min vyluhovat (v případě sušených rostlinek 15 minut).

Aysel
Ho používáš?A jak dlouho ho mám pít?

Veerunka
Ano, piju ho téměř každý den, doporučila mi to teta - lékárnice. Pokud možno, pij ho tak často, jak jen můžeš, ale zase ne dva litry denně, protože by se ti to zhnusilo.Větší šálek denně stačí, nebo ráno a večer.

Aysel
Děkuju a pomáhá něják na pleť?

Veerunka
Já bych řekla že jo, pupínky jsem teda nikdy neměla, ale měla jsem takovou drsnou pleť se sklonem hodně se mastit, a už tyto problémy nemám.
Každopádně to zkus, skoro nic to nestojí a čaj samotný ti taky neublíží.

A po jak dlouhé době cca uvidim první výsledky?Nebo spíš jak to poznám že to začíná fungovat.Momentálně sem vypila dva vetší hrníčky toho čaje a chodím furt na wc.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Veerunka: chodím furt na wc.

Tak přesně to je ten výsledek. Hlavně nezapomeň dostatečně pít.

arrow
profile_image
krteček
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě lékarnice řekla, že dýl jak měsíc kopřivový čaj nemám pít, jelikož se z těla vyplavují důležité vitamíny a minerály..tak nevím..a je pravda, že jak ho vypiju víc třeba za den 3/4 litru tak se cítím taková slabá no asi mám málo vitamínu.

Já právě potřebuju něco aby mi pomohl na tu pleť.A je lepši koupit v lékarně kopřivové listy a nebo kopřivový čaj obyčejny např. z Tesca?

PardGalen
Já piju k tomu ještě vodu cca 2,5litru.

Veerunka
Už nevím, za jak dlouho byly vidět první výsledky, ale snad do měsíce...Jo no, po něm se hodí docela často na záchod, hlavně ze začátku.

Cituji Veerunka: .A je lepši koupit v lékarně kopřivové listy a nebo kopřivový čaj obyčejny např. z Tesca?

Myslím (někde jsem to i četla), že nejvíc účinné je to z čerstvých mladých kopřiv.

arrow
profile_image
lenoora
od 18. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používám pročištující bylinkový čaj a hlavně k tomu se snažím si obličej pravidelně čistit , hlavně si na něj nesahat rukama během dne a často si ho oplachovat vodou. Skvela je miceralni voda ve spreji od Vichi. Duležite je nesahat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené