arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

chci se vás zeptat, co říkáte na to, že za obarvení centimetrového odrostu dlouhých černých vlasů (cca 10 cm nad pas) platím cenu za "barvení dlouhých vlasů" = ale tím se přece rozumí celé vlasy. Na ten můj centimetrový odrost se spotřebuje mnohem méně barvy než na barvení krátkých vlasů, nebo mikáda. A to platí třeba i poloviční cenu. Je to tak správně? Platíte u své kadeřnice taky za dlouhé vlasy stejně, ať už jde o odrost nebo obarvení celých třeba 60 cm vlasů?

Vím, že namítnete, že s dlouhýma je větší práce, ale pořád je tam nepoměr mezi "barvení celých dlouhých vlasů" x "barvení 1 cm odrostu dlouhých vlasů".

Jen mě to tak zajímá, díky za názory

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě doplním-stříhání,mytí, doukání a konečnou úpravu vlasů platím zvlášť, tam mi je jasné, že za dlouhé vlasy zaplatím víc.

Ve většině kadeřnictví se cena za barvení účtuje podle spotřebovaného materiálu, takže pokud máš dobarvené jen odrosty, tak je jedno jak dlouhé vlasy máš, pokud ti dá barvu na celé vlasy tak je jasné, že zaplatíš za dlouhé víc. Ve tvém případě bych změnila salon, dohadovat se o ceně nemá smysl.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Constantine:
Tak to radši začni chodit jinam, platí se podle spotřeby materiálu.. Ty jo, tak to je drzost

arrow
Neprodává v Bazaru

U nás by tě to stálo 150,- barvení odrůst, 75,- mytí s maskou (hloubkovou), foukačka vč. veškerého stylingu a ochrany 150 - 200,- na odrosty nespotřebuješ skoro nic, ale záleží na tom, za kolik kupují barvu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené