Cituji marishka17: 50 pramenů v pohodě seženeš kolem 500,-

Pramen dlouhý po pas za 10 Kč? To ty vlasy jistě vydrží až 3 umytí!

Cituji lindusake: stačilo by mi mít o trošku hustší vlasy.. já si totiž nedokážu představit jak vypadá jeden pramen

Když jsou prameny poctivé, takové jaké mají být, tak pro efekt stačí i 20 kousků. Nevím, jak máš dlouhé vlasy, ale jestli třeba 45 cm? No, tak za 2000 Kč máš u Dlouhovlásky 30 pramenů kvalitních vlasů. A 30 pramenů už je opravdu znát.

Cituji marishka17: A co si koupit vlásky Easy Loop, 50 pramenů v pohodě seženeš kolem 500,-

Ježiš hlavně nesklouzni k vlasům evropského typu, to se ti ani nevyplatí, i když se to tak nemusí zdát. A nenech se zmást, vlasy evropského typu se prodávají s gramáží 0,5 gramů a to je strašně malinko! Pramínek okolo 45 cm by měl mít gram a u středoevrop se to dodržuje.

arrow
profile_image
marishka17
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ukamenujte mě tady, tak si nemusí koupit ty nejlevnější nikomu jsem je přece nenutila, chtěla jsem zakladatelce jen ukázat že je možnost mít zahuštěné vlasy i při málu financí, easy loop si samožřejmě může pořídit třeba za 2000,-.

Cituji Sunfish: Když jsou prameny poctivé, takové jaké mají být, tak pro efekt stačí i 20 kousků

Jenže čím tlustší pramen, tím více jde poznat, že ten pramen není její. Více tenčích je lepší než pár tlustých. (Čímž rozhodně ale NEmyslím ultra tenký pramen, ale kolem 1g.) A jestli poctivým pramenem myslíš právě jeden gram, tak 20 je opravdu dost málo. To skoro nestojí za to.

Cituji Sunfish: Nevím, jak máš dlouhé vlasy, ale jestli třeba 45 cm?

Psala že je má do pasu. To by musela být liliput, aby jí stačilo 45cm, které obvykle sahají na prsa.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Těžko radit, když nevíme, jak moc řídké tvé vlasy jsou. Hoď fotku. Jinak myslím, že v rozmezí 30-50 pramenů, 10 je k ničemu.

Cituji marishka17: chtěla jsem zakladatelce jen ukázat že je možnost mít zahuštěné vlasy i při málu financí

Jo, jenže takové vlasy by jí vydržely cca 3 umytí a pak by je mohla rovnou vyhodit.

arrow
profile_image
NatálieW
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vlasy kupuji tady: http://www.top-vlasy.cz/iracky-tmavy

Na prodloužení chodím do salonu audrey v praze.

Mě prodloužení takhle vyšlo na cca 2500, takže by se ti to i mohlo povést.

Cituji NatálieW: Vlasy kupuji tady: http://www.top-vlasy.cz/iracky-tmavy

Irácké vlasy nebrat! Jsou dokonce levnější než východoevropské vlasy, jsou tak levné, že to má svůj důvod. Východoevropské vlasy jsou tvrdé, je poznat, že vlas je tlustý, některé východoevropy jsou až nepříjemně hrubé. A irácké vlasy, ty nejenže jsou výrazně hrubé, jsou i drsné a bohužel mám s nimi i zkušenost, že jak jsou ty vlasy drsné, tak se zacuchávají. Jsou to zkrátka vlasy od asiatů a cena odpovídá kvalitě. Ještě mi napadlo jak je popsat lépe... Určitě si vybavíte třeba v MHD černovlasou starou cikánku s krepatými drsnými tvrdými vlasy... Tak to je ono. Jak jsou ty vlasy levné, tak kdo by je nechtěl zkusit - taky jsem je zkusila, ale jedna zkušenost stačí a dost, takové vlasy ani zadarmo.

Ještě přikládám detail struktury vlasů - dole jsou tmavé středoevropy, nahoře je culík východoevropských hrubších. Některé východoevropy nebývají tak hrozné jako tyto, ale to už je pak otázka ceny. A irácké, uzbecké, kavkazské a podobné vlasy nebývají moc pěkné. Možná že to z fotky není tak patrné, ale na omak je rozdíl ve struktuře (a kvalitě) poznat strašně moc.

Cituji lindusake: a 20? takže by jste dali nejmíň 50? tak to si budu muset pošetřit

A jinak si myslím, že i 20 pramínků je při prohuštění poznat. Zkus to a až půjdeš na posun, můžeš opět nějaké přikoupit, a je to!

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji NatálieW: Mě prodloužení takhle vyšlo na cca 2500

Jak dlouho ti takové vlasy vydrží v hezkém stavu?

arrow
profile_image
watter
od 21. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

za tyhle peníze si kočko kup clip iny, já je mám - jedny záložní i od vietnamců je to rozhodně lepší a pokud máš řídké vlasy tak zhuštění, prdloužení atd je blbost, já těch vlasů měla ještě míň :/ takže ted už jedině clip iny a je to super nandáš je jen když potřebuješ

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží také kde si je necháš zahustit, já jsem z Pardubického kraje a vlasy sem si nechala zahustit 40prameny, rozdíl to tedy rozhodně je a platila jsem 3.000Kč. Vlasy mám po lopatky, takže takové polodlouhé.

Měla jsem vlasy zahuštěné na svatbu, 30 pramenů a bohatě to stačilo, snesla bych i 25. Ale za jeden pramen jsem dala cca 180kč.

Cituji burda: vlasy sem si nechala zahustit 40prameny, rozdíl to tedy rozhodně je a platila jsem 3.000Kč. Vlasy mám po lopatky, takže takové polodlouhé.

Platit za vlasy po lopatky a za vlasy do pasu je téměř dvojnásobek rozdílu v ceně.

Přijde mi to jako když někdo chce koupit kilo domácích jablek za 25 Kč a vy mu napíšete, že teď mají akci na hrušky balené po dvou kusech v Lidlu za 30 Kč

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené