arrow
profile_image
B.bbbb
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych si na maturák nechala jednorázově prodloužit vlasy na hezký účes, mám teď vlasy kousek pod ramena a z toho asi moc zázraků nevykouzlím
Hledala jsem na internetu, ale ceny se dost liší a hlavně se v tom moc nevyznám, tak bych se chtěla zeptat vás, co už s tím třeba máte zkušenosti - v jakém rozmezí se pohybují ceny a jaký volit účes, aby bylo prodloužení co nejméně patrné?
Samozřejmě, mohla bych to nechat až půjdu ke kadeřnici, ale nechtěla bych se tam dlouze rozmýšlet a pak třeba říct, že je to moc drahé, že asi ne...

Předem děkuji za reakce

arrow
profile_image
chemical.vampire
od 4. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou tak si asi koupím syntetické clip-iny Když to máš jen na jeden večer ... Sada stojí kolem 300-400

arrow
profile_image
xentiry
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem měla mikádo- délka byla asi po krk a vyřešila jsem to koupením clip-in. S kadeřnicí jsem se domluvila, že mi je nasadí a z toho něco zkusíme učesat a dopadlo to dobře- viz. foto Určitě je to lepší řešení, než si nechat dělat klasické prodloužení a je to cenově přijatelnější.

Jednorázové prodloužení tě vyjde dost draze. Viděla jsem v některých salonech, že půjčují clip-in na akce, tak si pozjišťuj ve svém okolí, zda tam takovou službu nabízejí. Rozhodně by tě to vyšlo lépe než nechat prodloužit. Nebo jak už bylo řečeno výše, koupit nějakou levnou sadu clip-in, na to jedno použití to vystačí.

arrow
profile_image
KlariJ mojeid
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

35

Pokud jde o jeden večer, souhlasím tady s holkama - kadeřnice už mívají k dispozici clip in vlásky, příčesky apod. Být Tebou najdu si účes, který bych si představovala a zašla s tím obrázkem na konzultaci ke kadeřnici aby mi řekla jaké jsou možnosti..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené