arrow
profile_image
LucieDC
od 1. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,
zajímalo by mne téma: CENTRUM PRO ASISTOVANOU REPRODUKCI (nejlépe Fertimed v Polance).

Nejnovější diskuze jsem našla z r.2012, a poté sice 2015, kde se ale vyjádřila jen jedná paní, chtěla bych novější zkušenosti.

Už jsem tam byla několikrát a dle starých diskuzí je Dr. Sobek nepříjemný, účtují si za vše peníze...

Přidávám novou zkušenost. Pana Dr. Sobka jsem měla hned několikrát a vždy jsem byla moc spokojená, vše hezky vysvětlil a neměla jsem pocit, že jsem jen kasička na peníze. Za vstupní pohovor se již neplatí, jen 30 Kč za objednání a poté ultrazvuk (po 4 UZ jsem si ho už platila sama).

Podstoupila jsem již 1x IUI (dárce), bez úspěchu, na zahraničních videích slečny po inseminaci cca 15 min ještě leží, tam mě hned "vykopli", ovšem neviděla jsem nikde v animačních videích, že by někde dávali také kloboučky jako v Polance. Kolikrát jste podstoupili IUI, než se zadařilo?

Za dva týdny mě čeká zákrok HLSK (hysteroskopie a hydrolaparoskopie), tedy prohlídka dělohy a prostupnost vaječníků kvůli zadržování menstruační krve na levé straně, nejspíš srůst po císaři.

Jaké máte dnes zkušenosti s touto klinikou, podstoupil někdo HLSK? Jak probíhá uspání? Jak jste na tom byli po probuzení, měli jste nějaké komplikace?

Co jsem četla, tak samá chvála, až na jednu vyjímku, kdy paní psala, že ji nedokončili zákrok, protože jí natrhli děložní čípek. Když jsem četla možná rizika, tak mě to dost vyděsilo.

Co jsem jinak četla, tak v minulosti pacientkám nejspíš také lhali, aby podstoupili rovnou IVF (namísto IUI). Na co jsem narazila, tak jedné tvrdili, že nemá prostupné vaječníky, poté se tedy dozvěděla, že prostupné jsou (může být ale asi i náhoda), každopádně jedna paní psala, že jí zase tvrdili, že má genetickou vadu, aby využila dárcovské vajíčka, navštívila jiné pracoviště, kde jí řekli, že žádnou genetickou vadu nemá. Setkal se někdo ještě s tímto v posledních např. 2 letech?

Celkově se podle mě hodně zlepšili, co jsem četla na diskuzích, tak mi to úplně nesedělo.

Jaké jsou vaše zkušenosti a názory?

Děkuji.

arrow
profile_image
LucieDC
od 1. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikdo nic?
To tam nikdo opravdu nechodí?

Tak přidám alespoň zkušenost já, poněvadž jsem tam dnes byla.

Na zákrok jsem jela do Olomouce.

Sestry i doktor (Sobek) super.

Počkala jsem si v čekárně, když mě zavolali dali mi na vyplnění a podpis předoperační vyšetření. Před zákrokem mě čekal ještě UZ. Nesmíte být nachlazení, jinak vás pošlou domů. Hned si mě brala sestra nahoru, kde jsem se převlékla do jejich "košilky" a šla si lehnout na pokoj, kde jsem čekala, až na mne příjde řada. Když si mě vyzvedla sestra, šla jsem rovnou na sál (koza), kde už čekaly sestřičky, také anestezioložka a doktor. Na koze mi píchla anestezioložka injekci, trošku se mi motala hlava a za chvíli jsem o sobě nevěděla vůbec nic.

Poté mě probudili, zase jsem usnula. Vzbudili mě podruhé s tím, že už nemám spát, že půjdeme na pokoj. Po svých a za pomocí sester jsem došla do postele a tam jsem se vyspala, asi za hodinu jsem byla celkem fit, daly mi čaj k pití, další hodinu jsem musela ještě ležet, pak do sprchy a hurá domů.

Trošku mě bolel podbříšek, jako při silnější menstruaci.

Doma jsem si ještě pospala, jsem sice ještě unavená, ale posedím a můžu něco menšího dělat.

Tak slečny, které na zákrok půjdete: Já jsem moc spokojená a vřele všem doporučuji Fertimed v Olomouci.

Na výsledky si musím počkat na kontrolní vyšetření.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené