Dobré ráno,
Chci se zeptat, zda nevíte, co znamená když duch, kterého třikrát má kamarádka viděla, měl černou barvu a vypadalo jak o stín, ale plný stín.
Říkala mi, že jednou viděla postavu bílou, ale pak už vždy viděla jen černou. Muže viděla třikrát na tom samém místě, ale vždycky hned zmizel a jednou viděla ženu na schodišti, také černou.
Prosím o pomoc jen ty, které v duchovno věří a berou to aspoň trošku vážně.
Děkuju moc

Jen chci upřesnit...bylo to u ní v domě.

arrow
profile_image
nejaga
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že bude problém zde najít někoho kdo v to věří.. já jsem opakovaně když jsem byla malá viděla bílé postavy u nás v bytě, jsem přesvědčená, že se mi to nezdálo nebo že jsem jinak nefantazírovala.. ale i tak si dodnes z toho všichni dělají srandu a nevěří mi.. ale černé postavy, to netuším bohužel..

Reaguji na nejaga:
Děkuji za příspěvek..
V mém okolí taky není moc lidí, co by v duchy věřilo..Má kamarádka ale jo a mě se ptala, co to mohlo být..ale netuším...
Co se týká okultismu, tak toho nic moc nevím, jsem spíš tak trochu přes démonologii..

arrow
profile_image
nejaga
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no já nejsem ani přes jedno..nevěnuji se okultismu.
ale věřív v duchy, posmrtný život a nadpřirozeno.. Když jsem byla hodně malinká prý jsem mámě začala v nějaké situaci žvatlat o tom, co jsem byla v minulém životě, jenže mamka to nebrala nikterak vážně a nepamatuje si ani co jsem jí řekla.....až s odstupem let si uvědomila, že to asi byla chyba nepřikládat tomu pozornost, přece jen 3letý dítě si jen tak nemluví o "minulém" životě...
No a jak říkám tak rok jsem viděla 3 chodící postavy v bytě vždy po chodbě a když jsem třeba v noci běžela za mamkou, že tam někdo chodí, řekla mi z rozespalosti, že to jsou stíny lidí z ulice (nemohly být).. samozřejmě nikdo jiný je neviděl.. a malému dítěti nevěřil.. pak to přestalo a už tam jsem od té doby nic takového neviděla...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucka666:
tak duchy můžeme vidět v jakékoliv podobě jestli je černý nebo bílý podle mě zas tak důležitou roli nehraje , není to nic neobvyklého , ale spoustu lidí o tom nemluví .

Cituji Lucka666: Muže viděla třikrát na tom samém místě,

může i 100x ho vidět na stejném místě , dokud nebude odveden.

Cituji nejaga: Když jsem byla hodně malinká prý jsem mámě začala v nějaké situaci žvatlat o tom, co jsem byla v minulém životě, jenže mamka to nebrala nikterak vážně a nepamatuje si ani co jsem jí řekla.....až s odstupem let si uvědomila, že to asi byla chyba

celkem častý jev , malé děti ještě nemají uzavřené podvědomí a pamatují se i na minulé životy , tato schopnost se s věkem vytrácí.

Cituji mikkýsek: může i 100x ho vidět na stejném místě , dokud nebude odveden.

Odveden nebyl, ale asi rok už toho muže neviděla.
Ale občas pořád cítí, že tam někdo je. Chci jí od toho pomoct.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucka666:

to je v nějakém domě ? Nebo na jakém místě? vyhledejte někoho , kdo se zabývá odváděním duchů a bude po problému.

Reaguji na mikkýsek: Jo, jako malá jsem si taky pamatovala minulý život, nebo spíše jsem měla ještě vědomí minulého života, přímo na vzpomínky jsem si nepamatovala. Pamatuju si, že ani ne jako roční dítě jsem chtěla hrát na starý klavír co jsme měli, pořád jsem na něj koukala a strašně si přála si na něj zahrát co umím a jednou mě jedna paní posadila na klín u toho klavíru a hrála mi a tak jsem ji taky chtěla ukázat co umím (v hlavě mi zněli krásné a složité skladby, nevím odkud, přitom moji rodiče nikdy nebyly na vážnou hudbu a nikdo to u nás neposlouchal), tak jsem malinkatýma ručičkama bouchala na klávesy, ale z toho vycházely jen hnusný pazvuky, bylo to zkličující, jak jsem nemohla ovládat svoje malý nemotorný tělíčko a různý zážitky jsem měla asi až cca do svých max dvou let ani ne, pak jsem na vše zapomněla a začal mi jakoby "nový" život. Až tak cca 5 let zpátky jsem si vzpomněla jak jako cca roční dítě měla pocity a myšlenky. Další nepříjemné bylo, že jsem na rodiče chtěla mluvit, říct co chci, ale vycházel jen pláč a řev. Takže díky vlastní zkušenosti vím, že minulé životy existují na 10000%

Reaguji na mikkýsek:
Ano, je to v jejím domě. Ten dům tu stojí jen něco přes 15 let. Předtím tam byla zahrada, bližší info co tam bylo dřív neznáme.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucka666:

.
no tak ono tam mohlo v minulosti být cokoliv, pohřebiště, jiný dům .mohla se na tom místě stát nějaká tragedie atd. variant je spousta .. Jediné co je jisté je to , že to místo toho ducha připouává z nějakého důvodu.

Reaguji na mikkýsek:
Jo, to je mi jasné no...

arrow
profile_image
Vypelichanec
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Duchové se můžou projevovat různě - vůní, divným pocitem, zvukem, vzhledem... Asi by to vážně chtělo někoho najít - kdo přes své tělo komunikuje s duchy, kdo je na ně citlivější. Ale nemáte se čeho bát, duchové nejsou žádnou hrozbou jako tomu bývá v hororech.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucka666: Variant jak odvést ducha je spousta ale nejjistější je vyhledat odborníka. Jestli je kamarádka ze severní Moravy tady je kontakt na jednu dobrou čarodějku http://www.svet-mysteria-encyklopedie-magie.cz/kdo -je-victoria-a-invictus-/.

Reaguji na Vypelichanec:
Já vím, jak se mohou projevovat...já je slyším...ale někdy hrozbou být můžou, mohou být na někoho naštvaní a vylévat svůj vztek na nějaké konkrétní osobě a třeba i víc, než by sami chtěli, protože to si ti duchové jaksi už neuvědomujou...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené