arrow
profile_image
Vypelichanec
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucka666:
No, to mi přijde docela ojedinělý... Ale ano, jsou duchové kteří si ani neuvědomují, že jsou mrtví. Opravdu to chce někdy nahlas říct 'vypadni, nechci tě tu'.

Reaguji na Vypelichanec:
jo to říkám docela často

arrow
profile_image
Verumile
od 2. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

I za mnou chodila postava černé kápi. Pokaždé když odešel přítel do práce, tak cca 10 minut do přišlo za mnou do pokoje. Sedalo si to na židli, a chodilo si to ke mě i lehat. Neměla jsem strach,ae dobrý pocit. Když si to ke mě lehlo, dala jsem přes to ruku, chvíli jsem si vykládala a usnula jsem. V den, kdy to začlo chodit, za kamarádkou, chodila bílá postava. Ale jednoho dne, jsem se probudila a měla jsem hrozně svíravý pocit. Musela jsem zapálit do trojuhelníku svíčky, a od té doby, za mnou nic nepřišlo.

arrow
profile_image
petranemeth
od 12. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

černa postava v rohu pokoje me navštevovala take..začala jsem se zabyvat co je zač a prišla konečne na to ...od te chvile nemam problem usinat sama a uz se ničeho nebojim.......lide si mysli že jsou to duše zesnulych....ale ne nejsou...jsou to poslové které zesila Buh sam..je o černych postavach psano i v Koranu...Buh nas chce upozornit na to že nemáme na neho zapominat...proto take když se lide začnou modlit a verit v nej zpatky tyto postavy zeslabnou a odchazeji samy.....vždy nas navštivi když v hlave prave nemame nic ...kdy se nam docela dari a na boha jsme zapomeli..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené