arrow
profile_image
Pavla88
od 11. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, hodně z vás má zkušenosti s jinými programy z Beachbody, ale co Chalene Johnson? Pomohla vám zhubnout, nebo zformovat postavu??

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pavla88: Právě jí cvičím jsem ve 2. fázi (Push) a jsem z toho fakt nadšená ! Strašně mě to baví, ten styl cvičení, jak se vše kombinuje, činky - malé váhy, větší váhy, Kardio cvičení apod. Navíc je neskutečně zábavná a krásně se na ně kouká. Mám za sebou P90X a 2 x Insanity, každé z toho mi kousek po kousko mění postavu. Za ty 2 měsíce s Chalene se mi konečně rýsují svaly, a vidím i takové, o kterých jsem zatím nevěděla
Je to super, dovedu si představit to cvičit pořád.

Můžu se zeptat o jaký typ cvičení jde ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bellini:
Jukni se tady http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/ chalean_extreme.do
je to cvičební program, kde se kombinuje posilování s činkama a HIIT. Je to na 3-4 měsíce.
Klidně se podívej na Youtube na nějaké Results apod.

arrow
profile_image
Eldersfield
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bresaryk:
Ahoj, prosím můžeš napsat více podrobností? Na jak dlouho cvičení skutečně vyjde(myslím jedna lekce)? Na stránkách je 30 - 40minut, ale dá se to skutečně zvládnout? A to se cvičí denně a neděle je volná? Jaké pomůcky jsou třeba - činky, atd... A ještě prosím, jak moc je tam skákání. Zvládne to i netrénovaný začátečník? Moc děkuji a omlouvám se za tolik otázek

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eldersfield:
Pokusím se to nějak shrnout
Cvičení je 5 x týdně, 2 dny jsou Rest. Střídá se posilování 3x týdně a Intervalový trenink 2x týdně. K tomu 1x břicho a 1x strečink. Časově to zabírá kolem těch 40ti min., jen ten den s břichem vychází na necelou hodinku. Dá se to krásně zvládnout, uteče to jako voda. A ty dva dny volna jsou tak moc příjemný, já k tomu chodím běhat, tak nejsem aspoň tolik vytížená.
Jinak to má 3 fáze - každá trvá měsíc. Můžeš si dát jako bodus ještě 4. měsíc, kde se prolínají všechny 3 dohromady. Takže buď to máš na 3 nebo 4 měsíce.
1. Fáze - Burn - jede se s lehčíma váhama 12 opakování
2. Fáze - Push - tam se jede s těžšíma váhama, co uneseš na 6-8 opakování
3. Fáze - Lean - (čeká mě za týden), ale mělo by se jet opět víc opakování a kombinuje se dost vršek i spodek těla
4. fáze - promíchané vše dohromady

Potřeba jsou činky, nebo expandery - doporučuju mít buď nakládačky, aby sis mohla měnit váhy na ruce, nohy, zahřátí ... a nebo min. 2-3 různé váhové varianty, a pak už jen taková ta guma, co se koupí např. ve sportu, na posilování, dost často se dává na kotníky a např. posiluješ ruce + k tomu ještě tou gumičkou nožky. To je asi všechno.
Myslím, že to zvládne i začátečník, stačí když si dáš váhu, odpovídající svojí kondičce. Co se týče těch 2 dnů HIIT, tak tam je i nějaké skákání, ale např. ve srovnání s Insanity, to není tak hrozné. I když ti to dá taky strašně moc, netrpí tolik ty kolena bych řekla. A hlavně je to jen 2x týdně, takže se to dá případně vydržet.
ChaLean je specifický oproti jiným tím, že to posilování se provádí pomaličku, klade se důraz na precizní pomalé provedení, cítíš, jak ty svaly opravdu pracují a většinou se úplně klepou. Navíc u spousty cviků jsou vždy 3 provedení Extreme - extremně pomalu, a to je neskutešný mazec.
Baví mě to fakt strašně moc, strašně mě to vyhovuje ten styl.

arrow
profile_image
šimko
od 5. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte. kde prosim vas môžem stiahnuť ChaLean cvičenie? Ďakujem

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na šimko: stáhneš to všechno např. na Uložto, ale musíš zadat ten název s velkým L - ChaLean

arrow
profile_image
Megiie
od 31. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem na ta videa (mám je stáhnutá už dlouho) tak jsem se neodhodlala je cvičit, přijdou mi lehká. Mám odcvičeno skoro všechno od Jill a čtvrtku insanity, ale líbí se mi zas, že i Chalean i ty její cvičenky mají takové pěkné dlouhé štíhlé svaly, takové bych taky chtěla, u sebe mám dojem, že rostou spíš do objemu Takže výsledky jsou viditelné? Máte někdo přesné údaje? Změnili jste stravu? Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené