Ahoj,
Mezi mé zájmy patří hudba, film a divadlo také ráda cestuji a jsem obrovský fanda hokeje (hlavně českého národního týmu), tenisu, curlingu a krasobruslení. Tak se mi v hlavě zrodila myšlenka, že bych se i já mohla začít věnovat nějakému sportu, poznat tak nové lidi a dělat co mě baví a třeba pokud to půjde tak se zúčastnit i nějakých soutěží a získat sebevědomí (zatím jsem byla většinu času doma a učila se - letos státnicuji). Jenže už je mi skoro 22 let, měřím +- 189 cm a mám mírnou skoliózu a mírné astma (dle lékařů na ústupu) a doteď jsem kromě občasného cvičení vůbec nesportovala, takže nemám žádnou fyzičku ani výdrž. Když jsem tak přemýšlela, který sport bych chtěla dělat napadlo mě třeba ženský florbal či hokejbal, basketbal, badminton nebo třeba tanec. Nejvíc mě láká florbal nebo hokejbal, protože je to něco podobného jako hokéj (kterému moc fandím) akorát se nebruslí, ale běhá. Nevím však, jestli už není pozdě začít s těmito sporty a jestli při krčení se u hokejky zádům spíše neuškodím (asi ne, když takový zdeno chára měří 206 cm.) Basketbal mě napadl kvůli mé výšce, ale zas obsahem a pravidly hry mě více láká ten hokejbal, florbal. No a tanec by mě mohl bavit, rodina říká, že by mi tanec šel - jsem pohyblivá.
Co myslíte, který s těchto sportů by jste na mém místě zvolili vy ? Pokud máte někdo s některým sportem zkušenosti, budu ráda za každou informaci a radu.

arrow
profile_image
Chlop
od 18. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hgs08: Máš výšku na basket, ale obávám se, že na to je už pozdě. Je to hodně kontaktní sport, což mimochodem florbal také.
Co zkusit něco úplně jiného, třeba kolo? Nabrala by jsi postupně sílu a vytrvalost a nebyla limitovaná motorikou.

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak já řeknu asi tohle - můžeš dělat cokoliv, jen to nebude na světové úrovni. Basket i florbal klidně můžeš začít v nějakém amatérském družstvu, jezdit s nimi na zápasy a trénovat tolik, jako bys byla profík... klidně... zlepšíš se, možná doženeš ty, co s těmi sporty začali už dávno a spíše se flákali... Jen do toho. Nenech se odradit Jinak u florbalu záda netrpí, pokud se umíš správně hýbat a máš dobrou techniku. To je ostatně základ u všech sportů...

arrow
profile_image
lucaaa.pl
od 4. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, neber to osobně, ale tipuji, že asi nemáš přítele? Protože to bys už asi nějaký sport dělala Já jsem si třeba našla přítele tak, že jsem šla s kamarádkou na horolezeckou stěnu URL a tam o chlap nebyla nouze a výhoda je, že pak děláte sport společně. Napiš, jestli už ses začala něčemu věnovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené