arrow
profile_image
bety135
od 4. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj chtěla bych začít cvičit, ale nevím jak. Nejsem žádnej špekoun, ale mám klepavý stehna, ruce a menší špíček na břiše a to bych chtěla zpevnit. Je mi 16 a ještě nikdy jsem doma denně necvičila. Četla jsem o té Jillian, ale nevyznám se v tom co by mi pomohlo a taky nevím kde ty cviky najdu. Taky sem přemýšlela o 30 denní výzvě. Jinak jídelníček nic moc, ale to bohužel nemůžu nijak moc změnit(co máma uvyří to prostě musím sníst). Taky nevím jak se mám ke cvičená donutit. Mám skoliosu na kterou bych měla cvičit, ale i to flákám.

arrow
profile_image
Locika
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když se nemůžeš donutit cvičit doma tak možná by bylo lepší na nějaké cvičení někam chodit. Například pilates prý přináši rychlé výsledky a pomohlo by ti to i na tvoje záda.

arrow
profile_image
bety135
od 4. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To já bych se i přinutila. Jednu dobu jsem zkoušela cvičit na míči. Mám na to i koupenou knížku se cvikama a když jsem docvičila měla jsem z toho dobrej pocit. Jenom nevím jestli to přinese nějaký výsledky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na internetu je spousta různých blogů o cvičení... stačí jen zapnout google. Ale jinak jestli se ti líbí Jillian, tak zkus Jillian Michaels 30 Day Shred. Jde o 3 různé obtížnosti, které musíš postupně zvládnout během 30 dní od nejlehčího po nejtěžší. Ale každému vyhovuje jiný druh cvičení. Na to své si musíš dojít sama
Já mám taky skoliosu a na tu je skvělá jóga a kalanetika. No a jak se donutit cvičit? Mně se stačí podívat se na sebe do zrcadla
Co se stravy týče, jez střídmě, nepřejídej se. Jez hlavně zeleninu, maso (ryby, krůtí, kuře...), ovoce, luštěniny a hodně pij. Taky zatím bydlím s rodiči (jsem zatím studentka), ale doma se stravujeme docela dost zdravě, nevím jak je to u vás? Někdy si sem tam nakoupím sama.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Locika: Například pilates

Taky skvělé cvičení Na to jsem zapomněla...

arrow
profile_image
bety135
od 4. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miki1: Tu Jillien bych klidně zkusila. Četla jsem, že hodně lidem to pomohlo. A ty cviky kde je najdu? To si musím nějak stáhnout? A to jídlo: máma jídelníček nijak neřeší. Váří skvěle, často ale nezdravě. Občas ale taky máme k jídlu něco zdravého. Je pravda, že třeba s pitím mám problém. Prostě na něj zapomínám, i když si řeknu, že začnu pít víc. Jinak já kdybych si sama nakoupila, tak si o mě máma začne myslet, že jsem zralá na blázinec. A přinutit bych se mohla tak, že když si sednu tak se mi ty moje kejty rozplácnou do šířky

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem před rokem začala cvičit, nevěděla jsem nic o zdravým stravování, ale nebyla jsem líná a vše si našla. Výsledky se dostavily. Těchto témat je tu mraky. Už jen když zadáš jillian michaels download, najde ti to tuny odkazů, kde ji můžeš stáhnout, stačí její jméno zadat na youtube. Na různých blozích najdeš další a další cvičení a podrobný návod, kde jsou k sehnání. Je to opravdu tak těžké?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus pro začátek každý den cvičit aspoň cviky, které ti zadal doktor na skoliózu - to tipuju že je potřeba dělat každý den aspoň 20minut,ne? Taky jsem na ní v tvém věku cvičila. Opravdu je důležité na držení těla v tomhle věku pracovat, jinak toho budeš jednou litovat.

Doplnila bych to něčím nenáročným na "choreografii" - teď v létě zkus třeba aspoň 2x-3x týdně chodit běhat a fyzička přijde sama. Pokud tě cvičení moc nebaví, tak myslím, že není nutné to přehánět

arrow
profile_image
bety135
od 4. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdybych věděla kde to najít tak se tady asi neptám né? Mě šlo ale hlavně o to, že ona těch tréninků má víc, tak jakej si mám vybrat a jestli je to pro mě vhodný když nejsem zvyklá skoro na žádnej pohyb.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Výzvu určitě necvič, jsou to nesmysly Je lepší cvičit pořádné cvičení, které je zaměřeno na více sval. skupin než jen na jednu část.
Naprostá většina začínala na Jillian a 30 Day Shred - rozděleno na 3 levely, každý se cvičí 10 dní, k nalezení na uložtu, popř. myslím, že i na youtube. Ale má i spoustu dalších programů, záleží na tobě, více si můžeš přečíst např, tady . Já mám zkušenosti s 30 Day Shred, 6 Weeks Six-Pack, Banish Fat Boost Metabolism. Momentálně ale Jillian necvičím, nějak mě přestala bavit.
Skvělá cvičení má taky Bob Harper, s tím cvičím hodně ráda, např. Beginner´s Weight Loss Transformation, Ultimate Cardio Body, Yoga for the Warrior, Ripped Core nebo Glute Challenge. Ale je trochu náročnější než Jillian.
Hodně holek cvičí také podle Cassey Ho, má spoustu kratších videí, ale já jí tedy nemusím. Určitě se ale podívej, třeba se ti bude líbit.
Já teď cvičím T25, ve videu je slečna cvičící jako začátečnice, takže některé cviky jsou v lehčí verzi. Ke stáhnutí na edisku.

No a jinak další možnost podívat se po nabídce fitek v okolí

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Corfu: Ahoj, T25 mě zaujalo, už stahuju Jak se to prosím cvičí? Je to na tom e-disku komplet? Díky za info

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moomee: Já si stáhla na edisku zazipovanou celou alphu v jednom souboru a betu jsem viděla na uložtu - ještě jsem nestahovala. V tom souboru je i kalendář, ten se dá najít i na google, která videa kdy cvičit

Cituji bety135: Jenom nevím jestli to přinese nějaký výsledky.

Nj jenže to musíš nejdříve začít, aby jsi na to přišla. Uvědom si, že někomu se mění tělo po týdnu cvičení někdo vidí výsledky za měsíc někdo za půl roku a celkově se postava cvičením tvaruje třeba dva roky. Vše je o vůli a o tom začít. Máš spoustu sportů. Pokud se chceš zpevnit, tak posilování s chůzí nebo během. Teď v létě plavání. Na youtube třeba najdeš hodně workoutů, tak je třeba se podívat a něco si vybrat a to zkoušet doma. A výzvu také nedoporučuji.

arrow
profile_image
Belgarion
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bety135: Ahoj chtěla bych začít cvičit, ale nevím jak. Nejsem žádnej špekoun, ale mám klepavý stehna, ruce a menší špíček na břiše a to bych chtěla zpevnit. Je mi 16 a ještě nikdy jsem doma denně necvičila.

Ahoj, asi mě tu holky ukamenují, ale nejsem si jistá, jestli Jill je cvičení vhodný pro mladou holku se skoliózou (mám ji taky a už jsem si s ní dost užila).
Píšeš, že nejsi špekoun, potřebuješ hlavně zpevnit. Je fajn, že začínáš takhle uvažovat, se skoliózou se musíš hýbat. Jídlo bych moc neřešila, zkus pro začátek vynechat vyloženě nezdravá jídla (brambůrky, sladkosti, fast food, sladké a sycené nápoje), nauč se dostatečně pít (naplň si petku vodou třeba s citronem a hlídej si, abys ji vypila - je to jen otázka zvyku).
Za mě bych doporučila najít aktivitu, který tě bude bavit a bude spíš o aktivním životním stylu - možná plavání, kolečkové brusle, běh (se skoliózou to chce dobrý povrch a boty), super je rychlá chůze (a nejlépe vše dohromady). Zvaž, jestli by tě nenadchly kolektivní sporty nebo si najdi kamarádku na sport. U těhle sportů je podle mě větší pravděpodobnost, že u nich vydržíš, cvičení doma je často po určité době nudné a viděla bych ho spíš jako doplněk k jiným aktivitám.
A konkrétní cvičení doma podle mých dlouholetých zkušeností? Aerobic - neosvědčilo se mi skákání a některé posilovací cviky (neumím správně držet tělo, abych nepřetěžovala bedra). Kalanetika - super, v mládí mi ale připadala nudná. Jill, Cindy Crawford a jiné podobné body styling mi přineslo kruté bolesti zad (odrovnalo mě skákání a zas některé cviky). Pilates - naprostá bomba pro vytvarování, celkové zdraví i skoliozu, chce to ale chodit k instruktorovi, aby napravil případný špatný držení těla (doma ti to ani nepřijde, že cvičíš špatně). Jóga, fitness jóga, power jóga je taky dobrá, ale doma bez předchozího tréninku s odborníkem opět choulostivá. Švihadlo - pro skoliotiky nic moc. Rotoped a orbitrek doplněný vybranými cviky na ruce a břicho - dlouhé roky se mi osvědčilo.
Držím palce!

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Corfu: Ok, díky moc!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené