Evelyn
Tak určitě na to máme my hodně obdařené nárok, tak proč to nezkusit, to je jasný
*No já jsem nic nedala a doktor na plastice říkal že mi to doporučení zrovinka šťastně nenapsala* - Co tím měl na mysli?? O to mi právě jde, já si klidně u toho ortopeda vydupu, co mi tam má napsat , jenže vůbec netuším

arrow
Neprodává v Bazaru

Bosorka81
Co tím měl na mysli?? O to mi právě jde, já si klidně u toho ortopeda vydupu, co mi tam má napsat
Tak to netuším, ptala jsem se jestli si mám od neuroložky opatřit jiné doporučení a řekl že nemusím, že to napíše aby to prošlo.
To je právě problém že člověk netuší jak má takové doporučení vypadat.

Mno já mám v doporučení od ortopeda poznamenané, že mám dlouhodobé vleklé bolesti zad, které jsou nepochybně způsobené velikostí prsou, že mám vychýlené krční obratle a blokaci lopatek, proto doporučuje rozhodně zmenšení prsou.
Neuroložka mi tam napsala, že blokace krční páteře a "křeče" v trapézách mi způsobují veliké bolesti a souvislost s velikostí prsou je nepochybná, proto doporučuje zmenšení prsou. Pokud nebude operace provedena hrozí blokace něčeho, čemu nerozumím a poté bude nutná dlouhodobá rehabilitace, která výjde mnohem dráž než samotná operace.
Podobně mi to napsala rehabilitační.
Mno napsala jsem to zkráceně, oni tam do toho psali ty úžasný lékařský termíny.. Ale jak je vidět, napsali mi to veeelmi dobře.

jinak veškerá doporučení mám z Medicentra - Praha 4 Chodov, takže tady lékaře doporučuji , o úplatku nepadlo ani slovo, to co tu čtu mě hrozně šokuje...:-/

arrow
Neprodává v Bazaru

Lálinka39
No jo, jenomže když se někde léčíš kolik let, tak by mi bylo hloupý shánět doporučení u lékaře u kterýho jsem nikdy nebyla a který tě nezná. Mě tam neuroložka napsala že se u ní léčím od roku 1996 pro dlouhodobé problémy s CP, popsané lékařské termíny a diagnózy, vše potvrzené RTG a že snížení váhy prsou by rozhodně bylo pro zdravotní stav přínosem. Rehabilitační to taky napsala podobně. Fakt by mě nenapadlo za to někomu dávat úplatek když ty zdravotní problémy opravdu mám. MUDr. Kloud napsal že se jedná o výraznou gigantomastii, tak se uvidí.

Evelyn
No pak bych se absolutně ničeho nebála
Můžu se zeptat, jak velká prsa máš?
Lálinka39
A ty jsi u nich byla poprvé a jen na základě toho co jsi jim řekla a prohlídky ti napsali tyto závěry nebo jsi tam už delší dobu docházela ?

Bosorka81
Mno právě že jsem tam byla úplně poprvé, k rehabilitační jsem docházela pravidelně, ale záznamy na ortopedii a neurologii jsem neměla. Záda mě sice dlouhodobě bolela, ale nějak se mi nechtělo běhat po těch různých vyšetřeních. A pak mi rehabilitační řekla ať do toho jdu, že za pokus to stojí, tak jsem to zkusila a vyšlo to.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bosorka81
85 H je mi malá

Já s tím raději úplně najisto nepočítám abych nebyla zklamaná, stát se může cokoliv, zdravotním pojišťovnám začínají chybět peníze a co já vím jak se revizní lékař vyspí, ale na zmenšení stejně půjdu ať to dopadne jakkoliv, protože s tím co mám já se žít nedá.

Evelyn
Taky moc moc držím pěstičky, neboj vím, že ti to dobře dopadne Půjdu asi dva týdny před tebou tak pak budeš moct se mnou cokoliv konzultovat.. Už se těším...

méně než
10 příspěvků

Ahojky, taky bych chtěla přes pojišťovnu, ušetřila bych na to až tak v důchodu a to mi je teprve 27( přesně za 3hodiny) a představa že se stím tahám tak dlouho je fakt hrozná.Dvě děti plně odkojené mám, teda teď ještě bojuji s mladším 16měsíčním synem,tu poslední dávku kojení večer před spaním, tak snad se do konce měsíce zadaří. A pak bych to chtěla zkusit. K tomu ortopedovi musím mít doporučení od obvodního lékaře, nebo tam můžu jít jen tak sama? Doufám že projdu, protože malé je opravdu nemám, se zádama se neléčím, ale bolej mě hodně a už hodně dlouho, jen jsem byla párkrát na rehabilitaci. Zrovna včera jsem scháněla všude možně podprsenku a nikde na mě neměli, zkoušela jsem si 75 H a to mi bylo malé. nakonec jsem jednu jedinou sehnala, oběm mám 70-75, ale koupila jsem si 85 I a doma trochu upravila, mrkněte na foto v profilu, líbili by se mi takové C , ale jemi jedno o kolik je zmenší, za každé číslo budu ráda. Jinak všem moc držím palečky.

arrow
profile_image
saarkaa
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

lucík222
To jsi na tom stejně jako já taky mám 159 cm a 68 kg prsa stejné.Včera jsem se měla dozvědět zda mi to prošlo na pojištovnu , ale ještě to tam nemají tak až příští týden.Já měla doporučení od ortopeda, neurologa a mamologa.Na ortopedii jsem šla bez doporučení udělali mi rentgen (12 snímků) ještě ted svítím a zjistili mi že jsem totálně odrovnaná tak doufám , že projdu a budu to mít hrazené.Pak dám vědět jak jsem dopadla

Děvčata,
jak to tu pročítám, tak se mi do toho chce stále více a více šlápnout a bejt konečně spokojená (s menšími prsy).
Ale stále tápu - kde mám tedy začít? Respektive u koho? Obvodního lékaře mám nového a ještě jsem u něho nebyla. Gynekoložka mi je tedy k ničemu? Jedíně ta mi kontroluje prsa.
Hrozně se děsím zase tý představy, jak se v létě budu strašně stydět v tílku, kdy nemůžu ty zatracený velký prsa trošku schovat pod tmavou mikinu a tak podobně..

méně než
10 příspěvků

saarkaa
Tak moooc držím palečky aby ti to prošlo, a až ti to projde tak ti dají termín? Nebo jsi ještě nebyla konzultaci? A kdo ti to poslal na tu pojišťovnu?

arrow
profile_image
hrubka
od 10. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucík222
Na ortopedii doporučení nepotřebuješ,když vidím tvá prsa,jdi do toho tohle ti pojišťovna proplatí,ani se nedivím,že tě bolej záda

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lucík222
Ahoj, koukala jsem se ti do galerky a já měla úplně stejná prsa a také jsem prošla pojišťovnou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené