arrow
profile_image
Jitka-Strak
od 28. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,

četla jsem několik příspěvků na téma růst chloupků.
Tento problém je hodně individuální, takže chápu, těžce se radí, ale přeci jen ...

Opravdu mi růst chloupků nedá nikdy pokoj a já osobně se necítím dobře. Jsem hrozně bledá a zkrátka se neopálím, takže i v létě jsem pořád světlá, zatímco kolem mě chodí krásně opálení lidé. V tom je ten 1. problém - chloupky mám hodně tmavé, takže jsou právě vidět

Další problém - řešila jsem ho už se spoustu lidí, lékařů, ale všude mi tvrdí, že můj růst chloupků je normální, že dospívám... No já nevím, říkali mi to v 15,18,.... teď mi je 24 a stále prý dospívám.

Holím se žiletkou - v tom může být zákl. problém, ale vydrží mi to tak 2-3 dny, poté mi rostou všude (nohy, podpaží, dole) silné a tmavé chloupky. U podpaží spíše musím holi obden. Co se týče obočí a knírku, tam je to podobné, za 2-3 dny se objevují chloupky, silné a tmavé. (těch se samozřejmě zbavuji pinzetou) Je tento způsob růstu normální? Doporučily byste mi jiný způsob holení? Kamarádka používá krém, který nanese, nechá chvíli a potom stěrkou odstraní chloupky a vydrží jí to cca 14 dní. Máte s těmito krémy zkušenosti?

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se holím denně nebo obden už několik let. Vždy jsem měla nějaký vztah a chtěla být hladká, že jo. Takže podpaží, nohy, intimní oblast. Ale je pravda, že všude jinde mám blond chloupky, protože jsem plavovláska. Nedepiluju se, o laseru neuvažuju. Ale do podpaží bych investovala.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já myslím, že je to úplně normálka
já mám tmavěhnědé vlasy, opaluju se teda relativně dobře - holím se obden
Taky jsem párkrát zaexperimentovala s krémem nebo voskem, ale výsledky nestály za moc, tak žiletka mi pořád přijde jako nejlepší volba

arrow
Neprodává v Bazaru

84

Ahoj,já jsem taky světlejší,blond(odbarvená),modrozelené oči,a chloupky na nohou-tedy od kolene dolů mi rostou jak gorile. Černé,silné,lesklé,z jednoho kořínku často i 4,tohle kdybych měla na hlavě,tak dělám z fleku reklamu na Gliss kur.Vážně,kdybych s tím nic nedělala,tak mám nohy jako fotbalista.Takže jsem to vyřešila tak,že si kupuji depilační vosk,je to roll on,takže vše čisté,žádné patlání špachtlí,ohřeju v mikrovlnce a strhnu.A mám kůžičku jak miminko 2-3 týdny.Samozřejmě že né všechny chloupky jsou v té samé růstové fázi,takže občas přejedu žiletkou cca 2 x týdně,pro sametový pocit,ale jinak holením to bylo jen horší.Když jsem se jen holila,tak strniště jsem měl už večer po raním holení a druhý den když jsem to přejela tak jsem měla zanícemé boláky-to byla kazastrofa a i když byly nohy hladké,tak pod kůží prosvítaly černé chlupy,které se už chystaly prorůst,ale byly ještě v kůži,jestli víš co myslím.Takže na pohled to vypadalo dost blbě.Takže za mě určitě vosk a budeš mít klid,strojek nedoporučuju,měla jsem jen půjčený od kamarádky a mě ty chloupky jen zlomil ale nic nevytrhl.Vosk je jistota,vyrábí se dokonce spešl pro chlapy na ty jejich extra husté a černé na zádech a buhvi kde ještě a ten teda vytrhne i řepu z pole

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji askim: ten teda vytrhne i řepu z pole

Jak se jmenuje ten zázrak, co používáš?

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji askim: ten teda vytrhne i řepu z pole.

Taky to chci vědět .

arrow
Neprodává v Bazaru

84

Starpil depil.vosk , ten černý je pro muže , má i takovou vůni jako pánský sprcháč, snad ten obrázek bude kvalitní.Objednala jsem si po zkušenostech se šidítky jménem Veet, třecí pásky , ty lepily tak, že můj odchlupovací váleček na oblečeni z Ikey je proti tomu Jack rozparovač, byla to tak úroveň lepicích bločků na poznámky. Teď už tento pánský nepotřebuji, zjistila jsem jen že jsem naletěla na drogérkový **** a objednávam z krasa.cz , normální tělový( měla jsem i s růží, azulenem atd.) a MAXI spokojenost. Udělám si to doma kdykoliv potřebuji a nemusím do salonu, se objednávat a pak tam ukazovat svoje chlupáče( o int. partiích ani nemluvím, třísla si normálně také trhám a podbřišek).
Výsledkem je že mi chloupků roste tak polovina a v poloviční síle. Takže další trhání už skoro nebolí a i rostoucí nové chloupky se vůbec nijak nezanicují, úplná pohoda.

arrow
Neprodává v Bazaru

84

Koukám,že se všechny odmlčely, takže vytrhávají ostošest?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené