Dobrý den.Pravděpodobně půjdu příštím rokem do předčasného důchodu.Jsem bez práce,majitel zavřel prodejnu a ženskou pár let před důchodem už nikdo na HPP zaměstnat nechce,alespoň u nás na Ostravsku.Jenže já jsem holka šikovná tak jsem si sehnala brigádu při evidenci na UP.Příštím rokem mi skončí podpora a s té brigády mám jen pár korunek.Manžel také nevydělává moc,takže asi kvůli penězům půjdu do důchodu.Jenže jsem zvyklá na lidi a ruch kolem sebe.Určitě bych neseděla s rukama v klíně,proto mne napadlo požádat Vás o radu čím by se dalo v důchodu zabývat.Pracovat v obchodě už nechci,od 15 let jsem si toho užila až až! A hlavně nechci poslouchat nářky majitelů jak málo prodáváme,že je to na zavření.Vnoučata prozatím nemám a ani zahrádku,bydlím v paneláku.Baví mne cestování,příroda,zajímám se ozdraví těla i duše.Ráda bych dělala něco už jen tak pro zábavu, ale kdyby s toho byla i nějaká korunka-tím líp.Takže děvčata důchodkyně (určitě tady jste) můžete mi poradit? Díky.

rakave
mamka si chodí 3 krát týdně přivydělávata jinak se stará o domácnost a psa.Také pomůže nám dětem no doma e nenudí.Ale co vím tak do práce chodí mnohem radši než,když povině musela,každý den.

hodila bych si inzerát na výpomoc v domácnosti a zkusila třeba toto nebo známá chodila žehlit do sekáčů ,,nové,, věci. Já mám do důchodu daleko, ale určitě si hodlám pak pořídit chovnou stanici nebo chodit pomáhat do útulku, vedla bych taky třeba děti ve skautu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené