Je něco bez předpisu, po čem by se kůže začala loupat? Znám glyco a a duac gel, ale ten je na předpis.

lucisek1111
beruško zas sem na tebe narazila.Ty s tím loupáním nedáš pokoj .Teď vážně.Nedal by se ten tvůj problém nějak diskrétně nafotit?Víš já ty flíčky měla taky jak jsem ti psala a chtělo by to vidět v jakém stavu to máš,ptž mě se to opavdu upravilo samo.
Nasaď bikiny a blejskni to.

tak na to odvahu nemám, potřebuju sloupnout

lucisek1111
Ahoj, nějaký peeling jsi zkoušela? Mechanický (zrníčka v něčem apod.), enzymatický, chemický? Ten chemický je asi nejsilnější, nejčastěji se to asi dělá na obličej, ale třeba by ti to udělali i jinde . Jen si buď jistá, že "oloupat" je to, co potřebuješ, aby sis tím spíš neublížila -- ten chemický peeling je vlastně jenom řízené leptání kůže, někdy i dost silnou kyselinou (ty silné se už většinou musí dělat pod dohledem lékaře).

helena_vildova
jak funguje ten enzymatický?

Cituji lucisek1111: jak funguje ten enzymatický?

No z mého laického pohledu mi připadá, že podobně, jako chemický, ale není to tak drastické. Místo kyseliny jsou tam enzymy, které "natráví" tu vrchní vrstvu kůže, takže jde pak omýt dolů. Pokud vím, po enzymatickém peelingu se člověk nedolupuje (po chemickém se loupeš i několik dní), ale ta odumřelá vrstvička kůže se rovnou po aplikaci umyje. Nejspíš ale nezasahuje do takové hloubky, jako může chemický.

Pokud to čte někdo věci znalý, prosím opravte mě .

a s jakým enzymatickým máš zkušenost? Chtěla jsem vyzkoušet od ziaji, je docela levný

Cituji lucisek1111: s jakým enzymatickým máš zkušenost?

Tedy nějak moc zkušená nejsem, nejčastěji jsem používala mechanické peelingy. Ale před časem jsem si pořídila UNT Brightening Exfoliator a ten je enzymatický. A jsem s ním opravdu spokojená, udělá stejnou službu, jako ty mechanické peelingy, ale nepodrápe. Používám ho ale jenom na obličej, opravdu nevím, jestli a jakou službu by udělal jinde na těle. UNT má tuším i enzymatický peeling na tělo, ale ten osobně neznám -- jmenuje se Baby Mint Body Scrub.

arrow
Neprodává v Bazaru

Enzymatický peeling je jemnější než peelingy chemické.Je na citlivou pleť a může být i na aknózní pleť.

helena_vildova
a je po použití nějaký rozdíl v peelingu mechanickém a enzymackém. Myslím jestli třeba ten enzymatický dokáže víc nebo se jen liší tím, že je k pleti šetrnější a výsledek je stejný jako bych si udělala mechanický?

lucisek1111
No mně osobně přijde, že enzymatický udělá "pouze" tutéž službu, jako mechanický -- jenom je šetrnější k pleti, nepoškrábe.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené