Ahojda, najela jsem na lehčí dietu a pohyb, kila jdou dolů, ale přímou úměrou i prsa Bohužel nepatřím k těm vyvoleným, kterým prsa i přes dietu zůstávají, tak se ptám - existuje nějaký způsob, jak zachovat prsům tvar, i když se zmenší?

sarahpentium
Ahoj. Osvědčil se mi STIMULEN od fy. Naturvita (je k dostání v lékárnách za 80 kč).
Další postupy na akupresuru, cvičení a úpravu stravy uvádím zde:
https://www.omlazeni.cz/zvetseni-prsou-altrnativnim i-9-1055-0.html
Dobrá je prý také vakuová pumpa na prsa (zatím nemám osobní zkušenosti- mám ji teprve objednanou).
http://www.eroticfun.cz/vakuove-pumpy/

jediná zaručená rada je nanabrat tolik, aby jsme nemusely tolik zhazovat. A pokud už tedy k tomuto dojde, myslím, že se tomu nijak ani zabránit nedá, jelikož kůže už je vytáhlá a když se prsa zmenší, je jasné, že kůže se nezmenší tak dokonale a zůstane vytahaná. Musela by se nosit kvalitní podprsenka 24 hodin denně, aby byly prsa stále krásný... to psal jeden plastik. Že kdyby ženy v podprsence i spaly, nemusely by podstupovat plastiky

suflatko
jelikož kůže už je vytáhlá a když se prsa zmenší, je jasné, že kůže se nezmenší tak dokonale a zůstane vytahaná
Nepřijde mi, že bych měla prsa vytahaný, to vůbec ne, ale byly plnější a jak už tak plný nejsou, chtěla bych je nějak udržet, aby neklesaly a nejlépe třeba aby se už nezměnšovaly
suflatko
jediná zaručená rada je nanabrat tolik, aby jsme nemusely tolik zhazovat.
Kdyby to takhle lehko fungovalo, pak by nemusely existovat diety. Nabrala jsem po HA, což neovlivním...

IsaBella
sarahpentium
Ahoj. Osvědčil se mi STIMULEN od fy. Naturvita (je k dostání v lékárnách za 80 kč).
Ahojky, děkuju za tip. V čem konkrétně ti pomohl??

sarahpentium
Prsa se mi zpevnila a vrátila se jim původní velikost, kterou měly před zhubnutím.
Jinak souhlasím se suflatkem, také nosím neustále podprsenku- i na spaní.

IsaBella
Aha, díky, zkusím ho Jak dlouho trvalo, než se ti projevil účinek? Neumím si teda představit spát v podprsence ( asi t ím, že nosím s kosticema a efektem push-up Ale třeba v nějaký sportovní by to šlo...

Jinak ještě mažu krémem na dekolt, ale to spíš tak jako slabší prevenci...

sarahpentium
Tak půl roku- a chce to přidat i ty další postupy (posilování prsních svalů s větší zátěží, akupresura, složení jídelníčku).
Na spaní samozřejmě NE push-upku s kosticí, ale nějakou měkkou, nevyztuženou, nebo sportovní.

IsaBella
Tak půl roku- a chce to přidat i ty další postupy (posilování prsních svalů s větší zátěží, akupresura, složení jídelníčku).
Jasně, díky moc, jdu si pročíst ten odkaz

sarahpentium
ale byly plnější a jak už tak plný nejsou
Prsa mají sval,mléčnou žlázu a tuk.......proto když hubneš,tak mizí tuk.Každá máme tuku v prsou jiné množství.Jsou i ženy,které hubnou a prsa jim zůstanou vzhledem k velké žláze a minimu tuku.
Tím pádem je to jednoduché....hubneš....mizí tuk...prsa se zmenší,ale kůže zůstává.
Preparáty z lékárny jsou jen vyhozené peníze.Uvědom si,že na plnosti prsou se u tebe odráží množství tuku..............a to ti vážně krém ani tabletky nenahradí.

xxdanielaxx
Jak je pak ale možné, že jsem asi před třemi lety po antikoncepci "přibrala" jen v oblasti prsou?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, já když začala cvičit a omezila tuky v jídle, krásně jsem si vytvarovala postavu, ale bohužel po roce se mi zmenšila i prsa. Tvar naštěstí držel, jak jsem posilovala prsní svaly. Vyzkoušela jsem tehdy Decolen a řeknu vám, byla jsem velmi překvapená-prsa se sice nezvětšila, ale ještě více zpevnila, jakoby zvedla, prostě omladila(zní to hloupě, ale před čtyřmi lety má prsa přece jen vypadala trošku jinak). určitě ho mohu doporučit ženám pro zpevnění mírně povolených prsou. Jinak se ztrátou velikosti jsem se nebyla ochotná smířit a výsledek lze vidět v mé galerii.
také jsem se hodně zajímala o nošení podprsenek. Nosím stahovací sportovku i v noci, ale jen kvůli pohodlí, podle lékařů je nejvíce nutné její nošení přes den-gravitace. To, že třeba spíte na břiše prý prsa nijak neohrožuje.

nevím jestli třeba nechodíš do posilovny pokud ano nebo by ses tomu nebránila určitě bych ti doporučila nějaké cvicky se zátěží - tlaky s jednoručkama vleže na šikmé/rovné lavici, rozpažky na lavici s jč, peck-deck, benchpress na stroji..

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, už jsem proti vám stará páka. Zrovna včera jsem tahala rozumy z trenérky ve fitku ohledně prsou. Chodím to fitka od června a moje psí uši se zaplnily opět a lehce zkrátily. Po velikém zhubnutí jsem byla jak kokr. Jinak , doporučila všechny cviky, co psala Layla 22, a hlavně pro ty, které nechodí do fitka - KLIKY. A to denně, a začít třeba dámskýma na kolenou. Ale přesně se zaměřit na prsní sval a uvědomovat si, jak zabírá. A poctivě denně,i několikrát, a stále zvyšovat opakování.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené