arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mnohým z vás bude téma připadat asi hloupé, ale mě zajímají Vaše názory:
v bulváru jsem četla, že 19-letá Ornella Štiková již "měla" Tomia Okamuru, tenistu Štěpánka a nyní propíraná kauza Kokta.

Když se na tu holku však podívám, navíc vezmu v úvahu její věk - 19 let, nevidím nic special. Dle mého hezká moc není, chytrá už vůbec ne... čím tedy dokáže přitáhnout "významné" muže?

Jestli jsem se správně dočetla, tak do této "lepší" společnosti ji dotáhla matka - pak už jen stačilo roztáhnout nohy ... to že je blbá si myslím je jedině plus.

arrow
profile_image
Heesica
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Velká hlava a teď k ní i břicho s miminem, které jí má zřejmě dotáhnout do nebes showbusinessu.. Absolutně se mi nelíbí ona ani její chování, o vyjadřování nemluvě. Radši to dále nekomentuji.

No já bych předně asi nevěřila úplně všemu, co napíšou v bulváru, že chodila s tímhle a tamtím.. ale moc nechápu jak to všichni shazují na její věk, že je ještě mladá a blbá... mě by v 19ti teda v životě nenapadlo chovat se takhle.. myslím že to není o věku ale o povaze daného člověka.. a ten její projev v tv, za každým slovem "jako"... no hrůza.
Ale dokud budou existovat lidi, kteří prahnou po trapných senzacích, tak takových Ornell ještě bude...

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S tim Tomiou to asi nebude tak horký,.. koukni tady http://ocko.tv/video/limuzina-01-10-2012-host-orne lla-stikova-4781/, nevěřila bych všemu co se napíše.. A na její obranu musim říct že jsem tudle četla rozhovor s ní tušim v nějakym tv magazínu a přišla mi naopak docela normální Ale v tý limuzíně nevim nevim..

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa: A co je jako její matka? Já tu kauzu Štiková - Kokta - Partyšová atd nějak nepobírám....

arrow
profile_image
DominikaTrestrová
od 17. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to bude tím, že jí neznáte osobně ! .. Bulvár si vždycky všechno upraví např : ( Hanychová/Dopita/Prachař) ... Za chvilku bude mít maturitu. A když s ní popovídáte v soukromí úplně žasnete jak se inteligentně vyjadřuje, co ji všechno napadne, odbornými slovy taky neplýtvá a ví, co chce. Ale okamžitě, co se dostane do bulváru byť jí jenom fotografové vyfotí, už ze sebe dělá selskou nánu... Říká, že je to její emage. Když s ní poepisovala smlouvu představitelka Miss na rok 2013. Neveřila svým vlastním očím, jak je to nepřehnaně seběvědomá, hodná, inteligentní, vzdělaná holka.. !!
Ok, kdybych jí znala také jenom z bulváru řekla bych si.. Co to je za krávu ? To se chce jenom zviditelnit tím, že spí se starýma vousatýma chlapama?
A NE, nezastávám se jí
Omlouvám se, za tak dlouhý text, ale měla jsem potřebu to vysvětlit

arrow
profile_image
Marie Kopecká
od 10. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

nechápu

Reaguji na Janis87: Vbc netuším kdo je její matka, tohle jsem si přečetla v nějakém chytrém článku když toho byly plné časopisy/plný internet, dál po tom nijak nepátrám, takové nicotky mě moc nezajímají ...

Cituji Mia13: čím tedy dokáže přitáhnout "významné" muže

Vzhledem k tomu, že ji žádný z "významných" mužů nepředstavil jako oficiální partnerku po svém boku, tak výraz "přitáhne" není vhodně zvolený. Je to jen mladá povolná holka, která je ochotná ze sebe udělat matraci. Spát se ženatými muži není v mých očích hodno obdivu.

Cituji Mia13: ím tedy dokáže přitáhnout

Tím, že dá každému.

Cituji DominikaTrestrová: A když s ní popovídáte v soukromí úplně žasnete jak se inteligentně vyjadřuje, co ji všechno napadne, odbornými slovy taky neplýtvá a ví, co chce. Ale okamžitě, co se dostane do bulváru byť jí jenom fotografové vyfotí, už ze sebe dělá selskou nánu... Říká, že je to její emage.

O inteligenci holky, která se chce stát "slavnou" tím, že przní bohaté ženáče, by se myslím dalo polemizovat ...

Cituji Adka: Je to jen mladá povolná holka, která je ochotná ze sebe udělat matraci. Spát se ženatými muži není v mých očích hodno obdivu.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nepřijde mi, že by něčím táhla, akorát se vyspala s jedním známějším chlapem a na rozdíl od většiny 'normálních' holek je ochotná o tom dávat rozhovory a fotit nahé fotky pro Blesk

Cituji Mia13: tenistu Štěpánka a nyní propíraná kauza Kokta.

No nevím, já bych tedy ani jednoho z nich v posteli mít nechtěla.
Nebo Tebe postarší, tlustý, opocený (navíc momentálně bez peněz) Kokta nějak rajcuje, že Ti to vrtá hlavou?

Reaguji na ILChazz:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené