arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.
Posledních pár týdnů si připadám jako ve zlém snu a nevim, jak z toho ven.. Jsou to už měsíce, co jsme to s přítelem ukončili. Bylo to spíš z jeho strany, prý už ke mně necítí to co dřív a nechce mi ubližovat. Neměli jsme ideální vztah, bohužel jsem si už tenkrát uvědomovala, že problém je hlavně ve mně, a rozhodla jsem se na sobě zapracovat. Abyste to pochopili správně - jsem přecitlivělá, náladová, občas bezdůvodně vybuchnu nebo se chovám hnusně. Navíc mám sklony mít přehnaný očekávání, hlavně vůči partnerovi. A taky sklony k citový závislosti.. Prostě dokud jsme byli přátelé, byla jsem veselá, pohodová, ideální potenciální partnerka. Ale jakmile jsme se dali dohromady, šlo to z kopce a on nechápal, co se to se mnou děje (a já vlastně taky ne). Prostě katastrofa, oba jsme se zbytečně trápili a tak k tomu konci prostě jednou dojít muselo.
Ale jak jsem psala, začala jsem na sobě pracovat, dost věcí jsem si uvědomila, zvýšila si sebevědomí, změnila přístup. A vím, že kdybych se už tekrát chovala jinak, mohlo nám to vyjít.
A teď k mé otázce - s ex se pořád občas vídáme, máme společný kamarády, koníčky, občas si napíšeme, zajdem do hospody nebo za nějakym sportem, a je to fajn. Doteď o nic víc nešlo, až minulý týden, kdy jsme se oba opili, jsem šla spát k němu. K ničemu nedošlo, teda snaha byla, z jeho strany, ale já to zatrhla u líbání. Přeci jenom mi to po tý odmlce přislo divný a hlavně, začala jsem se bát, že si ze mě chce udělat jenom kamarádku z bonusem, nebo milenku.. Bohužel on totiž už pár takovýchhle kamarádek a milenek měl a má.. Problém je, že třeba ty kamarádky s ním předtím chodily.. A já nechci dopadnout stejně, to bych ho radši neviděla vůbec. Tak co mám dělat? Přitahuje mě, chci s ním spát, ale ne jenom to, já ho chci zpátky se vším všudy. I když třeba ne hned, ale prostě chci, aby poznal, že jsem se změnila, že se nemusí bát, že se budu zase chovat jako *****. Ale nechci, abych si to třeba tím spaním s ním nezkazila úplně, aby mě nezačal brát jako milenku a mezitím se neporozhlížel jinde. Abych u něj prostě pořád měla šanci..
Ježiš, když to teď tak čtu, zní to dost blbě, co..

Já bych si s ním narovinu promluvila a vyjasnila si, co očekává on a co očekáváš Ty. Pokud mal zájem o Tebe, opět jako přítelkyni, tak Ti dá i šanci mu dokázat, že jsi se "probrala" a je z Tebe opět fajn holka .

arrow
profile_image
Narayan
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Radím nespať a prerušiť kontakt. Bude to asi ťažké,ale to je jediná možnoť,kedy si može uvedomiť,či mu stojíš za to,aby sa vrátil z5. Žial pokiaľ ho zaújmať viac nebudeš, je čas ísť ďalej, teda ak sa nechceš trápiť.

arrow
profile_image
Hedvika
od 8. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

řešila bych to asi jako Lojzínka. a ty tvoje stavy máš pořád? Já totiž tohle měla před menstruací...pomohla mi změna antikoncepce

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel s tím řešením bych to všechno zkazila ještě víc než je to teď. To byl totiž další hlavní důvod, proč už nejsme spolu - já pořád něco řešila, o něčem jsem chtěla mluvit, něco rozebírat.. A je možný, že čekal i teď, že to zace začnu řešit a rozebírat, co ode mě chce. Třeba mě zkouší, jestli jsem se fakt změnila, a tímhle řešením bych mu jenom potvrdila, že jsou pořád stejný psychouš jako dřív, a to já nejsem.. Takže promluvit si fakt ne, to nejde.

eh, měl a má milenky? tak tady moc nevidím co řešit

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ThinkTwice:
Asi jsem se nevyjádřila dost přesně - spí s nima jenom v období, když jsou oba nezadaní. S jednou už to tak má docela dlouho, že ve chvíli, když nikoho nemají, tak si takhle vypomůžou, ale jakmile si někdo z nich někoho najde, přestanou se takhle vídat. V tomhle mu věřim, měla jsem možnost mluvit s ní i s jeho kamarádama a vim, že když jsme byli spolu, tak s ní se prostě nevídal..

Rozhodně s ním nespat. Vyjasnit si to, ale bez sexu. Ale docela mě zaráží tvoje měl a má milenky..

Ahoj. Vítej mezi ženami. Já jsem také přecitlivělá, náladová, občas bezdůvodně vybuchnu ..., podle mě bys byla stroj, kdyby jsi měla stále skvělou náladu
Přijde mi, že vidíš chybu jen u sebe, ale ta je bohužel vždy někde uprostřed. Pochybuju, že ty jsi ta vinná a ex nevinný
A po přečtení mě napadla jediná věta: "Každá mince má dvě strany" - pokud někoho miluješ, miluješ ho se špatnými i dobrými stránkami ..., myslím si, že tvůj přítel tě bohužel neměl rád až tolik ... My s přítelem si narovinu říkáme co nám na sobě vadí a snažíme se na vztahu pracovat a ne se rozejít, protože žádný člověk není ideální.
Já být na Tvém místě, nevrátila bych se k němu Ale to je jen můj názor, tak mě za něj prosím neukamenujte

Na promlouvání si není podle mě nic psycho. Ale to také není ok, když se s ním nemůžeš o ničem bavit. Ale rozhodně s ním nespi, když spolu nejste partneři, pokud k němu něco cítíš a jemu jde třeba jen o sex, ublížila bys jen sama sobě :-/.

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
On je dost na s.e.x. Je mladej, atraktivní a nadrženej. Ale jak jsem psala, nejsou to milenky, se kterýma by zahýbal. Prostě kamarádky s bonusem, ale to zní děsivě, tak o nich sám mluvil spíš jako o milenkách..

arrow
profile_image
Nikollka
od 17. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Andreiiika: myslím si, že tvůj přítel tě bohužel neměl rád až tolik

Jj, je mi jasný, že kdyby mě miloval, tak by mě miloval se vším všudy. Ale když já se jako blbec chovala hned od začátku, a on si o mně udělal obrázek na základě mých výlevů.. A bral to hned jako varování, že se mnou to asi nebude tak úplně jednoduchý, že nejsem taková, jaká jsem se zdála.. A to je pravda, první výstup jsem měla hned první týden chození, a to by většina chlapů asi rovnou hned utekla.. A od té doby se to se mnou táhlo..

arrow
profile_image
Hedvika
od 8. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikollka: To byl totiž další hlavní důvod, proč už nejsme spolu - já pořád něco řešila
- tak to ať si najde chlapa místo holky, mám pocit, že snad každá z nás má tendence pořád něco řešit

Docela by mě zajímalo jaký jsi měla výstup? Jestli se ti o tom chce psát ...

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikollka: Nespat!
To by bylo pro chlapa ideální-žádné závazky, žádné povinnosti a jen nezávazný sex..Neměl by důvod vrátit se k tobě, ptž to co mu nevyhovovalo eliminoval a to dobré (sex) si nechal.Proč by se pak proboha vracel?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené