Cituji imoen: fakt? a nezůstávají ti tam pak fleky nebo ranky?

Záleží jak dobře se strefím. Ale nikdy nezůstalo nic dlouhodobě.
Jinak co se týká tvé pleti, tak chápu, že je to možné, ale určitě ne běžné. A propo, jak ses dostala do takového stavu? Není to právě tím přehnaným peelingováním? To, co popisuješ, je opravdu neobvyklé.

Cituji Erinka: Mohla bys mi prosím říct, jakým způsobem?

Dezinfikovanou jehlou. Ono se musí píchnout do správného místa, taky se mi to ne vždycky povede, ale většinou ano. Musí se píchnout jakoby těsně pod milii a pak tou vzniklou dírkou vytlačit.

Cituji mishka999: Dezinfikovanou jehlou. Ono se musí píchnout do správného místa, taky se mi to ne vždycky povede, ale většinou ano. Musí se píchnout jakoby těsně pod milii a pak tou vzniklou dírkou vytlačit.

Takže stejný postup jako já. Problém je to u těch očí. Udělala se mi ve vnitřním koutku a člověk má strach to tam tou jehlou dělat. Napoprvé se mi to nepovedlo, až mi to místo nateklo. Na víčku jsem byla už úspěšnější, ale byla to dřina...

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Erinka:
panebože, fakt to nedělej.

zánět v okolí očí je dost nebezpečný. oční by tě zabila svěř se odborníkům.

Cituji mishka999: A propo, jak ses dostala do takového stavu?

nu, dřív jsem to nedělala, a měl jsem na pleti pořád takovou krustu mrtvé kůže, kterou jsem slupovala pinzetou (jako masku). jak postupuju v umění make-upu, začala mi nehladká divná hrubá hnusná pleť vadit, a zjistila jsem, že pokud ji chci mít hladkou (relativně), musím obrušovat každý den. eliminuju tím i komedony, protože moje nejdou čistit třeba slupovací maskou, mám je jakoby potažené vstvou kůže, dělají se vevnitř. taky se mi skoro už nedělá klasické akné ve formě pupínků (to se mi zanicovaly komedony). díky tomu broušení mám teď pleť asi nejlepší za posledních deset let. jak jsem psala výš, chci zkusit ultrazvuk a třeba to pak bude lepší a přestanu brousit
vadí mi to, vím, že pleť rychleji stárne atp., ale mám vyzkoušeno, že bez toho to nejde

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na imoen: Zkus něco z NeoStraty. Obsahuje ovocné kyselinky a stahuje to póry i odstraňuje např. suchou kůži apod. Mě na tohle pomohl Neostrata Gel plus, návala jsem si ho na noc. A dobře hydratuje. Pořídila jsem si pak i denní krém vhodný na můj typ pleti a musím říct, že mně Neostrata vyhovovala.
http://www.krasazusti.cz/detail-zbozi-neostrata_ge l_plus_100ml.html-230

Cituji imoen: panebože, fakt to nedělej.

Taky už to nedělám. Ale zas si říkám, jak to odstraní kosmetička, ta asi nebude o nic víc vynalézavější než já...

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Erinka: jak to odstraní kosmetička, ta asi nebude o nic víc vynalézavější než já...

no není, taky to bude šudlat jehlou, ale ona ji má minimálně 100% sterilní na 1 použití, myslím, že doma toho nedocílíš.

jinde bych se rýpání do milií nebála, když se to zanítí, ok, ono se to zas zahojí. ale třeba moje známá si takto rýpala u oka akné, celé jí to napuchlo, opuchla jí snad půlka hlavy, zánět jak brno, musela dostat ATB (!) a ještě se bála, že se jí to dostane přímo do oka. nepěkná zkušenost

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené