1. . .45678910. . .1415

Cituji Silvie OK: Silvie OK dnes 19:50 hod. Poslat zprávu Přesná adresa tohoto příspěvku.
(Pro zkopírování.)
Upozorněte na nevhodný příspěvek!
(Reklama, vulgarity, pravopis, padělky,...)
Reagovat
Kliknutím vložíte jméno do svého příspěvku.
Označením textu a kliknutím vložíte citaci. Cituji stihlik: Tvrdil, že ho nechala kamarátka v aute. Neverila som, lebo voňal lacnou voňavkou, a kamarátka používa len drahé značky..Neskor ho odniesl. Pomýlil sa, vzal moj sveter, milenkyn zostal u nás. Neskor som ten svoj sveter našla u tej šlapky u nej v byte.
No tak to je taky případ

Ale ja som nebola blbá a začala pátrať..to bolo sms v jeho mobile a fotečky..

Cituji Lilliana: Moje kamarádka nechala milenci v posteli obal od kondomu, aby to jeho přítelkyně, která bere antikoncepci zjistila.

Drsné. Mať sex so zadaným, ok. Ale chcieť neverníka za priateľa? To može len blba žena po takom túžiť..

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji stihlik: To može len blba žena po takom túžiť..

třeba mu to chtěla jen vytmavit

Ženská většinou vždycky nevěru odhalí ač si chlap myslí, že je úplně hloupá a její hlavinka by na to nepřišla většinou to potom bývá tak, že chlap na nevěru ženské nepříjde, protože si myslí, že by jí nikdo jiný nechtěl ) a pokud dojde na tento případ s kalhotkami, tak je to jen namlouvání toho, že on by to neudělal. I přes tu lásku si musí člověk sundat brýle z očí a říct si jo podvádí mě. Pak je to na každém jak moc mu ta nevěra vadí. To je největší trapas, když to někdo dělá a pak se prozradí. Co oči nevidí to srdce nebolí. Ale fakt se směju tomu jak jsou ti chlapi v tomhle úplně demen....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods: mluvíš mi z duše.. souhlasím

Cituji EleanorWoods: většinou to potom bývá tak, že chlap na nevěru ženské nepříjde, protože si myslí, že by jí nikdo jiný nechtěl ) a pokud dojde na tento případ s kalhotkami, tak je to jen namlouvání toho, že

No a opeť súhlas. Mojmu ex museli kamaráti povedať, že som pekná..inak by aj zabudol..preto som vzťah po 6 rokoch ukončila..a plastika opravý to, čo tehotenstvo pokazilo..

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji stihlik: Neskor som ten svoj sveter našla u tej šlapky u nej v byte.

Jak si se do toho bytu dostala, tys tu milenku znala?

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji cherie: Jeho vysvětlení zní, že je vzal ve vlaku spolucestující (prý je měla v průhledné kapse a on chtěl zjistit, jestli to jsou opravdu kalhotky a než je stihnul vrátit, tak se probudila a on si je musel nechat).

ani jsem nečetla reakce ostatních a nechci ti brát iluze , ale horší lež a blbost jsem už dlouho neslyšela . Lže !! Je zajímavé, že tvůj přítel zkoumá kalhotky spolucestujících ve vlaku a pak si je ještě doma schovává pod polštář. Myslím, že jasnější důkaz nevěry nepotřebuješ , leda , že by byl fetišista , to by pak byl větší průšvih.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No zaráží mě, proč by si normální člověk hrabal ve věcech spolucestující, aby zjistil, jestli tam má kalhotky.. Nechci, aby to vyznělo hloupě, ale jezdívá vlake?

Jinak, jak už tady někdo psal- nevím, jestli bych byla víc naštvaná na to, že mi byl nevěrný než na to, že si snad myslí, že jsem uplně..... bl.bá.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji stihlik: Drsné. Mať sex so zadaným, ok. Ale chcieť neverníka za priateľa? To može len blba žena po takom túžiť..

Ona s ním nechtěla chodit.
Byla škodolibá.

Reaguji na Haniccino:
Tak to pozor...existujou profesionální lháři, jako můj ex, který vybalí do pár vteřin takový výmluvy, že jim věří každej (přítelkyně, kamarádi, rodiče, v práci) Nevím, jestli si vymyslí dopředu pár scénářů pro různý situace, nebo maj fakt tak dobrou fantazii

Jinak souhlasím, podle mého je to kec a nevěřila bych mu. Můj ex na mě taky zkoušel naprosto neskutečný výmluvy...naše fotka byla schovaná ve skříni, protože měl větší postel než jeho kámoš ve vedlejšim pokoji, tak vzal kámoš frajerku k tomu mýmu do pokoje, aby měli víc místa Telefoní číslo na holku z dovolený v mobilu....ta holka chtěla dát číslo jeho kámošovi, ten si ale sebou nebral mobil, tak si ho uložil k tomu mýmu a on na to zapoměl (přitom se vídali večer každej den, mohla mu to číslo dát jindy nebo mohl dát on jí svoje). Další...jeho kamaráda štvalo, že si pořád se mnou píše, tak mu schoval mobil, a on pak celej večer nezvedal telefon Jinak já takhle našla lesk na rty, makeup....bohužel zrovna ex bydlel v jednom pokoji s kamarádem, kterej měl přítelkyni, takže co jsem mu na to mohla říct Ale později jsem se dozvěděla, že nebyly její

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak co si o tom myslíš ty, slečno zakladatelko? Objektivní názory si slyšela a co na to říkáš ty, která přítele zná?

arrow
profile_image
cherie
od 5. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Pepis: Jinak co si o tom myslíš ty, slečno zakladatelko? Objektivní názory si slyšela a co na to říkáš ty, která přítele zná?

Všechny ty příspěvky jako by byl tok myšlenek toho, co se mi honí hlavou.
Na jednu stranu je to takový údiv, že mi je nevěrný a na druhou stranu vztek, že mě tak blízký člověk, si ani nedokáže vymyslet uvěřitelnou výmluvu a že si snad myslí, že mu na to skočím.
Jinak, abych odpověděla na pár dotazů, co tu zaznělo: ano, na prádlo je ujetý, říkal mi to už na začátku vztahu a když se oblíknu, tak ho to rozparádí (ale to snad každýho chlapa).
Ty kalhotky byly hnusný bílý- spíš zašedlý a starý- takže určitě ne moje
Potom, co jsem je našla a on je šel vyhodit jsem mu v rychlosti projela telefon a později i email a facebook (znám hesla, ale do té doby jsem toho nikdy nevyužila) a nic. Nejhorší je, že ti chlapi jsou schopní se dívat do očí a přísahat na cokoliv, že to není pravda a přitom bezostyšně lhát. Z toho je mi asi nejvíc na blití.
Takže díky za Vaše názory, já už se s tím nějak poperu.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji Fergiee: existujou profesionální lháři, jako můj ex, který vybalí do pár vteřin takový výmluvy, že jim věří každej (přítelkyně, kamarádi, rodiče, v práci)

Teda jako by ten tvůj z oka vypadl mýmu ex A to jsem myslela, že snad další takovej deb.l ani nemůže existovat.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji cherie: Na jednu stranu je to takový údiv, že mi je nevěrný a na druhou stranu vztek, že mě tak blízký člověk, si ani nedokáže vymyslet uvěřitelnou výmluvu a že si snad myslí, že mu na to skočím.

Mrzí mě to ale lepší teď než později....

Cituji cherie: Ty kalhotky byly hnusný bílý- spíš zašedlý a starý

No fuj, já si představovala nějaké rudé sexy kalhotky popřídě tanga

Cituji cherie: ejhorší je, že ti chlapi jsou schopní se dívat do očí a přísahat na cokoliv, že to není pravda a přitom bezostyšně lhát. Z toho je mi asi nejvíc na blití.

Až se někdy divím, čeho jsou schopni Jednou jsem poslouchala na jednom rádiu test věrnosti-boreček asi nevěděl jak to funguje, samo se nechal sbalit a chtěl si dát se slečnou rande a když se mu tam ozvala jeho přítelkyně, co to má znamenat, tak jí normálně natvrdo začal říkat, co hysterčí, co si zase vymýšlí, co jí to ty její praštaný kámošky nakecaly, že to není vůbec pravda, že někam pujde a že někam chtěl jít... Nevěděl, že ona celý rozhovor té slečny která ho balila a on jak se nechla, slyšela a začal ji na férovku lhát.. Fakt hnus, ubožák jeden..

Cituji cherie: Takže díky za Vaše názory, já už se s tím nějak poperu

Drž se, holka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené