Darujte investiční zlato aneb malý dárek velké hodnoty

Zlato a jiné drahé kovy jsou univerzálním dárkem ke každé příležitosti. Mezi ostatními dary jen tak nezapadnou, a navíc obdarovanému dáte patřičně najevo, že vám není lhostejný. Darovat zlato nemusíte pouze rodinným příslušníkům, ale též významným obchodním partnerům či klientům a klíčovým zaměstnancům.

img

Zlato neztrácí svou investiční hodnotu 

Ať už se rozhodnete obdarovat zlatem kohokoliv, jedno je jisté. Tento drahý kov si uchovává skutečnou hodnotu do něj vloženou, a to neomezeně dlouho. Můžete udělat radost sami sobě a své manželce či manželovi, a pořídit si třeba pamětní mince nebo medaile k výročí svatby. Čím bude vyšší jejich hmotnost, tím stoupá cena. Ta se pohybuje od 1 500 Kč až do 1 300 000 Kč. Rázem se tak bude jednat o perfektní investici, kterou lze v případě potřeby obratem proměnit na peníze. 

Mezilidské vztahy fádními dárky nerozvinete 

Vrátíme-li se k obdarování důležitých obchodních partnerů, měli byste se vyvarovat obligátních diářů, propisek, bloků a kalendářů. Vdechněte do dárků osobitost a darujte jim mince nesoucí titul, jména a znamení zvěrokruhu. Takovýto dárek mezi ostatními jednoznačně vynikne. Pro své nejbližší se můžete nechat inspirovat nabídkou pražské mincovny, která ve svém sortimentu nabízí též řadu pozoruhodných realizací zaměřujících se na rodinné události. Z nich jmenujme svátek, životní jubileum, promoci, narození dítěte atd. Naleznete tu neokoukané dárky pro muže, pro něž vymyslet dárek je v některých případech oříšek. 

Proč investovat do zlata? 

Jak již bylo nastíněno, cena zlata neklesá, nýbrž drží vloženou hodnotu. Máte-li finance navíc, vyplatí se pořídit zlaté slitky, cihličky, mince či medaile. Jedná se totiž o bezpečný způsob, jak ochránit své peníze před inflací. Pokud bude potřeba, zlato směníte během pár hodin za peníze kdykoliv a po celém světě. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!