Léto plné slev se společností Xiaomi

Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, pořádá akci s názvem Léto plné slev. Do 31. července 2022 si fanoušci této značky mohou pořídit nejrůznější produkty za skvělé ceny a zpříjemnit si tak léto. Kompletní nabídku najdou na stránkách oficiálního e-shopu Xiaomicesko.cz a ve všech Xiaomi prodejnách.

img

Špičkové telefony za skvělé ceny

Cenově i výkonově nejzajímavějším modelem v letní nabídce je Redmi Note 10 Pro se 128 GB úložištěm a 6 GB RAM. Cena klesla na velmi příznivých 7 299 Kč. Zlevnily i aktuální vlajkové modely řady Xiaomi 12. Základní Xiaomi 12 ve verzi (8 + 128 GB), disponuje 6,28palcovým AMOLED displejem s rozlišením FHD+ (2400 × 1080 pixelů). Nejen profesionální fotografové a filmaři ocení schopnost zobrazit více než 68 miliard barev a profesionální kalibrací barev. Cena přístroje klesla z původních 19 999 Kč na 16 990 Kč. Stejně jako výše zmíněný model, tak i Xiaomi 12X podporuje rychlé 67W kabelové turbo nabíjení. K dispozici je nyní za skvělých 13 990 Kč.

Mezi zlevněnými produkty najdeme například smartphone Xiaomi 11T, se kterým díky pokročilé umělé inteligenci Al Cinema a speciálním režimům, jako je Magic Zoom, Night Time ? Lapse nebo Time Freeze, budou Vaše fotografie i videa v profesionální kvalitě. Původní cena Xiaomi 11T (8 + 128 GB) činí 12 990 Kč, ale v rámci akce je tento telefon k dispozici už za 9 990 Kč.

V akci jsou zahrnuty i vybrané mobilní telefony značky POCO, jako například herní telefon POCO X4 Pro 5G se 120Hz obnovovací frekvencí.

img

Robotický vysavač za letní cenu

Akce se kromě mobilních telefonů vztahuje také na řadu dalších IoT produktů i pro chytrou domácnost.. Od 11. července je zlevněna i elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 a chytrý robotický vysavač a mop Mi Robot Vacuum-Mop 2, který je nyní v nabídce za pouhých 5 990 Kč. Domácnost automaticky vysaje i vytře zcela bez práce. Díky pokročilým senzorům se spolehlivě a bezpečně vyhne poházeným hračkám i třeba křehké váze.

Všechny zde zmíněné a mnoho dalších zlevněných produktů naleznete na xiaomicesko.cz a ve všech Xiaomi prodejnách. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

NOVÉ
Tipy, jak ušetřit v době finanční krize a zdržování

Tipy, jak ušetřit v době finanční krize a zdržování

Životní styl komerční článek

Vysoká inflace má za následek růst cen ve všech oblastech, a to včetně těch zásadních, jako jsou potraviny, energie, pohonné hmoty, půjčky, hypotéky, ale i stavební materiál. Lze ušetřit nebo alespoň dopady zdražování na rodinný rozpočet eliminovat?DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?