Makeup Revolution

Značka, která získala zákazníky ve dvaceti zemích

img

Makeup Revolution – britská obchodní značka dekorativní kosmetiky. V roce 2014 koncern ТАМ Beauty vystoupil na britský trh s odbornými prostředky s cenami mass marketu. Nová značka převrátila průmysl krásy a umožnila obyčejným dívkám vypadat jako celebrity. Ženy rychle ocenily výhody a značka se stala bestsellerem v rodné zemi. Koncept Makeup Revolution spočívá v inovativním vývoji, stylovém balení a vysoké kvalitě kosmetiky. Výrobce uchvátil trh útokem a již několik let zaujímá vedoucí pozice. Obchodní značka získala svých klientů ve 20 zemích. Produkce je dostupná v České republice. Koupit lze na stránkách MAKEUP.

Sortiment Makeup Revolution zahrnuje vše potřebné pro dekorativní líčení. Značka věnuje velkou pozornost vzhledu balení. V Makeup Revolution se setkáte se stylovými boxy s názvem značky nebo krabičkami stylizovanými jako sladkosti.

Obchodní značka následuje koncepci, kdy zvenku může zákazník pochopit, co uvnitř čeká. Díky tomu, že prostředky testují nejprve v laboratoři a poté na kůži dobrovolníků, zaručuje firma kvalitu na nejvyšší úrovni. V sortimentu značky naleznete stálice, jako jsou paletky očních stínů v základní cenové hladině, ale také další mimořádně kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, jakou jsou paletky korektorů, rozjasňovačů, tvářenek, pudrů, široký výběr rtěnek a štětců a dalšího příslušenství. Vybírat můžete také z designově různorodých, avšak praktických, balení v základní i vyšší cenové hladině Filozofií značky Makeup Revolution je kvalita, cenová dostupnost pro všechny dívky a ženy, hravý design, rychost, flexibilita v podobě pravidelných uvádění novinek na trh a pro milovnice zvířat také fakt, že značka netestuje, a nikdy testovat nebude, na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy.

Značka Makeup Revolution je známá díky svým paletám na líčení

Pomoci kombinací několika barev lze vytvořit make-up očí, zdůraznit tvar obočí, lícní kosti a schovat tmavé kruhy pod očima. Jemná textura přijde vhod ruce profesionálního vizážisty, tak i ženám, které vůbec nemají zkušenosti v líčení. Značka nabízí kosmetiku pro každého. Díky příjemné ceně si koupit prostředky může každý člověk. Přestože výrobky patří do třídy mass marketu, zákazníci v recenzích srovnávají paletky s luxusními značkami podle jejich kvality. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Je veganství zdravé a můžete být jako vegan špičkový sportovec?

Je veganství zdravé a můžete být jako vegan špičkový sportovec?

Životní styl

Správná výživa umocňuje pozitivní účinky fyzické aktivity. Dokáže dodat energii, pomáhá s regenerací a přispívá i ke snížení biologického věku a podílu tuku v těle. Ale platí to i o čistě rostlinné stravě? Jaký vliv má veganské stravování na zdraví a fyzický výkon?