Pepco leták vám potvrdí, že letos vedou romantické dekorace!

Když si otevřete Pepco leták, už nebudete na pochybách. Letos opravdu vedou romantické dekorace interiéru, které do domácnosti přinášejí pohodu, dobrou náladu a hlavně mladistvý nádech. Můžete si tedy mimoděk zavzpomínat na krásné časy dětství a mládí, kdy jste nejspíš romantikou přímo žili. Typickými prvky romantických dekorací jsou ozdobné podložky, svícny, dřevěné krabičky a oplétané stojánky na cokoliv, což vdechne domovu šarm, eleganci a útulnost a výrazně podpoří vaši romantickou náladu.

img

Bělené dřevo, proutí nebo sklo 

Jih Francie je pro romantiku jako dělaný. A tak není divu, že i romantické dekorace jsou inspirovány právě touto oblastí. Jak si můžete v Pepco letáku na jaro/léto 2019 všimnout, nejčastěji použitými materiály jsou bělené dřevo, proutí nebo sklo. Jejich kombinace pak vykouzlí i ve strohém severském interiéru, který často vládne v českých domácnostech, romantická zákoutí a pocit pohody. Dovolí zapomenout na spěch moderního života. 

Květinové kolekce 

Pokud vám nevyhovuje bělený a proutěný styl jižní Francie, protože máte raději spíše rozkvetlou louku a květinovou barevnou záři typickou pro naše zeměpisné šířky, i vám nabídne Pepco leták romantické řešení. Jde o květinové kolekce ve výrazných pastelových barvách, které byly často k vidění u našich rodičů nebo babiček. 

I u nich si můžeme zavzpomínat na krásné časy našeho dětství, popíjet čaj nebo limonádu z barevných hrníčků a skleniček, případně si dát ovocný dortík servírovaný na kytičkovém pestrobarevném talíři, který je taktéž součástí nabídky Pepco letáku. K tomu nesmí chybět ani květinové prostírání nebo ubrusy, také osušky či ložní prádlo, které nás zahalí do květin od hlavy až k patě. 

Shabby Chic jde ještě dál 

Už jste slyšeli o stylu Shabby Chic? Jde o čistě romantický směr, který se u nás začal prosazovat před několika lety. Vznikl jako doplněk nebo alternativa k vintage, které je sice nabité vzpomínkami, ale postrádá onu jemnost, pastelové barvy a také roztomilost. Shabby Chic je jednosuše řečeno jemnější variantou vintage. 

I proto se Shabby Chic pokládá spíše za styl pro ženy. Má totiž čistě romantickou tvář a tak trochu postrádá praktičnost. Ovšem velmi zaujme právě designem, protože je postaven na mnoha podobných prvcích, jako jsou rytiny, plastické dekorace, světlé barvy, řasení a další drobnosti, které vyžadují častější údržbu a důkladnější péči. Potěší však každou romantickou duši, ať už patří ženě nebo muži. 

Pastelová kolekce z Pepco letáku může romantiku skvěle doplnit 

Pokud je styl Shabby Chic na váš vkus už příliš, můžete se zaměřit spíše na pastelové dekorování vašeho bytu nebo domu. Něžné drobnosti v pastelovém provedení dodají interiéru ženskost, ale přitom nebudou v mužích probouzet pocit dětinskosti, jak by se mohlo stát právě u stylu Shabby Chic. 

Pastelové provedení nádobí, dekorací nebo textilu nabízí zejména jemně žlutou, tyrkysovou a nebo i příjemně růžovou barvu. Vše můžete nakoupit na Pepco prodejně a zkombinovat do romantického stylu, aniž by měl kdokoliv doma pocit, že příliš tlačíte na pilu. Soustředění se na přírodní materiály, sklo a keramiku dodá každé domácnosti pohodu, pocit sounáležitosti a chuť relaxovat. Co víc si od domova přát? Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

NOVÉ
Trend, který bude vaše pleť milovat

Trend, který bude vaše pleť milovat

Estetická dermatologie komerční článek

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?NOVÉ
Kam se vydat na podzim k moři? Malta zaručuje hezké počasí i bohatou podívanou

Kam se vydat na podzim k moři? Malta zaručuje hezké počasí i bohatou podívanou

Životní styl komerční článek

Máte pocit, že na vás padá podzimní únava? Chybí vám teplé počasí a sluníčko? Pak je ten pravý čas prodloužit si léto a vydat se na dovolenou na Maltu. Podzimní zájezd k moři vám vdechne novou chuť do života a rozšíří obzory. Co si na Maltě na podzim nenechat ujít?