Bude mi třicet a stále řeším akné

Akné není problém jen puberťáků. Pro mnohé dospělé je totiž skutečným cejchem, kterého se nelze zbavit a jenž na ně upozorňuje, kamkoliv se hnou. Co na akné zabírá? Alfou i omegou péče o aknózní pleť je pravidelné ošetřování.

Jak vypadá vhodná péče o aknózní pokožku?

Možná vás napadne – umývat, umývat, umývat. Ale to není úplně pravda, přemíra čištění pokožky může vést k jejímu podráždění. Je proto nutné volit takové prostředky, které pleť nejen šetrně vyčistí a vyživí, ale zároveň ji také nezatíží. Doslova pohlazením je pro pokožku konopný olej, jenž obsahuje vysoké množství omega 3 mastných kyselin, a který dokáže v kombinaci se správnými přírodními látkami pomoci jakkoliv problematické pleti.

Právě s touto kombinací látek byla vyvinuta speciální řada kosmetiky Cannaderm® – Aknea, jejichž účinky si již ověřilo mnoho spokojených uživatelů nejen z řad náctiletých.

img

Prvním krokem vhodné péče je umytí hrubých nečistot, jako je make-up, pudr nebo prach, který se nám na obličeji během dne usazuje. Aknea mycí pěna je tak lehká, že ji můžete použít i v okolí oči, aniž byste je podráždili. Zároveň však pokožku perfektně očistí a odstraní odumřelé vrstvy kožních buněk.

Jakmile je pleť dokonale čistá, aplikujte na ni Aknea ošetřující vodu. Díky bylinným extraktům působí antibakteriálně a tonizuje mastnou a uhrovitou pleť. Vodu nanášejte pravidelně na jednotlivé projevy akné, dojde tak k omezení nadměrné tvorby kožního mazu a ucpávání pórů.

Mezi vaší kosmetikou by pak určitě neměl chybět ani Aknea ošetřující krém. Ten se používá pouze lokálně na již vzniklé komedony neboli uhry. Zabraňuje jejich zvětšení a rozšíření, a díky šetrnému složení také urychluje jejich hojení bez nežádoucích následků.

Do kabelky pak přiberte Aknea sérum s roll-on aplikátorem pro rychlé zklidnění projevů akné kdykoliv během dne. Sérum je vhodné pro péči o jednotlivé projevy akné, při opakovaném použití viditelně mírní zarudnutí i citlivost ošetřovaného místa

Díky svému přírodnímu složení získala celá řada Aknea označení CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika, což je pro vás zárukou, že tyto přípravky neobsahují konzervanty, parfémy, barviva ani ropné suroviny.

Zeptejte se na Akneu ve vaší lékárně, v obchodech se zdravou výživou nebo objednávejte z pohodlí vašeho domova na www.cannaderm.cz.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?