Co s neposlušnými špíčky? Zmrazit!

Cvičíte, zdravě jíte, počítáte kalorie a ty proklaté faldíky na bocích stejně ne a ne zmizet? A co vnitřní strany stehen nebo bříško? Snažíte se a snažíte, upíráte si už pomalu i vzduch a pořád nic. Známe to všichni, a zatímco se lopotíme, tělo si dál dělá, co chce – hubne to, co nepotřebujeme, a přibírá tam, kde o to rozhodně nestojíme. Je načase říct dost, nemyslíte?

img

Klinika estetické medicíny Mediestetik nabízí originální kryolipolýzu CoolSculpting

Bojovat s přebytečným tukem můžete různými způsoby. Můžete cvičit do strhání, polykat zázračné pilulky, můžete samozřejmě také navštívit plastického chirurga. Pokud ovšem nemáte skalpely v lásce, není nic účinnějšího než kryolipolýza – modelace postavy cíleným zmrazováním tukových buněk.

Metodu vynalezli vědci z amerického Harvardu a po své certifikaci Federálním úřadem pro kontrolu léčiv se rychle rozšířila do celého světa. V Česku ji zatím provádí jen několik úzce specializovaných pracovišť – mezi nimi také pražská pobočka mezinárodní sítě klinik Mediestetik.

Nenaleťte!

zoom Zvětšit

Bogdani Dermatologia

Nenechte se mýlit kryolipolýzami za stovku, kterými jsou v poslední době zahlceny slevové portály. Provádějí se mnohdy všelijak a všelikým. Necertifikované přístroje navíc nejen, že nezaručují žádný výsledek, ale navíc mohou uškodit. Klienti kosmetických salonů, kteří tato ošetření postoupili, si nejčastěji stěžují na podráždění kůže, dojít ovšem může i k podchlazení vnitřních orgánů, a to za risk rozhodně nestojí.

Klinika estetické medicíny Mediestetik nabízí originální kryolipolýzu CoolSculpting, jejímž dodavatelem je společnost Bogdani Dermatologia a provádějí ji tam pouze lékaři, je tedy naprosto bezpečná – a je o ni veliký zájem. Především je totiž navýsost praktická, rychlá a účinná.

Stačí hodinka a tuk je u ledu

Při kryolipolýze není třeba skalpelu ani anestezie. Zatímco si čtete nebo pracujete na notebooku, přístroj mrazí tukové buňky, na které nezapůsobila zumba ani permanentka v posilovně. Ty se působením chladu rozkládají a tělo je přirozenou cestou vylučuje. Žádná jiná tkáň se nepoškozuje, necítíte žádnou bolest a neodnášíte si žádné modřiny nebo jizvy. Po hodině jednoduše vstáváte z křesla a vracíte se do práce nebo za rodinou.

Výsledky jsou velmi působivé. Už bezprostředně po ošetření je úbytek tuku patrný, maximálního efektu se dosahuje po třech měsících. Centimetry mizí z objemu břicha nebo stehen, z kalhot na bocích přestávají vykukovat faldíky. Kryolipolýza si zkrátka poradí se všemi partiemi, které byste rádi viděli menší a přitažlivější. Pošle tuk k ledu a nedovolí se mu vrátit.Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.