Co s neposlušnými špíčky? Zmrazit!

Cvičíte, zdravě jíte, počítáte kalorie a ty proklaté faldíky na bocích stejně ne a ne zmizet? A co vnitřní strany stehen nebo bříško? Snažíte se a snažíte, upíráte si už pomalu i vzduch a pořád nic. Známe to všichni, a zatímco se lopotíme, tělo si dál dělá, co chce – hubne to, co nepotřebujeme, a přibírá tam, kde o to rozhodně nestojíme. Je načase říct dost, nemyslíte?

img

Klinika estetické medicíny Mediestetik nabízí originální kryolipolýzu CoolSculpting

Bojovat s přebytečným tukem můžete různými způsoby. Můžete cvičit do strhání, polykat zázračné pilulky, můžete samozřejmě také navštívit plastického chirurga. Pokud ovšem nemáte skalpely v lásce, není nic účinnějšího než kryolipolýza – modelace postavy cíleným zmrazováním tukových buněk.

Metodu vynalezli vědci z amerického Harvardu a po své certifikaci Federálním úřadem pro kontrolu léčiv se rychle rozšířila do celého světa. V Česku ji zatím provádí jen několik úzce specializovaných pracovišť – mezi nimi také pražská pobočka mezinárodní sítě klinik Mediestetik.

Nenaleťte!

zoom Zvětšit

Bogdani Dermatologia

Nenechte se mýlit kryolipolýzami za stovku, kterými jsou v poslední době zahlceny slevové portály. Provádějí se mnohdy všelijak a všelikým. Necertifikované přístroje navíc nejen, že nezaručují žádný výsledek, ale navíc mohou uškodit. Klienti kosmetických salonů, kteří tato ošetření postoupili, si nejčastěji stěžují na podráždění kůže, dojít ovšem může i k podchlazení vnitřních orgánů, a to za risk rozhodně nestojí.

Klinika estetické medicíny Mediestetik nabízí originální kryolipolýzu CoolSculpting, jejímž dodavatelem je společnost Bogdani Dermatologia a provádějí ji tam pouze lékaři, je tedy naprosto bezpečná – a je o ni veliký zájem. Především je totiž navýsost praktická, rychlá a účinná.

Stačí hodinka a tuk je u ledu

Při kryolipolýze není třeba skalpelu ani anestezie. Zatímco si čtete nebo pracujete na notebooku, přístroj mrazí tukové buňky, na které nezapůsobila zumba ani permanentka v posilovně. Ty se působením chladu rozkládají a tělo je přirozenou cestou vylučuje. Žádná jiná tkáň se nepoškozuje, necítíte žádnou bolest a neodnášíte si žádné modřiny nebo jizvy. Po hodině jednoduše vstáváte z křesla a vracíte se do práce nebo za rodinou.

Výsledky jsou velmi působivé. Už bezprostředně po ošetření je úbytek tuku patrný, maximálního efektu se dosahuje po třech měsících. Centimetry mizí z objemu břicha nebo stehen, z kalhot na bocích přestávají vykukovat faldíky. Kryolipolýza si zkrátka poradí se všemi partiemi, které byste rádi viděli menší a přitažlivější. Pošle tuk k ledu a nedovolí se mu vrátit.Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Náušnice nejen jako vánoční dárek. Poradíme vám, které vybrat

Náušnice nejen jako vánoční dárek. Poradíme vám, které vybrat

Plastická chirurgie komerční článek

Přestože v dávných dobách byly šperky do uší znakem bohatství a vysokého postavení, dnes jsou vhodným doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Nezáleží ani na tom, zda je nositel náušnic muž, žena, malé děvčátko či starší dáma. Jaké jsou dnešní trendy? Přečtěte si, jakým typem uděláte radost.