Epilace třetího tisíciletí

Přichází léto a je samozřejmé, že chceme být krásné a přitažlivé. V dnešní době se čím dál více klade důraz na hladké tělo bez chloupků. Netrapte se pravidelnou a nekonečnou depilací pomocí žiletek, bolestivého vosku a mnohého dalšího.

img

Vyzkoušejte laser CandelaGentleLase na vlastní kůži

Navštivte raději naší kliniku estetické dermatologie Mediestetik v Praze a vyzkoušejte laser CandelaGentleLase na vlastní kůži. Tento přístroj patří mezi tři epilační lasery na světě, které mají schválení od FDA na permanentní redukci chloupků. Modely s tímto certifikátem, zaručují viditelné výsledky při menším počtu návštěv než u běžnýchlaserů.

Nezaměňujte však lékařské depilační lasery s nelaserovými fototerapeutickými přístroji (např. kosmetické IPL - pulzní světlo), jež nevyžadují přítomnost lékaře a v žádném případě nemohou zaručit často proklamovaný trvalý efekt epilace. Tyto kosmetické přístroje mají, bohužel, velmi nízký výkon a řadu balastních vlnových délek a skutečně nedokáží zničit všechny zárodečné buňky chlupových kořínků, pouze jejich růst přechodně utlumí, podobně jako např. depilace voskem.

zoom

Vendula Svobodová při ošetření depilačním laserem

Lékaři a pracovníci kliniky estetické dermatologie Mediestetik disponují dlouholetými zkušenosti v oboru. Účinnost ošetření závisí, vedle zkušeností lékaře, především na výkonu a nastavení správných parametrů laseru. Výhodou tohoto laseru je definitivní redukce růstu nežádoucího ochlupení bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pacienta, ale také velká rychlost, která je nespornou předností nejnovějšího modelu tohoto přístroje.

Můžeme vám nabídnout odstranění nežádoucích chloupků na bradě, nad horním rtem, v okolí prsních dvorců a bradavek, na stehnech, v oblasti bikiny line, v podbřišku a dalších místech pomocí špičkového laseru CandelaGentleLase. Permanentní epilace laserem vám zaručuje trvalou redukci nežádoucího ochlupení a nádherně hladkou pokožku. Laser CandelaGentleLase působí též na póry, které stahuje a vaši kůži tak vyhlazuje a sjednocuje. Vychutnejte si pocit dokonalé pokožky.

Unikátní výhody lékařské epilace laserem:

  • výrazná úspora času, stáčí méně zákroků
  • výrazná úspora financí, opravdová laserová epilace je trvalá
  • efekt jemné rejuvenace, struktura ošetřené pleti je hladší a póry menší
  • nedochází k popáleninám a jiným silným iritacím kůže

Neváhejte, stejně jako neváhala paní Vendula Svobodová, zakladatelka a patronka nadace Kapka naděje a ihned se objednejte. Pokud máte další dotazy, podívejte na naše stránky www.mediest.cz, kde se dozvíte mnohem více o laserové epilaci třetího tisíciletí.

Budete krásnější nejen na letošní léto, ale i na všechna následující. Laserová epilace je totiž trvalá.
Komentáře

Nepřihlášený uživatel nemůže komentovat

Zde se můžete Zaregistrovat, případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.ABSOLUTNÍ HIT
Ach ti muži! V čem dělají v posteli chybu

Ach ti muži! V čem dělají v posteli chybu

Životní styl

Proč muži některé věci stále nechápou? Například že masáž má zůstat masáží nebo že ne vždy je nutné experimentovat. Co ženám připadá krkolomné až primitivní? Zeptali jsme se pár z nich na názor.