Epilace třetího tisíciletí

Přichází léto a je samozřejmé, že chceme být krásné a přitažlivé. V dnešní době se čím dál více klade důraz na hladké tělo bez chloupků. Netrapte se pravidelnou a nekonečnou depilací pomocí žiletek, bolestivého vosku a mnohého dalšího.

img

Vyzkoušejte laser CandelaGentleLase na vlastní kůži

Navštivte raději naší kliniku estetické dermatologie Mediestetik v Praze a vyzkoušejte laser CandelaGentleLase na vlastní kůži. Tento přístroj patří mezi tři epilační lasery na světě, které mají schválení od FDA na permanentní redukci chloupků. Modely s tímto certifikátem, zaručují viditelné výsledky při menším počtu návštěv než u běžnýchlaserů.

Nezaměňujte však lékařské depilační lasery s nelaserovými fototerapeutickými přístroji (např. kosmetické IPL - pulzní světlo), jež nevyžadují přítomnost lékaře a v žádném případě nemohou zaručit často proklamovaný trvalý efekt epilace. Tyto kosmetické přístroje mají, bohužel, velmi nízký výkon a řadu balastních vlnových délek a skutečně nedokáží zničit všechny zárodečné buňky chlupových kořínků, pouze jejich růst přechodně utlumí, podobně jako např. depilace voskem.

zoom

Vendula Svobodová při ošetření depilačním laserem

Lékaři a pracovníci kliniky estetické dermatologie Mediestetik disponují dlouholetými zkušenosti v oboru. Účinnost ošetření závisí, vedle zkušeností lékaře, především na výkonu a nastavení správných parametrů laseru. Výhodou tohoto laseru je definitivní redukce růstu nežádoucího ochlupení bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pacienta, ale také velká rychlost, která je nespornou předností nejnovějšího modelu tohoto přístroje.

Můžeme vám nabídnout odstranění nežádoucích chloupků na bradě, nad horním rtem, v okolí prsních dvorců a bradavek, na stehnech, v oblasti bikiny line, v podbřišku a dalších místech pomocí špičkového laseru CandelaGentleLase. Permanentní epilace laserem vám zaručuje trvalou redukci nežádoucího ochlupení a nádherně hladkou pokožku. Laser CandelaGentleLase působí též na póry, které stahuje a vaši kůži tak vyhlazuje a sjednocuje. Vychutnejte si pocit dokonalé pokožky.

Unikátní výhody lékařské epilace laserem:

  • výrazná úspora času, stáčí méně zákroků
  • výrazná úspora financí, opravdová laserová epilace je trvalá
  • efekt jemné rejuvenace, struktura ošetřené pleti je hladší a póry menší
  • nedochází k popáleninám a jiným silným iritacím kůže

Neváhejte, stejně jako neváhala paní Vendula Svobodová, zakladatelka a patronka nadace Kapka naděje a ihned se objednejte. Pokud máte další dotazy, podívejte na naše stránky www.mediest.cz, kde se dozvíte mnohem více o laserové epilaci třetího tisíciletí.

Budete krásnější nejen na letošní léto, ale i na všechna následující. Laserová epilace je totiž trvalá.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Životní styl

Dělá vám potíže vypořádat se s kritikou na vaši osobu? Zraňuje vás to či dokonce na několik dní rozhodí? Zkuste naše tipy, jak se nenechat vtáhnout do negativních emocí a nebrat si urážky či podlosti od druhých osobně.