„RICE FORCE“ – Síla rýže – nová prémiová kosmetika na našem trhu

Zákazníci v Evropě mají nyní poprvé možnost vyzkoušet luxusní přírodní japonskou hydratační kosmetiku Rice Force. Extrakt z rýže, který je hlavní účinnou složkou této kosmetiky, pomáhá udržovat pokožku dlouhodobě hluboce hydratovanou, jemnou a čistou.

img

Hlavní výhodou kosmetiky Rice Force oproti jiným přípravků je její skutečná hloubková hydratace

zoom Zvětšit

Rýže hraje více než 2 tisíce let důležitou roli v historii a kultuře japonského národa.

Rýže hraje více než 2 tisíce let důležitou roli v historii a kultuře japonského národa. Je základní potravinou, ze které se mimo jiné vyrábí i saké. Právě saké hrálo důležitou roli při vzniku idey na výroby této kosmetiky z bílé potravinářské rýže pomocí fermentačních technologií. Ruce todžiho, mistra vyrábějícího saké, zůstávají díky každodennímu kontaktu s rýží hladké i při vysokém věku. Japonci jsou navíc zvyklí přidávat saké do koupele s rýžovými otruby, které se dříve používaly místo mýdla. Nápad na výrobu rýžové kosmetiky vznikl před 30 lety u výrobců saké a vývoj rýžového extraktu získal podporu tehdejší japonské vlády.

Po dvaceti letech výzkumu se objevily první produkty Rice Force, využívající Rice Power® Extract. V roce 2001 se stal Rice Power® Extract No. 11 prvním a jediným produktem od roku 1960, který byl oficiálně uznán Japonským Ministerstvem zdravotnictví, práce a prosperity jako "nový tip aktivní přísady", jenž skutečně zvyšuje funkci pleti zadržovat vlhkost. Do té doby nebyl na světě jediný přípravek, který se mohl chlubit tím, že tuto funkci plní.

zoom Zvětšit

Kosmetika Rice Force, jediná kosmetika vyráběná z rýže

"Hlavní složka - Rice Power® Extract - je stoprocentně rýžová přírodní surovina, proto představuje minimální zátěž pro vaši pokožku. Trvali jsme na tom, aby složka byla šetrná k pleti a zároveň na ni měla viditelně dobrý efekt. Extrakt Rice Power®, jenž se vyrábí 90 dní za využití stejné metody fermentace, jakou se dělá tradiční japonské rýžové víno saké, získal certifikaci japonského Ministerstva zdravotnictví, práce a prosperity jakožto účinná složka zlepšující hydratační schopnosti pleti," říká president společnosti Noritaka Numata.

Vědci dlouho hledali a vybírali z desítek druhů rýže ten nejvhodnější druh pro jejich účely až vybrali rýži uruči, která má vysoký obsah škrobu. Nahrála jim také technická vyspělost Japonska v oblasti fermentace. Rice Force není jediná kosmetika vyráběná z rýže, ale jako jediná používá k výrobě bílou konzumní rýži bez slupek, která je mnohem náročnější na zpracování a fermentaci. 

zoom Zvětšit

Schema hydratace

Hlavní výhodou kosmetiky oproti jiným přípravků je její skutečná hloubková hydratace. Běžné pleťové přípravky vytvářejí na povrchu tenký film, který zadržuje vlhkost. Na první pohled může být tento účinek markantnější, protože je výsledek vidět velmi rychle. Ve skutečnosti se ale kvalita pokožky nikterak nezlepšuje. Rice Power® Extract oproti tomu působí hluboko v pleti, kde jí hydratuje. Aby se extrakt dostal hluboko do pokožky potřebuje se dostat přes vrstvu přebytečného mazu, který odpuzuje vodu. Díky tomu, že se extrakt dobře slučuje jak s vodou tak s olejem dokáže tak vodu dostat hluboko do pokožky, kde jí účinně hydratuje a zároveň zdokonaluje její strukturu.

Výsledným dojmem je tedy pleť mladá, hydratovaná a poddajná.

Po velkém úspěchu kosmetiky Rice Force v Asii a ve Spojených státech si dnes mohou účinky Rice Power® Extract No. 11 vyzkoušet i lidé napříč celou Evropou. Firma si pro vstup na Evropský trh vybrala střed Evropy, Českou republiku, kde mají zákazníci jako první možnost vyzkoušet si její účinky na kosmetickém ošetření obličeje i s tradiční japonskou masáži kobido v luxusním kosmetickém studiu ve Wellness Rooseveltova v Praze.

Z Prahy se bude RICE FORCE také distribuovat do celé Evropy exklusivně přes internetový obchod www.riceforce.eu.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Je důležité, co si o nás ostatní myslí?

Je důležité, co si o nás ostatní myslí?

Životní styl

Proč jsou pro nás reakce druhých tak důležité, když ve skutečnosti bychom je za životně důležité neměli považovat? Někdy se naopak vyplatí poslat někoho do háje, protože jakmile se naučíme být vůči kritice svých postojů odolní, definujeme tím svou vlastní osobnost.