Vlasové trendy podzim a zima 2016/2017


Zajímá vás, jaké jsou top účesy nové sezóny? Překvapivě nositelné, jednoduše vytvořitelné a především velmi ženské a slušivé.

Elegantní drdoly a jednoduché culíky

img

Francouzské a rybí copy a další komplikované zaplétání vlasů vypadá sice úžasně, ale pracnost takového účesu mnohé z nás dokáže odradit od jeho vytvoření. Naštěstí tyto složité vlasové výtvory patří do trendů loňských a předloňských a letošní pletení a motání vlasů je o poznání jednodušší. Nicméně stále efektní a půvabné. Můžete vyzkoušet třeba klasický baletní drdol nebo i dva a pokud se vám opravdu nechce nic vymýšlet a tvořit, vsaďte na klasický, nízko položený culík.

Přirozený look

img

Nechce se vám s vlasy dělat vůbec nic nebo prostě nemáte po ránu čas na vymýšlení zajímavých účesů? Vůbec nevadí, naopak jste se trefila přímo do letošního trendu přirozených účesů bez zásahů žehličky na vlasy, kulmy, laku na vlasy nebo vlasových gelů. Vlastně jen stačí ráno vstát, lehce vlasy pročísnout prsty a dál si jich nevšímat. Nebo si vlasy jen umyjte a nechte je volně uschnout na vzduchu. Základem tohoto looku jsou ovšem vlasy umyté, nemastné, provzdušněné s přirozeným leskem.

Výrazné vlasové ozdoby

img

Chcete svým účesem zaujmout a zazářit? Pak určitě vyzkoušejte pozoruhodný a výrazný trend na poli vlasových trendů. Nejrůznější sponky, čelenky, skřipce a ozdobné gumičky patří mezi klasické ženské propriety, letos však svou sbírku vlasových ozdob můžete obohatit o něco daleko zajímavějšího a rozhodně neokoukaného. Hitem jsou totiž starobyle vyhlížející blýskavé sponky větších rozměrů, perlové řetízky nebo velké kovově třpytivé květiny do vlasů. Vetkněte do svých vlasů netradiční ozdobu a o pozornost máte postaráno.

Nadměrné vlnobití

img

Máte pocit, že přirozeně rozpuštěné vlasy působí splihle a vůbec vám nesluší a toužíte spíše po velkém objemu? Pak je jako pro vás stvořený trend, který čerpá z 80. a 90. let, kdy frčela trvalá a obří kudrnaté účesy. Nemusíte si hned ničit vlasy trvalou ondulací, k vytvoření velkých vln a překvapivého objemu bohatě postačí vaše kulma nebo natáčky a více než velké množství laku na vlasy. Jako protiklad k objemným vlnám se na přehlídkách objevily vlny pokládané, kterými se honosily dámy ve 20. a 30. letech. Třeba zrovna vám budou slušet.

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

NOVÉ
Proč při balení na dovolenou nezapomenout na kontaktní čočky

Proč při balení na dovolenou nezapomenout na kontaktní čočky

Životní styl komerční článek

Léto už pomalu klepe na dveře. Při balení letních nezbytností myslete také na svůj zrak. DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.