Co si myslíte o Clarisonicu? Velmi mně to láká, ale přece jen je to trochu dražší záležitost. Venku to mají i v Sephoře, u nás o tom nikdy nikdo neslyšel, samozřejmě. Má to obrovské ohlasy třeba i na youtube....

http://www.clarisonic.com/us/

http://www.youtube.com/watch?v=KwLf35QtRJE

Ahoj! Prosímtě, viděla jsem spoustu recenzí a videí na youtube...a po dlouhé rozvaze jsem se rozhodla, že si Clarisonic Miu objednám. Vzhledem k tomu, že jsem našla naprosté minimum neutrálních recenzí a naprostou většinu nadšených uživatelek. Takže můj přístroj je teď někde na cestě. Až ho budu mít, ráda se podělím o zkušenost!

arrow
profile_image
CarolineSweet
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na harajukugirl: Tak jak se ti osvědčil? Taky uvažuji nad koupí.

arrow
profile_image
Zelvicka20
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak co holky kde jste ho objednali? A jaký je? Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

také uvažuji o koupi, ale ještě jsem koukala na Sigmu, mají něco podobného

arrow
profile_image
MakyM
od 20. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak co holky, taky přemýšlím že si ho koupím.

arrow
profile_image
MakyM
od 20. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Existuje nějaká "česká obdoba" Clarisonicu? Nevíte o něčem kvalitním holky?

arrow
profile_image
MissBlue
od 8. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jako majitelka snadno se mastící pleti se sklonem k akné, jsem se po dlouhém váhání rozhodla, že si Clarisonic Mia objednám. I přestože má dermatoložka tomuto způsobu čistění pleti příliš neholduje, tak mě ke koupi přesvědčilo množství pozitiviních ohlasů ze zahraničních webů a zároveň i osobní doporučení kamarádky modelky, která se může pyšnit opravdu dokonalou pletí. S používáním jsem začala v polovině listopadu 2011, nejprve v kombinaci s přiloženým vzorkem čistícího gelu (o kterém nemohu říci nic špatného, ale zároveň mě ani nijak extra nenadchnul a myslím, že na našem trhu se dá najít spousta lepších produktů), asi po týdnu jsem přešla na své čistící mléko Bioderma Hydrabio (které se mi v kombinaci s Clarisonicem velmi dobře osvědčilo). Je důležité při začátcích s Clarisonicem pochopit, že v prvních 2-3 týdnech používání se pleť může i rapidně zhoršit (čistí skutečně důkladně a vytahuje veškeré nečistoty a znovuaktivuje jakékoliv nezaléčené akné), tudíž je důležité nepřestávat !! Osobně jsem tuto fázi zvládla s velikým sebezapřením, neboť jsem jasně pozorovala, že se má pleť s každým dalším použitím docela zhoršuje a vyskakovaly mi pupínky i na místech, kde jsem je nikdy předtím neměla. Nicméně jsem měla info od kamarádky, že je to naprosto normální a s čištěním jsem neustala. Momentálně jsem za to skutečně ráda. Póry na nose se vyrazně vyčistily už po 2-3 použití, ani jsem nevěřila vlastním očím (efekt je ovšem dočasný a bez stálého čistění se póry opět zanášejí, ihned po čištění jsou ovšem téměř neviditelné). A zhruba od poloviny prosince 2012 (měsíc od začátku používání) jsem viděla jasné změny ve stavu mé pleti - již se mi nedělaly žádné nové pupínky a měla jsem o 100% lepší a jasnější tón pleti. Nyní Clarisonic používám již skoro třetím měsícem a když pominu těch prvních 14 dnů, tak se mi za celou dobu udělal pouze jeden nový pupínek v období před menstruací.
Čistím klidně 2krát denně, podle potřeby, a něřídím se ani dobou vyměřenou pro jednotlivá číštění, zejména když mám na sobě make-up, tak čistím tak dlouho, jak uznám za vhodné a žádné podraždění či jiné neblahé efekty jsem nepozorovala. V současné době alternuji mezi těmito odličovači - čistící mléko Bioderma Hydrabio (to už potom pouze setřu suchým mušelínovým plátýnkem a nakonec lehce postříkám termální vodou z Avene, klasický Cetaphil (se stejným postupem jako předchozí) a v poslední době se mi skvěle osvědčil Pure cleansing gel od NuSkin (vhodný zejména pro mastnou pleť, nanesu, použiju Clarisonic a následně smyju opět mušelínovým plátynkem, tentokrát namočeným ve vlažné vodě).
Samozřejmě se dá předpokládat, že změny na mé pleti nejsou způsoby pouze Clarisonicem, ale i ostatní péčí, lehkými změnami ve stravování a nasazením vitaminových doplňků stravy, ovšem myslím, že základním stavebním kamenem mé péče je určitě čištění za pomoci tohoto zázraku, neboť skutečně odstraňuje make-up daleko lépe, než cokoliv jiného, čímž pomáhá i lepšímu pronikání následné péče.
Takže jednoznačně doporučuji, za tu investici to stojí !!

arrow
profile_image
Matulka23
od 26. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MissBlue: Clarisonic Mia

Ahojky prosím ta, mohla by si mi poslať link, kďe si to objednala respektíve kďe si to kúpila? ďakujem veľmi pekne

arrow
profile_image
MissBlue
od 8. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Matulka23: Ahoj, kupovala jsem zde http://www.lookfantastic.com/brands/clarisonic.lis t . Akorát to tam samozřejmě prodávají s anglickou zástrčkou, takže jsem si potom musela ještě přikoupit v ČR takovou tu měničku do naší zásuvky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené