arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte niektorá skúsenosti s týmto makeupom? Na internete som toho veľa nenašla, tak sa skúšam pýtať tu, mamča si ho chce kúpiť, má doposledy problémy s pleťou, odporúčate, či skôr nie?

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dala sem za nĕj v lékárně kolem 800kč a použila sem jednou a tìm to skončilo.leskla sem se po nĕm jak psí koule a vypadala sem jak maska,takže za mĕ jsou to vyhozené peníze.pak sem zkusila tuhý make up od biodermy oranžová edice se spf 50 a perfektní krytí bez lesku minimálnĕ na osm hodin.

arrow
profile_image
Andariel
od 1. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě ne! Koupila jsem si ho před nějakou dobou a po pár použitích se mi akorát válí v šuplíku. Zkoušela jsem to s ním i v různých ročních obdobích a bez dobrých výsledků. Blbě se roztírá, pleť se leskne snad po půlhodině, dělá masku. Musí se nanášet na perfektní pleť, což je v rozporu s účelovostí, jinak zvýrazní šupinky, nerovnosti a póry. Zkrátka je na dvě věci. Jediné, co jsem u něj ocenila, je to, že neoxiduje.

A já jsem s ním spokojená, jen jsem zvyklá se ještě přepudrovat, ale to s každým makeupem. Používala jsem ho několik let dříve a včera si ho zrovna po dlouhé době koupila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené