Ahoj, řeším teď nový make-up a chtěla bych poradit, který z mých favoritů je, podle vás, nejlepší volbou. Mám zálusk buď na make-up od Clinique - Stay Matte, anebo ,můj už dlouho vytoužený, Mat Velvet od MUFE. Oba mají stejné objemy a i podobné balení. Rozdíl je ale v ceně. Zatímco Stay Matte stojí 800 Kč, Mat Velvet by mě stál o 400 Kč více, což také hraje roli v mém rozhodování. Do Sephory mám sice slevu 15%, ale stejně je to velký rozdíl a ani jeden není nejlevnější, takže bych se chtěla zeptat na zkušenosti, který si myslíte, že by byl na mastnou pleť s nedokonalostmi lepší. Předem moc děkuji

arrow
profile_image
Veronyiy
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pravá.blondýnka: Vyzkoušela jsem spousty make-upů a jakmile jsem narazila na Stay Matte, už nikdy nechci jiný. Dokonale kryje, hydratuje, matuje.. Nalíčíš se v 6 ráno a v 11 večer jsi stále krásně nalíčená, bez jediné známky únavy, lesku či mastnoty. Je naprosto dokonalý a i kdyby stál 2000, tak si ho pořídím. Obecně kosmetiku Clinique miluju a kromě make-upu mám i pudr ze stejné kolekce, korektor a pak i rtěnku a tělové mléko.. Všechno naprosto super!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten druhý neznám, ale Stay Matte je super! Hodně kryje, což já chci, a taky se s ním tolik nelesknu jako u jiných značek. Toto u mne splňuje ještě MAC Studio Fix Fluid, ale ten se hůř shání ;-)

Děkuji moc Hodně jste mi v mém rozhodování pomohly, tak asi půjdu do Stay Matte

arrow
profile_image
Veronyiy
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pravá.blondýnka: A podívej, tady http://www.krasa.cz/matujici-make-up-stay-matte-oi l-free-makeup-30-ml.html ho seženeš dokonce za 630 korun

Jé díky, ale já mám do Sephory slevenku na 15%, a to vyjde tak na stejno. Navíc si radši vybírám make-up osobně, kvůli odstínům.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené