arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím
máte zkušenosti s clipy této značky? uvažuji nad nimi, ale nejsem si jistá.
Měla jsem Lovely hair a ty i po roce nošení vypadají stále dobře, ale už chci nové a bojím se aby Loca neměla omezenou životnost třeba tři měsíce.
Jak jste spokojené?

Ano mám, kupovala jsem blond a byly krásné a kvalitní, skvěle husté a nelínaly. Já je teda už nosit nemohu (už jsem zvyklá na ringy a tohle nasazování mě otravuje) ale než jsem prodlužovala napevno vyzkoušela jsem nespočet značek. Locahair řadím mezi nejkvalitnější (a hlavně jsem je kupovala nedávno takže určitě nezměnili dovozce atp). Přikládám fotku kde je mám na dohuštění do mých evropských vlasů.

Ljto_2014.JPG

arrow
profile_image
HankaCake
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Super krásné!
Mohu se zeptat i na odstín? mám podobný

Reaguji na HankaCake:

Kupovala jsem 613 a trošku to doladila stříbrným šamponem, ale jen na minutku. Jeden pásek jsem nechala déle a byl už nadobro fialový

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak snad poprvé jsem s clip in úplně spokojená (40 cm - 120 g). Přišli velice husté, nevypadávají, ani se nevyčesávají a nezaznamenala jsem velké ztenčení konců. Za mě TOP!

Reaguji na Klerris:

Přesně, jsou jedny z nejlepších a pokud nezmění dovozce bude to jediný obchod kde si budu clip in kupovat. Jak jsem psala, používám je pouze na objem na focení, kdy prostě musíte vše přehánět aby to na fotce vypadalo dobře

arrow
profile_image
lilka252
od 12. 9. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na HankaCake: Za mě určitě nedoporučuji obchod, personál obchodu je velmi arogantní a je jim za těžko zaslat i reálné fotografie, emailem mi bylo odpovězeno takto - !?....takže z tohoto obchodu nic nebrat! šmejdi!

arrow
profile_image
lilka252
od 12. 9. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Za mě určitě nedoporučuji obchod, personál obchodu je velmi arogantní a je jim za těžko zaslat i reálné fotografie, emailem mi bylo odpovězeno takto - !?....takže z tohoto obchodu nic nebrat! šmejdi!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené