Clip in (prodlužování vlasů)

vlasy, prodlužování vlasů

Clip in (prodlužování vlasů) 1

Clip in prodlužování vlasů je velmi jednoduchá metoda prodloužení, zhuštění a promelírování vlastních vlasů pomocí clip in vlasových pásů. Jedná se o přírodní vlasy různých barev a délek, které lze jednoduchým uchycením připnout na vlastní vlasy.

  • Video Clip in (prodlužování vlasů)
  • Fotogalerie Clip in (prodlužování vlasů)

Výhoda prodlužování vlasů clip in spočívá v časové nenáročnosti, samoobsluze a cenové dostupnosti vlasů. Další výhodou je, že Clip in vlasy narozdíl od jiných druhů prodloužení Vaše vlasy nijak nezničí.

Postup prodloužení

Postup spočívá v připevnění pásů vlasů k vaším vlastním za pomocí clip-in sponek. Clip-in sponky se prodávají v různých barvách, aby spoj nebyl vidět a obsahují silikonový proužek, který spoj chrání a zabraňuje tomu, aby vlasy sklouzly. Díky různé barevnosti Clip in vlasových pásů lze dosáhnout efektu melírování. Aplikace clip-in metody je jednoduchá a zabere pár minut. Výhoda oproti ostatním metodám prodlužování je, že vlasy si můžete kdykoliv nasadit a kdykoliv zase sundat. /p]

Údržba

[p]Vlasy je možné umývat, žehlit, natáčet i česat. Po umytí se doporučuje vlasy nechat samovolně usnout na ručníku a až poté tepelně upravovat. Vlasy se fénovat mohou, ale zkracuje se tím jejich životnost. Je třeba si uvědomit, že vlas je již "mrtvý" a tudíž není vnitřně vyživován, proto je třeba mu dát péči alespoň zvenku (různé masky, kondicionéry atd.).

Diskuze na téma Clip in (prodlužování vlasů) na Omlazení.cz

Video clip in (prodlužování vlasů)

Clip In

Zakládání Clip-in do vlasů

Fotogalerie clip in (prodlužování vlasů)

Clip in (prodlužování vlasů) 1Clip in (prodlužování vlasů) 2Clip in (prodlužování vlasů) 3Clip in (prodlužování vlasů) 4Clip in (prodlužování vlasů) 5

Upravte heslo Clip in (prodlužování vlasů)

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz, Pethushka, Wali

Zdroje, reference