eva:
dnes přihodili spoustu věcí do outletu,mám radost!ty ostatní věci ale nijak neslevnili,jak to?do konce zbývají 2dny,to ještě slevní?
tebe nám sem poslalo samo nebe!

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Stelli
Stelli, ty si můžeš vybrat, v jaké měně se u výrobků bude ukazovat poštovné. Pokud tam není uvedené, je dobré se prodejce zeptat, kolik stojí do čr předem, aby jsi nebyla právě nepříjemně překvapená. Bohužel většinou je to dražší než samotná věc, 6GBP je docela normální cena.

sarkaa
v průběhu aukce, která je 9 dní to neslevní, jak to skončí tak věci dávají znova na 9 dní za nižší cenu. Když se podíváš tak je tam několik cenových úrovní - ty nejdražší jsou každé za jinou cenu, a potom je tam kolem 80, další řada je 60 a potom ta poslední je tak 10 - 15 EUR. Musela bych se podívat, teď z hlavy to nevím. Takže uvidíš že ty úžasné sukně od MJ za 400 budou prodány tak za 60. Můj tip
Sama uvidíš v průběhu pár měsíců že když tě někdo předběhne tak příště koupíš další super věc. Mě uteklo pár věcí, co jsem chtěla a na poslední chvíli je někdo koupil, ale takový je obchod.

stelli
pokud to nepůjde ukecat, tak se nic neděje. Moje dcera v euforii viděla ´šňůrku na krk od Ed Hardy za 0,7 USD tak po tom skočila a když jsem jí pak řekla že poštovné této pidivěcičky je 29 USD, tak šla do kolen, ale zaplatili jsme to a poučila se, že nejdříve si všechno prověří a potom koupí. Těcht 6 GBP ¨není taková tragedie. Problem je, že pokud to nezaplatíš a s prodejcem se nedomluvíš, tak ti pošlou unpaid item strike, který tě může a také pravděpodobně vyhodí z ebay, což je škoda, protože pod stejným emailem a adresou tě nepřihlásí další 2 roky. Já to měla také tak (bohužel ze začátku se dělají chyby) tak jsem se přihlásila na dceru a už si dávám pozor. Proto je super zavést si paypal, když jsem posílala peníze v hotovosti byli prodejci nervozní protože obálka do USA jde i 3 týdny, teď vím kolik mám na účtu, co si mohu dovolit koupit (mám limit max 1000 Kč za týden, protože pak bych jen nakupovala a měla bych problém) a hned po zaslání faktury platím. Už jsem se dopracovala k 50 posit.bodům

eva:
jo.díky.

sarkaa
ale už dopředu si najdi někoho kdo ti zcelí třeba dírku ve svetru nebo na šatech. Ať nejsi naštvaná že máš kašmírový svetr kt nemůžeš nosit. Není jednoduché sehnat někoho kdo to umí. To event. poškození je opravdu malé, ale je nutné to opravit. Někdy je to podšívka, to je O.K. nebo roztrhlý zip nebo zašpinění od deodorantu.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Evo, ještě jsem zapomněli pietně vzpomenout Impulse. Ten ústav léč. kosmetiky byl na Národní třídě, ne? Ještě doteď mám jeden krycí krém od nich, pořád nesmrdí a dávám si ho jako betvadnou kamufláž na nohu na metličky na stehno, je to jako Coverderm. Máš pravdu, budu využívat tvých rad v Praze. Strašně ráda bych si troufla i do obchodů na Pařížské, ale asi to nedokážu. M.

maria:
dokážeš!!!proč bys to nedokázala,to jsou normální ženské ty prodavačky,většinou mají i provizi z prodeje,tak se chovají více než úslužně a ty protivné ti intelektem nesahají ani po paty (si řekneš,samozřejmě)a nebo si mysli jak to řekl polívka v kurva hoši... já si vás tu možu koupit včecky!!!!!!!

maria:
ty jsi lékařka,jak máš v profilu.můžu se zeptat čeho lékařka?

ještě poslední věc vám musím napsat.jednou jsem jedné prodavačce řekla s mírným úsměvem:ježiš,vy jste ale nepříjemná,vás ta práce nebaví,viďte??ta čuměla jak péro z gauče ani necekla.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šárko,
mám pocit viny, že se většinou chci jenom dívat a mám pocit, že je na mně vidět "holý zadek", ten teď už nemám, ale měla jsem a mám ho pod kůží. Jak psala některá z nás- "mamina je zblblá z těch komoušů". Jsem internistka.Možná se teď v Praze vzchopím. Maria

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šárko, to Ty jsi psala o té mamině!Tak já jsem jako ona. M.

ale moje máma už se lepší...dávám jí kapky.chodila jsem nejdříve místo ní a říkala:dobrý den,mohla byste mi doporučit něco (třeba Sisley) na pleť tady pro mou maminku?docela legrace,mamka stála,provinile se usmívala.teď chodí sama a řekne si o vzorek,vše vyzkouší než si něco koupí.tuhle jsem zase propadla beznaději když se mě zeptala: mám jít poprosit tu prodavačku,jestli si to můžu jít vyzkoušet?

maria:
ty bys měla na to být ale mnohem líp!
1.jsi mladá (mé mámě je 60- ale je moc hezká,vypadá rozhodně na míň)
a za 2.jsi doktorka,to jen tak někdo nevystuduje!(já myslela,že je na medicíně i předmět něco jako sebevědomí)

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šárko,
budu trénovat, máš samozřejmě pravdu. V nemocnici sebevědomí mám, jsou v tom léta dřiny, ale v soukromí nejsem doktorka, ani nechci být. M-.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené