arrow
profile_image
Bari.mandle
od 17. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, ráda bych se zeptala jaké jsou výhody a nevýhody laserové a ultrazvukové invazivní (= tuk odsát ven z těla) lipo. Byla jsem na konzultaci u Dr. Tománka v Laserplastic a cena vnitřní a vnější stehna je 40 tis. plus elastické prádlo. Vadilo mi že stejnou cenu dává všem, jedno jestli odsaje veliké nebo malé množství tuku. Tím že to u mě není nic velikého tak se mi vysokou cenu nechce platit. Takže jsem šla do pražských Emauz do centra plastické chirurgie a pan primář Záruba ke kterému chci jít ve stejný termín na oboje víčka mi nabídl super cenu komplet 46 tis (víčka jsou běžně za 21 tis.) JENŽE ultrazvukovou invazivní lipo. Po přečtení obou letáků jsem zjistila že ultrazvuková má delší dobu hojení a ještě se musí válečkovat - je tomu opravdu tak? Není to spíš že každá klinika si tam napíše pro ně co "nejlepší" průběh ale ve finále je doba hojení a možnost sportování v obou případech stejná?
Ráda bych byla schopna co nejdříve začít zase sportovat, takže jestli laserová opravdu zaručí že to bude dřív a nemusí se válečkovat pak bych holt zaplatila mega cenu U ultrazvukové se mi líbilo že mi udělá vše najednou v celkové anestezii. Jinak bych musela na sál dvakrát s odstupem 4 dnů.
Budu moc ráda když mi někdo poradí co a jak. Na jednu stranu je mi líto peněz a říkám si že takový veliký rozdíl v hojení a rekonvalescenci nemůže být nebo se pletu? Jaké s tím máte zkušenosti prosím? Moc moc děkuji za rady.

arrow
profile_image
mismiska
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem na laserové, o které v letáku psali samá pozitiva, kratší doba kompresu, sport dříve apod., ale při propouštění jsem dostala poučení o kompresu 6 týdnů, bez sportu to samé a váleček. Takže nevím, spíš bych si asi vyžádala vzor pooperační dokumentace předem.

arrow
profile_image
Bari.mandle
od 17. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na mismiska: Ahoj, mockrát děkuji za zkušenost, nakonec jsem zvolila ultrazvukovou, protože mi více lékařů a lidí řeklo že je to stejně všechno marketing aby se chirurgům vrátila investice do drahého přístroje a že to usnadňuje práci hlavně operatérovi a ne až tak pacientovi a tím že u mě se nejedná o velký objem tak hlavně záleží na zručnosti operatéra a jeho zkušenosti. 2.11. jdu na to tak sem pak napíšu jak to vlastně ve finále bylo.

arrow
profile_image
Lorelein
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Není pravda, že je vše o marketingu. Třeba u radiofrekvenční liposukce se platí víc za jednorázovou kanylu, která je sama o sobě dost drahá. Navíc průběh je takový, že se udělá klasická vibrační liposukce a pak teprve se ještě jednou všechny plochy projíždí kanylou na radiofrekvenčvní liposukci, která podkoží prohřívá a tím způsobuje kontrakce (stahování kůže), takže nevznikají možné převisy, jako se to může stát po klasické liposukci, pokud kůže není kvalitní a elastická. Takže je to daleko pracnější a časově náročnější. Laserová zahřívá oproti radiofrekvenční jen malou plochu podkoží, radiofrekvenční je pokročilejší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené