arrow
profile_image
marumed
od 19. 11. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

co všechno jíte/nejíte v těhotenství? Myslím tím stravu, vitaminy a tak nějak vše okolo...na netu se píše kde co,ale já raději dám na radu zkušených maminek

arrow
Neprodává v Bazaru

9

Já jsem první trimestr jedla kyselinu listovou a Femibion 1a druhej a treti trimestr Femibion 2. Každopádně i když dodržuju celkem si myslím zdravou stravu, tak na začátku těhotenství šla úplně stranou, protože mi ze všeho bylo strašně zle. Mohla jsem jíst akorát pizzu, těstoviny, zmrzku atd.

Takè jsem jedla Femibion , ale od 2 do 5 měsíce mi bylo zle a zdravá strava šla kytek, mohla jsem jíst paštiku Májku, pizzu, silné párky , knedlíky 😄 jinak zdravou stravu jsem vyzvrátila, holt tělo si řekne 😁

arrow
profile_image
dusimka
od 16. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

holky píšete mi z duše taky jsem byla na femibionu a milovala jsem pizzu, pořad dokola

arrow
Neprodává v Bazaru

45

Jedna moje známá a bývalá kolegyně byla poprvé těhotná a každý ráno v práci měla jako snídani klobásy, který jen tak ukusovala, šunky a věci ze zabijačky atd. Mě bylo jen z pohledu na ní špatně Takhle jedla 3 měsíce. Když byla v 6 měsíci, tak jí nikdo nevěřil, ze pořád chodí na gyndu a že je vůbec těhotná, (ona byla tlustá už normálně, )a pak měla rozlučku s prací a když jsme jí vyhecovaly, kdeže má to dítě, tak řekla tady: a šáhla si na slaninu na boku a tam byla polokoule a to byla její " dcerka". Šla děsně do šířky a nikdy jsem nic děsivějsího neviděla.

arrow
Neprodává v Bazaru

9

Já jsem byla taky docela děsivá. Na začátku těhotenství jsem měla 59kg, na konci skoro 80. Měla jsme furt stejně tenký nohy a ruce, jen to obrovský břicho. Vypadala jsem, jako bych pašovala pod svetrem meloun. Nikdo mi nevěřil, že čekám jen jedno. Navíc mám dvě dělohy, dcerku jsem měla v pravé, takže když jsem si lehla, tak jsem ji měla naštosovanou napravo. Vypadala jsem fakt hrozně. Každopádně po porodu mám 58kg a vše je zase v cajku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené