Jestli teda po vysazení začnou padat vlasy, tak se mám na co těšit. Padají mi už teď, to pak budu asi plešatá.

For Mia 19: Myslím,že na tom můžete pracovat hned od začátkuJe to individuální a u každé ženy jiné. Slyšela jsem,že holka otěhotněla následující měsíc po vysazení, jiná po 5 měsících, další po roku. Jak kdo, a kolik času tomu partněři věnují.Hodně štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

mě sw změnilo libido, po vysazení jsem zase řádila

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky drobnix,
vysadila jsem před rokem, 4 měsíce jsem nedostala ženský, takj sem musela na hormonální injekci aby mi je vyvolali a do teď to mám nepravidelně a skoro až po 40dnech .. pak se mi strašně zhoršila pleť a to trvá až do teď (proto chci začít znovu brát, ale jinou HA) - mám kvůli tomu nepěkné jizvy a obličej jako puberťák , půl roku mi padaly hrozně vlasy, mastná pleť, chuť na sex se tedy zvýšila.. ale když jsem si udělala + a - tak mi vyšlo, že je pro mě lepší začít znovu brát.

arrow
Neprodává v Bazaru

to se mi dělo taky ale už se mi to zpravilo, ale trvalo to dlouho

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

evu
že to vydržím a srovná se to, ale prý je to dlouhodobá záležitost a na to jsem neměla nervy. Teď mám Jeanine a pleť zas jak batole.
Přesně můj případ.. nevydržela jsem to, mám koupený YAZ, teď čekám až to dostanu. Evu, chci se zeptat, pleť se ti zase krásně zahojila? Měla jsi jizvičky? Ty se také zahojily? Jsem zvědavá, jestli se mi pleť vrátí zpět.

arrow
profile_image
Datym
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je jasné že pokud někdo bral HA kvůli zlepšení pleti, vlasů, ochlupení, bolestivé menstruaci tak po vysazení kdy hormony přestanou působit všechny tyto vedlejší účinky zase zmizí. Já jí brala jen kvůli antikoncepčnímu účinku takže po vysazení jsem žádné změny nepozorovala..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem vysadila po 8m letech Diane, a mám teda o dost mastnější pleť a vlasy, ale bez pupínků. Doufám, že chuť na sex se teda taky zvýší, zatím nic moc Jen se bojím, aby se mi ještě nezhoršila ta pleť...

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mia19

Taky bych nečekala... Z lékařského hlediska není prý důvod čekat (ptala jsem se na to).

Jinak jakou máte kdo zkušenost s otěhotněním po vysazení? Já jsem vysadila teď po mnoha a mnoha letech (abych mohla otěhnotnět) a hrozně se pozoruju, co to se mnou udělá... (smajlík).

arrow
profile_image
Lilli
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem vysadila Yadine po třech letech, je to asi Půl roku co ji neberu. Pleť se mi zhoršila, není to asi nic katastrofálního, ale nikdy sem neměla problémovou, tak mě to dost rozčiluje. Jinak na vlasy to u mě dopad nemá, naštěstí! A Hlavně mi přestaly stavy dost špatných nálad a vrátila se mi chuť na sex!!

fiffii
od 14. dne cyklu až do menstruace bolí v podbříšku jako bych to měla dostat?
Já jsem mívala to samé přesně jak říkáš tak dlouho před menstruací, akorát dokud jsem ty prášky brala, a teď už to nemám. Takže si myslím, že to je změnou hormonální hladiny. Tělu může trvat i víc než rok, než se vrátí do svého normálu, jak u koho. Docela sem z toho měla strach, ale doktor nic nenašel..takže..

Vysadila jsem antikoncepci skoro po 10 letech. Ze začátku kromě akné,žádné změny. Teď asi po půl roce mám nepravidelnou menstruaci tak 32-36-40 dnů. Jak kdy, jak se chce nejspíš. Taky mě bolívaly hodně vaječníky, to bylo na začátku a teď mě pořád bolí prsa a to i 14 dnů. Ale cítím se,tak nějak lepšeji a lehce. Nezhubla jsem ,ani gram,ale cítím se tak.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji DashaJel: Teď asi po půl roce mám nepravidelnou menstruaci tak 32-36-40 dnů

Cituji Lilli: A Hlavně mi přestaly stavy dost špatných nálad a vrátila se mi chuť na sex!

Jo tak to je přesný, měla jsem pořád špatnou náladu... V tom podbříšku už mě nebolí tak dlouho před než to dstanu...
To mám taky, počítám od říjma a měla jsem 36, 40, 35 dnů a dnes je zase 36 a nic... Ani břicho mě moc nebolí, jen sem tam malinko... Bojím se že mi ty vaječníky nefungují tak jak by měly.... To asi na gyndě podle oka UZ nepozná co? Bude asi muset udělat krevní rozbor?

Na obličeji žádnej pupen, jen na zádech, končí to nad klíčníma kostma a ještě se to stěhuje.. Hrůza, nevím co s tím...

arrow
profile_image
pav001
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To že HA ovlivňuje natolik tělo, neznamená, že je to "bordel". Jen ho prostě drží hormonálně vyrovnané, jinak ty hormony šíleně lítají, což způsobuje všechny ty neduhy.

Já jsem po vysazení pozorovala brutální zhoršení pleti, akné na obličeji a na zádech, přitom jsem na něj nikdy netrpěla. Menstruace v pohodě, vlasy nepadaly a chuť na sex mám stejnou s HA jako bez ní. No a musím říct že jsem si teď po příspěvku JAJAJA uvědomila, že se mi zmenšila prsa a nejem prsa, ztratila jsem takové ty ženské oblé tvary.

Teď zase beru HA a cítím se fajn, já jí budu vysazovat jen vždy když budu chtít otěhotnět.

arrow
profile_image
pav001
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mahora
Říká se, že když se čerstvě vysadí HA, je to jako když se "pohnojí" je hodně velká šance na otěhotnění. Ale někdo čeká až se mu vyčistí tělo a je problém. Také jsem nečekala.

arrow
profile_image
Lilli
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji fiffii: Bojím se že mi ty vaječníky nefungují tak jak by měly.... To asi na gyndě podle oka UZ nepozná co? Bude asi muset udělat krevní rozbor?

mě nefunguje dobře jeden vaječník, takže každý druhý měsíc mám ty bolesti ještě větší. Mám to dědičné, po mamce.. speciální krevní testy nejsou nutné vždycky, některé vady vaječníku jdou poznat prohmatem. Jestli máš něco takového v rodině, řekni mu to, bude vědět po čem má jít. Jinak na ty pupeny zkus pít meltu. Pročišťuje střeva, tím pádem se zmenší tvoření nečistot na pleti. Ale ze začátku to přinese zhoršení, to než tělo vypaví nečistoty ven. Spoustu lidí to odradí, jako že to nefunguje, ale přitom je to naopak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené