Co koupit na Vánoce kutilovi nebo někomu,kdo má rád auta?

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

23

Musíte se ho zeptat. Nejhorší dárek kutilovi je nářadí, které on sám nepovažuje za dostatečně kvalitní. Ať napíše seznam všeho co by rád a vy si z toho vyberte, aby to bylo alespoň trochu překvapení

Cituji Lukáš Vodička: Nejhorší dárek kutilovi je nářadí, které on sám nepovažuje za dostatečně kvalitní.

Přesně tak!
Můj kutil v létě kroužil kolem Gola sady. A nedávno jsme byli v Obi a tam mezi nářadím moc slintal nad akušroubovákem. Takže jsem mu vysvětlila, že je to drahé a že kdyžtak po svátcích a už to mám ve skříni i zabalené
Takže výlet do nějakého takového Hobby marketu by mohl jako inspirace vyjít

Přítel by právě nářadí chtěl,ale to co by chtěl tak stojí 4 000 nejmíň.. chce a potřebuje i jiné věci,ale tak zajímalo by mě,co třeba ostatní dávali za dárky kutilům..kutilství ho strašně baví,ale ještě spolu nebydlíme a on na bytovce toho moc dělat nemůže,protože někteří lidé jsou strašně "příjemní"...ale radši bych něco jenom pro něj..nářadí jako dárek..nevím no..Nejradši bych mu koupila něco vtipného kdyby překročil třeba rychlost 120 aby mu to vždy nějak vynadalo,ale nic takového asi není...i v autě má snad každou blbost tak netusím..hodila by se mu podložka do kufra aby mu věci nelítali sem a tam,ale nevím,zda delaji tak velké i do kufrů něco jako je NANO podložka..nebo mu dát nějakou kosmetiku do auta,zda by mu to udelalo radost...

Chtěl nejprv autoleštičku..tu si pak rozmyslel... že je to zbytečné..a ted by si přál vrtací sekací kladivo .. ale ty 4000 nejmin fakt nemám a kdybych to kupovala musela bych 100% vedet,ze to bude vyuzivat..on nic nepotrebuje,nic mu nechybi jenže chudák na bytovce nemuzu moc kutit a pritom ho to tak moc baví...v aute ma taky kdejakou malickost..přes chromové krytky,az po potahy,subwoofer,zesilovac..stara se o to jako o svého nejvetsího miláčka takže jako každá rada zlatá

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hafatko

Já mám přítele, který je milovník aut i doplňků do nich, takže jsem tm neustále krmena.
Těch věcí, které se dají koupit, je sktečně mnoho a dost záleží na tom, co má váš přítel rád a kolik do toho chcete investovat. Takže, pokud je na autoelektroniku, dá se koupit například antiradar, ale ten stojí kolem 15 000, dále jsou to i levnější věci jako například na zimu vyhřívaný potah sedadla do automobilové zásuvky atd. Ten bývá kolem 500 korun. Napadá mě toho opravdu hodně, ale nejde sem psát všechno, že? Nanopodložka do kufru by byla asi pěkně drahá, protože ta malá na palubní desku stojí 200 korun a kufr je asi 100x větší. Jinak ale do kufru se prodávají speciální vany, které mají mírně zvýšený okraj, takže se tam pak dá vozit i špinavé a nic se neumaže. vše se dá koupit přesně na daný model auta, takže to pak přesně sedí. To stojí do 1000 korun. Stačí se podívat na nějaký e-shop s autodoplnky, tam je toho hrozně moc. Mně osobně se třeba líbí ionizátor vzduchu do zapalovače, který vzduch za jízdy čistí. Co má váš přítel rád?

hafatko
A co ten akušroubovák? Ten má? Ten můj už bez toho není schopnej zašroubovat hřebíček, a protože mu ten jeho dosluhuje, koupila jsem lepší.
Jinak asi Tě to neuklidní, ale my bydlíme v paneláku a miláček tu dokonce používá rozbrušovačku Sousedi taky občas řvou jak protržený Hlavně jedni.

1EPE
Tak u něj je to podobný Sestře potřeboval něco uřezat na pile,ale jen malý kousek takže to měl vyplé do 5minut a ta fůrie od vedle zas si pak došla stěžovat,že nebude platit peníze na víc za něj..takže když může dělá něco u nás..
ten akušroubovák nevím zda má,musím zjistit..Přítel totiž letos dodělal maturitu a od září chodí do práce - je elektrikář a vždy mě vypráví s nadšením s jakými stroji tam pracuje,protože musí i sekat zdi atd. nebo že ještě neviděl světlo do dětského pokoje na dálkové ovládání jak komusi dělali..takže vše co vidí v práci pak chce taky fakt to kutilství ho strašně baví..a ted by potreboval prý novou sadu šroubováku,ale je mi blbé mu to kupovat jako dárek

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

23

Cituji 1EPE: A co ten akušroubovák? Ten má?

To je základ. Něktetří jedinci jich májí i pět Některé jsou jen na šroubování, jiné i na vrtání, některé jsou lehké, ale méně výkonné... atd. atd. Pro kutily jsou ideální ty s Li-Ion bateriemi, nevybíjí se samy....

Více v mém oblíbeném nářadí Škaloud

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lukáš Vodička: To je základ. Něktetří jedinci jich májí i pět

A i některé ženy by ho ocenily . Nedávno jsem sestavovala nábytek a jak mi chyběl!

Luciel86
A proč by nešlo klidně to sem všechno můžeš napsat.já to jen uvítám,protože sama už nevím co do toho auta něco koupit..nebo mžeš hodit nějaké odkazy na dobré stránky..
slyšela jsem i o podsvícení auta,ale to bych neriskovala.už tak jsem příteli koupila chromové krytky na ostřikovače a mají zelené podsvícení a když jel jednou Mišák ode mě tak policajti zas kontrolovali a říkali mu,že by to nemělo být..tak proč to ale v tom případě prodávají jak si to myslela s tím,co má rád? myslela si všeobecně nebo nějak konkrétněji k tématu?

No ale vzhledem k tomu,že přeci jen studuji tak by to mělo být tak kolem 1000,- Kč..pokud možno...mám omezenější možnosti bohužel..

Cituji Lukáš Vodička: Něktetří jedinci jich májí i pět

Se začínám trochu bát, že mě to také čeká

hafatko
Miláček má tento a dostane od Ježíška tenhle
A jinak určitě by nepohrdnul tímto, ovšem ta cena mě trochu podlomila kolena, takže místo profi bude mít dál jen hobby a i tak si myslím, že zajásá.

Cituji hafatko: potreboval prý novou sadu šroubováku,ale je mi blbé mi to kupovat jako dárek

Kdybys do toho investovala víc a koupila pořádné, kvalitní, značkové, myslím že by měl radost velikou

Cituji Luciel86: A i některé ženy by ho ocenily

Taky jsem si chtěla napsat ježíškovi o takový, jenže jak ho znám, poklepal by si na hlavu

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hafatko

No myslela jsem, co má rád v autě. Jestli je spíš fanda na autoelektroniku nebo třeba na ozdoby. To podsvícení auta policajti fakt rádi nemaj, protože to není homologovaný a tudíž za to pokutujou. Docela fajn věc mi přijde autolednička, která se dá do zapalovače a pak prostě chladí - ideální na cesty - okolo 1000-1500 korun. Ta vana do kufru (tu by teď právě chtěl ten můj), dál je docela zajímavá věc ten ionizátor (je to malý) pak mě napadá, jestli máte na autě vzadu tažný zařízení s koulí, tak jsem nedávno viděla, že se prodávaj závěsný varlata . Tak to je taková srandička, ale tomu mýmu se to dost líbí (ale nemáme kouli).
Já tady tak nesystematicky plácám, co mě napadá. Nejlíp se vybírá na těch e-shopech, mají to tam rozdělený do sekcí. Tak jen co jsem teďka vygooglovala, ale je jich mnohem víc.

http://www.auto-doplnky.com/
http://autodoplnky.megapark.cz/
http://www.autodoplnkyfro.cz/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené