Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jestli nevíte, co pomáhá na chrapot, a zároven jestli nevíte, co znamená chrapot bez příčiny-tedy bez nachlazení. Já totiž už několikátý den hrozně chraptím-abych mohla mluvit, musím si dost odkašlat, a stejně mám pak hrozne chraplavý hlas. Samozřejmě jsem měla chrapot už několikrát, ale to bylo vždycky z nemoci. Já nemám totiž ani rýmu, teplotu, prostě nic-jen malilinko kašlu. Co myslíte, nemůže to být nic vážného?

arrow
profile_image
rings
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Napadá mě právě vzhledem k minulým dnům jestli to nemůže být z klimatizace - třeba i z auta je to ven vždy jak facka. Kór pokud je rozdíl třeba 15 stupňů.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se stejnými příznaky snažila zatočit dva týdny a nakonec jsem skončila na AT, i když jsem se jim chtěla za každou cenu vyhnout. Je to nějaký bacil, co máš na průduškách a rizikem je, pokud máš sníženou imunitu či jen cestuješ, já po těch dvou týdnech skoro ani nemohla chodit, potila se, no mrtvola.

Zajdi si k doktorovi co nejdříve, než se ti to rozjede a at ti píchnou kalciovku a ta ATB musíš dobrat, jinak se ti to vrátí.

Přeji brzké uzdravení!

arrow
profile_image
Chilly
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi nekouříš že..

Reaguji na Dirtyangel: Páni,aha.. A jak vám to ten doktor zjistil-to udělal nějaké testy, nebo mu to prostě rovnou "naskočilo"?

arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pandameda: Já to mám z toho vlhka, ale nic vážnýho..2-3x denně si musím pokašlat. A kouřím teda ale tak 2 cigarety za den, takže to snad taky nemůže být tím.

arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To můžou být klidně i hlasivky, já takhle začala chraptit po týdnu na brigádě, kdy jsem celý den musela hodně nahlas mluvit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pandameda:

Řekla jsem lékařce, že dva týdny ležím, kurýruju se, šetřím se a je to jen horší. Tak se mi koukla do krku, poslechla si mě a rovnou mě poslala na Calciovku. Já skoro nemohla chodit, měla skelné oči a šíleně se potila, dva týdny jsem skoro nemohla mluvit, ale nachlazená jsem nebyla.

Takže jí muselo být jasné, od toho jsou to doktoři, aby dle příznaků poznali, co nám je. Ty ATB mi za den zabraly a za čtyři dny už jsem byla úplně v pořádku, ale dokud jsem je nedobrala, tak jsem se šetřila, nechodila do bazénu a na sluníčko až k večeru a to jsem měla nějaké, kterým sluníčko nevadí.

Reaguji na Dirtyangel: aha Tak moc děkuju za info.!

Cituji pandameda: nevíte, co znamená chrapot bez příčiny-tedy bez nachlazení.

Já to mám každé léto.
Příčinou je konzumace chlazených nápojů versus přehřátý organizmus.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené