arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Že jim můžu důvěřovat, že mě podpoří i v těžkých chvílích, že mi podají pomocnou ruku, když to budu potřebovat a že mě nezradí - což jsem zažila na vlastní kůži bohužel Proto mám dojem, že v dnešní době snad takový přátelé už neexistují
A co ocení na mě? stopro mi můžou věřit, nejsem drbna a mám smysl pro humor a zábavu a nebojím se někoho zastat

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji berryblue: Jednoznačně nejvíce oceňuji, ba dokonce bych to nazvala základním pilířem, spolehlivost.

Přesně to si taky myslím. Jsem na spolehlivost dost vysazená

Pak ještě oceňuji, když přátelé "zbytečně neřeší" - např. se mi nechce jít večer nikam ven (předem nic nedohodnuto), tak se omluvím, že se mi prostě nechce a oceňuji, když to nemusím zdůvodňovat jako svým rodičům a čelit různým vyčítavým pohledům.

Důležité je také, aby mi kamarádka naslouchala a mohla jsem se jí svěřit, ale aby se také svěřila ona mně..
A v neposlední řadě ochotu pomoci s čímkoliv.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejvíc si cením toho, když mě kamarádi (teda spíš hlavně kamarádky ženy), nepodrazí... tzn. když jim můžu věřit a když jim něco řeknu, nesmí toho zneužít nebo využít pro svůj prospěch, dále spolehlivost, určitě taky upřímnost, otevřenost, loajalitu, tolerance v případě rozdílných názoru. Musím cítit, že je jim se mnou dobře a taky to, když se mi neozvou jen tehdy, když něco potřebují. Tak si teď říkám... mám já vůbec nějaké kamarády?

Na kamarádech mám ráda, když jim můžu cokoliv říct a zůstane to jen u nich .. taky když se na mě v těžších chvílích nevykašlou ... prostě taková ta klasika podle mě .. Ale co nesnášim je to, když pomlouvají za zády .. ! to mě dokáže nejvíc vytočit..a nejvíc znejistit, jestli za to vůbec stojí ..

arrow
profile_image
Raelyn
od 30. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cením si toho, že mě mají rádi takovou, jaká jsem, že se můžu někomu vypovídat, když se ocitnu v těžší životní situaci, že mi poradí, když potřebuju slyšet názor, že mi upřímně řeknou, co si myslí, že mě umí rozesmát a že s nimi zapomínám na své problémy, že mě nikdy nenechají ve štychu ...

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nympha:

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nejvíc oceňuji, že si nezávidíme, že mě mají rádi takovou jaká jsem, respektují mě a já je, povídáme si naprosto o všem a nikdy se spolu nenudíme.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V kamarádství je pro mě důležité, abychom vzájemně respektovali vlastní osobnost druhého. Nesnáším falešnou solidaritu - jsme ženy (muži) tak spolu musíme souhlasit za všech okolností. Takže je pro mě důležité, aby má kamarádka respektovala mě takovou jaká jsem, ale zároveň mi poskytla i svůj náhled na konkrétní věc, aniž by mě chtěla předělávat. Je pro mě nesmírně důležité, aby mi dokázala do očí říct, co si myslí, že dělám či vidím z jejího pohledu špatně, aniž by to myslela zle.
No a také, aby přestože jsme každá jiná, byla v těch zásadních životních hodnotách shoda.
Samozřejmostí je v případě nouze možnost kdykoliv zavolat, vypovídat se atd.
Mám velké štěstí, že takovou kamarádku mám už spousty let.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A čeho si myslíš, že si TVOJI přátelé váží na TOBĚ?Tvoje rodina, respktují tě\? to je mylím dalkeko většíúspěvch než platba pedem

Nejvíc si cenim úpřímnosti a ochotě naslouchat.

Cituji berryblue: Jednoznačně nejvíce oceňuji, ba dokonce bych to nazvala základním pilířem, spolehlivost. Prostě když se něco řekne, tak to platí.

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám za to, že to jakej člověk je, se projeví až přijde na ******. Nedávno jsem se rozešla a byla jsem z toho celkem v pr... a nejvíc mě podržela jedna má kamarádka a kamarád. Psali mi snažili se mně zabavit zajímali se o to jak mi je. Pro mě je nejdůležitější asi důvěra, ochota naslouchat a o věcech se otevřeně bavit. Nemám ráda kamošky typu drbárna apod. pže u nich nikdy nevim co čekat. Tyhle lidi jsem časem vyselektovala a zůstalo jich sice jen pár ale dobrých.

A čeho si na mě mohou vážit - asi otevřenosti a ochoty podpořit když je problém a celkem mám smysl pro humor, takže je i pobavim. Jinak nevím těžko říct.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Že mě vyslechnou, poradí, pomůžou, podrží, podpoří atd. Zároveň souhlasím s: Přítel je ten, kdo o Vás ví všechno a má Vás pořád stejně rád. Spolehlivost samozřejmě nesmí chybět.. Je těžké někoho takového najít, někdo se tváří jak přítel, ale časem poznáte, že vám nic nepřeje a závidí, i když v podstatě ani není co..

když mi dokáže naslouchat a nemá odpovědi typu : "hm,aha,no jo"

Reaguji na rickina:
Důvěra, ochota pomoci, naslouchání a vyslechnutí problémů, společný smysl pro humor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené