arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Tiakia: Taky pravda

Cituji True: Jsou to kluci šikovný.

To sice jsou, ale vzhledem k tomu, že těchto služeb jistě hojně využívají...nevím nevím Ale zase kdyby na to měli paragon, mohli by si to odečíst z daní, že?

arrow
profile_image
leon90
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Ovšem, pokud jsi ten typ jednoduššího samce, který se svýma nevěrama chlubí, tak si nic jiného, než pořádnou zlatokopku nezaslouží. To kvůli rovnováze.

Každý chytrý samec přece ví, že se nevěrama na veřejnosti chlubit nemá

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Cindova: V průzkumech někde bylo, že společnicemi se stávají děvčata hlavně z právnické fakulty UK. Podle mě to nedělají ani tak moc pro peníze, jako proto, aby měly konexe a získaly zajímavé kontakty, které se jim budou hodit do života.

To mi přijde jako totální bl.bost - naopak tím dotyčná riskuje kariéru - kdo by ji asi bral vážně jako právničku případně ji zaměstnal, pokud by v ní poznal prostitutku, kterou si kdysi zaplatil.

Cituji Majiiinka: Třeba studentka si z brigády zaplatí podnájem, jídlo a nějaké to oblečení, zábavu, ale už neušetří a nic navíc mít nebude.. Některé holky mají mnohem větší finanční výdaje a s tímhle povoláním si mohou dovolit nákladnější život..

To jsou dost zkreslené představy o platech a cenách u nás. S hodně dobře placené brigády bývá student rád, když zaplatí kolej a nejnutnější jídlo.
Zpravidla je prostě při studiu nutná finanční pomoc rodiny – aspoň zpočátku určitě.
Například v prváku všichni moji spolužáci dělali neodborné práce, brigády bez nutnosti jakékoliv kvalifikace, ke kvalifikovanější a líp placené brigádě se většina dostane až časem a s nějakými roky praxe.

Pokud nedostane kolej a je nucen si platit ten podnájem například v Praze, tak podle mě nemá šanci to z brigády poplatit.

Kromě toho, ikdyž je ta práce placená slušně, furt je to maximálně půlúvazek. To při cenách kolejí, privátů a potravin opravdu ani tyto všechny výdaje třeba nepokryje.

arrow
profile_image
Bulgari
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě se to hnusí, ale nějak vydělávat musím, nechápu jak někdo může žít s 15tis měsíčně

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bulgari: Mě se to hnusí, ale nějak vydělávat musím, nechápu jak někdo může žít s 15tis měsíčně

Cituji mercy1: Cituji amelie1111: A status prostitutky, tomu říkám společenská prestiž ! Hlavně, že mám kabelku za 20 tisíc, ale že se o mě povídá, že jsem "vobyčejná kurva", to mi nevadí To je to, co nepochopím!
Prostituce je, byla a bude. Ale nikdo mi nebude povídat, že TOHLE jsou "normální " lidi. Pro mě je to extrém a okraj společnosti.
Naprostý souhlas! Nestačím se divit, jak tu některé tuto "práci" obhajují, ba dokonce povyšují na nějakou běžnou, solidní pracovní pozici. Přesně jak píšeš, normální práce tohle nikdy nebyla, není a nebude, tečka. Radím Ti, zbytečně už se tady nerozčiluj

Souhlasím.

Pro mě hlavně by to byl totální psychický zabiják, tato "práce". Nedala bych to. Nechápu, jak to někdo může vůbec vydržet. Bych se po..... strachy vlézt někomu cizímu do auta, nebo čekat kdo si mě vybere....brrr

Nečetla jsem celou diskuzi, jen úvodní příspěvek a myslím si, že je to opravdu lenost. Jsou přece jiné možnosti, než prodat svojí hrdost...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím kolik holek prostituuje, aby mělo na holé živobytí. Spíš si tímto způsobem "vydělávají" na luxusní život. Když tady zazní, že za 15.000 Kč měsíčně si nedokáže předtavit život. Rozvedená ženská s dětmi nebo někdo v invalidním důchodu by s touto částkou byl boháč.
Nechci to tom moc už diskutovat, co nutí české dívky k prostituci - lenost a touha vyrovnat se v životním stylu těm dobře zajištěným. Pozlátko.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pracuji v nočním klubu jako provozní, takže jsem s těmahle holkama v kontaktu a ikdyž já nemám přístup k jejich "složkám", kde jsou informace o tom, co je k tý práci vede, stačí mi se s nima občas bavit. Některý jsou studentky, který si takhle vydělávaj na studium a samostatný život, matky samoživitelky, holky co tam jsou denně a tak si vydělají opravdu hodně, tudíž jsou zvyklé na luxus, cizinky, holky co nemaj vzdělání a je to pro ně přijatelnější než napřiklad zmiňovaná práce za pokladnou a holky, kterejm vyhovuje že si samy určujou kdy jdou do práce, prostě nemusí tam být denně. Důvody jsou různý, takže to není vyloženě o lenosti. Ty "jednodušší" holky to prostě neřešej, pak jsou takový, který to samozřejmě nezvládaj, já sama si to nedokážu představit. Sama se léčím na ty úzkosti a deprese a tohle by byla poslední kapka. Nechápu jak to zvládaj, ikdyž většina z nich jsou pod vlivem aloholu, v horším případě drog, ale to neni nic překvapujícího. I tak se druhej den probere střízlivá a musí to mít v hlavě. Žít bych s tím nemohla, nezvládla bych psychicky ani práci tanečnice u tyče, natož tohle. Ale to je jedno, jen popisuju v čem se pohybuju a jak to vnímám já.

jak jsem si přečetla ten název tak mě napadlo jenom to, že ty holky které to dělají za prachy mají aspoň trochu sebeúcty a hrdosti.. v mém případě zase znám dost holke kterým není ani 18a už ve svém životě vystřídaly tak 30 chlapů... takové holky nemají ani trochu sebeúcty.. ty co si takhle vydělávají tak z toho aspoň něco mají D

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sirrrrka:
Sebeúctu ani hrdost nemá žádná z nich, ty co si nechají platit jsou jen o něco pragmatičtější

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

proč? no asi protože je to nejjednodušší a nejrychlejší vydělání peněz a potřebujete k tomu jen být žena aspoň trochu hezká...jak už bylo řečeno, dělají to i některé holky, do kterých byste to neřekli, třeba jako přivýdělek při vysoký)) mě přijde trapné jakékoliv živení se tělem, asi to je taky o hrdosti, já bych se za sebe musela stydět, je to ponižující a chce to silný žaludek...
ale zase nechci soudit, nevím kdo z jakých poměrů přichází, co ho k tomu vedlo......ale souhlasím, že proč by měla být horší holka, která si za to nechá aspoň zaplatit, než ta, která ze sebe dělá matraci jen tak a ještě se tim chlubí (a že takových holek znám), to už je podle mě velký úpadek..

Osobně doufám, že je k tomu vedou vážné důvody - studium, nebo uživení dítěte, protože jinak si rozumný důvod, díky kterému by mohl někdo inteligentní toto "povolání" dělat jen tak. Jakože pro zábavu?! No nechci se nikoho dotknout, ale to musí být už nějaká porucha..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji eva60: Nevím kolik holek prostituuje, aby mělo na holé živobytí. Spíš si tímto způsobem "vydělávají" na luxusní život. Když tady zazní, že za 15.000 Kč měsíčně si nedokáže předtavit život. Rozvedená ženská s dětmi nebo někdo v invalidním důchodu by s touto částkou byl boháč.

přesně

Jako za účelem uživit dítě to ještě chápu, ale to studium už moc ne. K čemu mi je pak titul, když jsem prolezlá kdovíčím... Navíc co si budeme nalhávat... většina holek u toho i zůstane

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechápu, já bych se k tomuhle nikdy neponížila. Nemohla bych se na sebe ani podívat. Jak už tu bylo řečeno, je to lenost a pohodlí holek a touha po luxusních věcech a penězích s co nejmenší námahou.

arrow
profile_image
kopretka
od 5. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to dělala, pokud bych na to měla postavu a věk ) , je mi 30.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené