arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Edge: Lilliana má pravdu.já už tě taky sleduju delší dobu.připadá mi někdy,že tě možná baví se ve svých problémech hnípat a anonymě pobírat rady od druhých.možná miluješ ten pocit,že ti druzí radí,že se tebou zabývají.

přesně tak, můj pocit je ten, že vždy hodí jedno dost negativní téma, které se zabývá tím, jak jí nikdo nemá rád, jak je neschopná, jak si jí nikdo neváží, že všichni všechno mají, jen ona nemá nic - viz témá o závisti - a nípe se v tom, když jí někdo napíše něco pozitivního, hned všechn negativizuje

její problém je v tom, že si sama sebe neváží, že všechny kolem sebe shledává za ty zlé, co jí ubližují

mimochodem, to, že se někým nechám vyprovokovat k tomu, že křičím, ječím, popř. dítěti dám jednu výchovnou je selhání sama sebe a selhání toho, že si já sama nedokážu s danou situací poradit

co se týká vosmajdy - tady snad pomůže jenom odborník, my jsme na to krátké, bo si zase najde nějaké depresivně pesimistické téma a bude se v tom pitvat, a snad prominete, vyžívat

arrow
profile_image
Zuzam
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechci se tě nějak dotknout, ale člověk, který se pořád na něco stěžuje, většinou opravdu moc oblíbený není. A zvlášť člověk, který ani objektivně nemá žádné extra trápení, neumřel mu někdo blízký, není smrtelně nemocný...
Problémy má skutečně každý, někdo větší, někdo menší a je jen na něm jak se s nimi vypořádá. Někdo umí i tragédie řešit s noblesou, někdo kňourá při každé příležitosti.
Pokud máš například pocit, že tě lidé přehlížejí když se něco dělá, proč si o práci prostě neřekneš, proč nenabídneš co chceš a budeš dělat, proč nečinně čekáš? Tak skutečně můžeš vypadat jako lenoška, co nemá o nic zájem.
Doporučila bych to jedna zkusit depresiva, ty ti předepíše psychiatr a pak nějakou terapii u psychologa. Uvidíš, jak se ti pak zlepší a zpříjemní život.

arrow
profile_image
Zuzam
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak teĎ jsem si přečetla v jiné diskuzi tuto tvou větu:
Ne, myslím, že na mě se musí fakt zle.
Tak teď nevím, čemu se vlastně divíš?

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě včera jsem si po přečtení smutného článku říkala, že pokud se nestane nějaká tragédie, kdy umře někdo mladý, je vše v pořádku. Ale dneska stačilo, aby na mě manžel trochu vyjel kvůli pořádku a ještě chtěl ode mě 3 věci najednou, a hned si myslím, že si prostě k nezaměstnané všechno dovolí. Z nezaměstnanosti jsou skutečně rozvody a toho se i bojím.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vosmajda: A já bych mu odpověděla a dál by bylo všechno při starém. Ne, myslím, že na mě se musí fakt zle. Asi: co si myslíš, jak si to představuješ, že budeš sedět u počítače a kňourat, nikdo na tebe není zvědavej, (moje jméno, ošklivě zkomolené) pitomá! Táhni něco dělat, podívej, ztratíš práci, manžel tě bude živit, tak koukej, ať má uklizeno a navařeno, to je tvoje povinnost, a nemysli si, že zanedbanou ženskou budou někde chtít v práci, za branou jich stojí tisíce, víš, a ty se češou a slušně oblékají a ráno se namalujou a stejně čekají na práci! Myslíš, náno, že práce za tebou přiletí!? A chlap taky není zvědavý na ukňouranou neupravenou cuchtu, nejdřív bude utíkat do hospody a pak za jinou. A nemůžeš si najít chvilku na to, aby sis doma pořádně napsala papíry, zkontrolovala vodu, konvici, sporák, žehličku?! To musíme všechny a nikdo kvůli tomu nekňourá, to je otázka pár minut, ale musíš na to dávat pozor, ty náno!

Tohle jsi o sobe psala v minulem tematu, to jsem nevedela, zda se mam smat nebo plakat. Takze kdyz ti to vyhovuje, neni duvod si stezovat.

arrow
profile_image
Vločka
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lilliana
jenže se zdá, že nefunguje ani to......

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vosmajda: Ještě včera jsem si po přečtení smutného článku říkala, že pokud se nestane nějaká tragédie, kdy umře někdo mladý, je vše v pořádku. Ale dneska stačilo, aby na mě manžel trochu vyjel kvůli pořádku a ještě chtěl ode mě 3 věci najednou, a hned si myslím, že si prostě k nezaměstnané všechno dovolí. Z nezaměstnanos,ti jsou skutečně rozvody a toho se i bojím.

Tema zni: co delat, kdyz na Vas nekdo vyjede. Nechapu, proc vsechny temata obracis proti sobe? Navic se to vse toci dokola.
A pokud vim, mas brigadu, takze nejsi nezamestnana.........a nekde jsi psala o koleginich z kancelare a najedou jsi delnice. ...
Verim, ze si z nas vsech delas jen srandu a zkousis, jak dlouho budeme reagovat.
Na omlazeni jsem zacala pripivat odvcera a koho si odsud pamatuji jsi ty vyhralas a verim, ze te to tesi.
Omluva vsem, ze nepisu s diakritikou, ale vypovedela mi klavesnice.

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám brigádu, ale třeba taky jdu jen jeden den, když není práce. A v kanceláři jsem seděla naposled někdy v r. 1988. A tématu se držím, vyjel na mě manžel kvůli pořádku.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

vosmajdo a co jako....?
Jestli vyjel tak zvaž, proč to řekl a můžeš se přeci bránit, ne ? To je všude snad, že chlap má třebas blbou náladu a tak něco hodí do placu, aby to přehodil na tu druhou stranu a ty se na to nesmíš chytit....to samé může dělat ve vztahu žena. Takže se tím furt nezabývej a hned mu odpověz....nakonec pořádek by mohl pomoct udělat s tebou.
Neodpovídej, proč jsi mu tak neodpověděla...že to...či ono...prostě začni se chovat jinak a hlavně né furt ufňukaně a vyčítavě. Výčitky pak totoiž neberou konec ! Zkus to !

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vosmajda: si prostě k nezaměstnané všechno dovolí

+

Cituji vosmajda: chlap taky není zvědavý na ukňouranou neupravenou cuchtu

Pokud někdo dovede takhle označit sám sebe, tak jsou všechny rady zbytečné. Nechci být nezdvořilá, ale mně to připadá jako forma duševné onanie, jako masochismus v přeneseném smyslu slova, sedění pod okapem a libování si v tom. Kdyby zde doopravdy byla touha po změne, vypadalo by to jinak.

arrow
Neprodává v Bazaru

vosmajda
Znovu opakuji vše je jen na tobě-přitahuješ-li k sobě negativní energii stejná se ti vrátí, vem život do vlastních rukou a buď konečně šťastná!

vosmajda

Taky vosmajdiny nářky trochu sleduji, ne moc, ale většinou se to její sebelitování opravdu nedá přehlédnout. Vosmajdo, pochop, že tady ti nikdo nedokáže pomoci, maximálně poradit, ale je jen na tobě, jestli se podle toho budeš řídit, nebo jestli ne a budeš se dál pořád litovat, pokud se radami řídit nehodláš a všechno znegativizuješ, tak nechápu, jaký mají tvoje diskuze smysl. Život máš ve svých rukou, musíš se sama snažit se sebou něco dělat, každý má v dnešní době problémy, ale snaží se je řešit a nefňuká pořád, tak se vzchop, začni se mít ráda, na světě je mnohem víc neschopnějších, hnusnějších a hloupějších lidí než ty a taky si poradí, taky si spokojeně žijí, tak nechápu, proč ze sebe děláš pořád tu nejhorší. Nikdo k tobě domů nepřijde a nezmění ti celý život, to fakt musíš ty sama, tady se můžeš jen inspirovat. Jsi správná matka, manželka, pracovitá žena, myslím, že ošklivá taky nebudeš, zkus se na svět dívat pozitivněji, pokud budeš všem tvrdit, že jsi neschopná, tak je o tom nakonec přesvědčíš i když by to nebyla pravda a nakonec o tom přesvědčíš i sebe, zkus naopak začít sama sebe i ostatní přesvědčovat o opaku, o tom, že jsi sympatická, přátelská, pracovitá, i kdyby to nebyla pravda, stokrát opakované se stává pravdou. A že nemáš doma vygruntováno a stále uklizeno? Já taky ne a nehroutím se z toho, jsme jen lidi, každý má milion chyb, jen se je každý snaží zakrýt a nedává je všem na odiv jako ty, zkus všem ukazovat raději své přednosti. A když na mně partner řve, tak na něho zařvu taky a je to A že jsi unavená? Tak prostě jsi, každý je někdy unavený, tak si prostě odpočiň a přestaň všechno tolik řešit a hrotit, všechno nakonec nějak dopadne, není potřeba se stresovat kvůli malichernostem.

vosmajda

Například buď šťastná, že máš fajn manžela, dneska je spousta žen osamělých, nebo se rozvádí a co by za to, co máš, daly. Máš děti - taky je dnes spousta žen, které by chtěly dítě a nejde to - nemají partnera, špatné zdraví... Máš brigádu - ano, někdy v budoucnu už ji mít nemusíš, ale zatím ji máš, tak si toho važ, někdo nemá ani to. Máš kde bydlet, jsi zdravá, máš zdravou rodinu, máš přátele, ošklivá taky nejsi, prostě važ si toho, co máš a nehledej jen chyby, ale i to dobré.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené