arrow
profile_image
Aishka
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, je mi taky 19 a opravdu vím, o čem mluvíš. Já zkusila vážně hodně věcí. Antiperspiranty ani excipial deo forte u mě nezabodovali. A driclor? U toho jsem zas měla pocit že se mi v podpaží vypaluje kráter .. a to nebylo příjemný. A pak jsem jednoho dne náhodou narazila na youtube na výrobek Certain Dri. Neváhala jsem a objednala jsem si běžný Certain Dri a ještě Certain Dri A.M. (bohužel není v čechách k dostání, takže usa to jistí ) ... poštovné je teda vážně pálka, ale už jsem byla vážně zoufalá a ztratit jsem nic nemohla. Celkově mě to vyšlo asi na 400Kč. (2 výrobky + poštovné) A světe div se ! Vážně to pomáhá ... nechápu jakto a asi na to ani nikdy nepřijdu, ale Certain Dri mě vysvobodil. Doporučuju všem !! ..

http://www.dsehealthcare.com/index.php?src=directo ry&view=DSE_Products&category=CertainDri%20Antiper spirant

Tak doufám že se to dostane k co nejvíce lidem a že budou všichni stejně spokojení jako já

Aishka
Vypadá to, že to je v konečném důsledku to samé jako Perspirex v Anglii a Driclor v Čechách. Jen Driclor je z toho ta nejhorší varianta. Stejné výrobky, jiný obal, jiný název.

arrow
profile_image
Aishka
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mishka999
Nejsem si tím teda jistá, s Perspirexem zkušenost nemám, ale s driclorem se to srovnávat nedá. Certain Dri je dostupný i v normální antiperspirantový formě (nevím jak to vysvětlit, prostě ne jako Roll-on), což mi přijde jako obrovský plus. Já osobně nemám ráda ty kuličkový ... nevyhovuje mi to čekání na zaschnutí. A jak už jsem psala, driclor mi smrděl, pálel, měla jsem zarudlé popdaží, musel se nanášet často aby na mě působil a celkově už bych se k němu nevrátila.
Certain naneseš, ani ho necítíš, hezky voní a do 10 dnů se mi pocení zredukovalo tak o 80% .. pro mě je to prostě obrovský úspěch .. Jsem z toho našená Pro mě se tahle investice vyplatí.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aishka: běžný Certain Dri a ještě Certain Dri A.M.

a jaký je mezi nimi rozdíl? ten AM je denní?

arrow
profile_image
Hančule
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jaké prosím píšou složení na krabičce toho CertainDry? Můžete se na to holky podívat, kdo ho máte? Děkuji
H.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nemáte prosím někdo zkušenosti s Everdry?
http://www.everdry.cz/
je to sice dražší antiperspirant, ale četla jsem na něj dobré ohlasy, neobsahuje alkohol, ale hliník ano, ale třeba nebude tak škodlivý jako driclor.
děkuji za postřehy

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky celkem trpím na pocení v podpaždí, kola mám v každém ročním období. Běžné deodoranty z drogerky nezabírají - používám Niveu kuličku, ale už budu asi muset změnit značku. Zabrousím do lékárny a něco si připlatím. Ségra používá VICHY roll-on , občas si ho půjčím a musím říct, že je to znát, sice se také zpotím ale nesrovnatelně míň a zápach vůbec žádnej.
Já uvažuju, že si pořídím od LA ROCHE, protože neobsahuje žádné aluminiové soli a je celkem přírodní a o něco levnější než VICHY.

arrow
profile_image
PinkNeko
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tak jsem zkusila investovat do toho EVERDRY, protože Driclor (i když fungoval) mě příšerně pálil. Naštěstí Everdry je účinný, krása...U mě asi po čtyřech aplikacích jsem už byla bez pocení a pak asi po týdnu, jak píšou, stačí průběžně jedna aplikace. Svědil jen trošku, o dost víc když jsem se den předtím holila, ale já mám hodně citlivou kůži, tak to asi každej mít nemusí...Takže doporučuju! Už se nepotím!

Ahoj, používám Noční antiperspirant od Baley, extra stark. A funguje! Stojí asi do 70 kč. a pak ještě používám i Denní variantu. Ta je asi jen za 25 kč. Skoro vůbec se nepotim. Začal to zkoušet i můj přítel, který taky trpí na pocení a velmi mu to pomohlo.

Určitě nekupujte antiperspiranty v drogerii. Ty vám proti pocení nepomůžou. Jen teda těm, které se příliš nepotí. Nějakou dobu jsme používala Driclor. Je spolehlivý, ale jak jistě víte nebezpečný. Používala jsem ho první tři dny, pak jsem se přestala tak na 4, 5 dní potit, pak použila jednou atd atd.... Tak jsem si našetřila a šla na butox. Ten mě stál 8000 Kč, efekt výborný! Hned jsem si šla nakoupit barevné oblečení. Ale bohužel efekt vydržel pouze 4 měsíce, tak šla znovu, opět vydrželo 4 měsíce. Opět jsem se začala potit, tak jsem si na doporučení koupila everdry. Sice dražší, ale oproti butoxu.... Nanášela první tři dny a nepotila se asi týden a pak nanesla pouze jednou. Takže kdo nechce butox, určitě everdry!! Doporučuju.

Reaguji na PinkNeko:
Taky jsem si ho před měsícem koupila a můžu doporučitt! Driclor jsem dříve používala, ale tohle je 100%ně lepší. Nebojte se investovat pár korun

Cituji Jindřiškaa: Nějakou dobu jsme používala Driclor. Je spolehlivý, ale jak jistě víte nebezpečný.

No to teda nevíme

Tady v diskuzi se o tom hodně píše...obsahuje 20% hexahydrátu chloridu hlinitého. A to opravdu pro naše tělo není dobré

Cituji Jindřiškaa: Tady v diskuzi se o tom hodně píše...obsahuje 20% hexahydrátu chloridu hlinitého. A to opravdu pro naše tělo není dobré

Jo a tady v diskuzi se taky hodně píše o tom, co jedna paní povídala nebo jaký komu přišel na mail haux. Nikdy se neprokázalo, že by byl Driclor škodlivý. Tím bych to ukončila.

Od toho tady ta diskuze přeci je, ne?? Když něco nevím, tak se zeptám a když vím, napíšu. Ptala jsem se svého lékaře a ten mi řekl, že je škodlivý. Ne nadarmo se každý bojí ho používat. Odpovídala jsem na dotaz a napsala moje zkušenosti. Nepřeju si, aby mě tu někdo chytal za slovo, děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené