Cituji Jindřiškaa: Když něco nevím, tak se zeptám a když vím, napíšu. Ptala jsem se svého lékaře a ten mi řekl, že je škodlivý.

Bohužel nikde neexistuje žádná studie, která by jeho škodlivost prokazovala, pokud ji teda nemáš ty sama.

Cituji Jindřiškaa: Ne nadarmo se každý bojí ho používat.

Každý? Tak to jsem taky netušila, že se každý bojí ho používat.

Cituji Jindřiškaa: Odpovídala jsem na dotaz a napsala moje zkušenosti. Nepřeju si, aby mě tu někdo chytal za slovo, děkuji.

Mně nevadí, že jsi napsala svou zkušenost, mně vadí, že píšeš něco jako holý fakt, přestože nemáš důkaz.

Jsem se zas rozohnila, no nic Pokud někdo nechce používat Driclor, tak at ho nepoužívá, ale neschylujme se k tvrzením, která nemáme podložená

Reaguji na mishka999:
Každý má určitě obavy ho používat. Jde vidět, že jelikož nemáte s tímto problémy, nepoužíváte ho. Protože pokud byste ho někdy zkusila, určitě byste měla obavy. To, že po nanesení svědí, až pálí pokožka není jen tak, ne? Nebo je to normální, že po nanesení přípravku proti pocení Vás svědí kůže? A je pak spálená?? To opravdu normální není.

Cituji Jindřiškaa: Každý má určitě obavy ho používat.

Máš opravdu odvahu mluvit za všechny

Cituji Jindřiškaa: Jde vidět, že jelikož nemáte s tímto problémy, nepoužíváte ho. Protože pokud byste ho někdy zkusila, určitě byste měla obavy.

Jo tyhle soudy typu "Určitě jsi to nikdy nepoužila, tak vůbec nevíš" opravdu miluji Driclor jsem používala už před 5 lety a fakt žádné obavy nemám a neměla jsem.

Cituji Jindřiškaa: To, že po nanesení svědí, až pálí pokožka není jen tak, ne? Nebo je to normální, že po nanesení přípravku proti pocení Vás svědí kůže? A je pak spálená? To opravdu normální není.

Nikdy mě pokožka nepálila, nesvědila, nebyla spálená. Já si totiž čtu příbalový leták a následuji instrukce.

Reaguji na mishka999: Pročti si pořádně diskuzi a uvidíš, kolik z nás mělo tyto problémy. Samozřejmě, že příbalový leták jsem také četla. Ale holt když ho někdo používá častěji, aby zabránil úplnému pocení může se stát, že se pokožka na místě, kde se driclor použil spálí. Takže přečtění varování tě nezachrání od spálenin.

Cituji Jindřiškaa: Pročti si pořádně diskuzi a uvidíš, kolik z nás mělo tyto problémy.

Jako moderátorka čtu každý příspěvek v každém tématu, takže díky za doporučení. V naprosté většině případů nebyly dodrženy instrukce.

Cituji Jindřiškaa: Ale holt když ho někdo používá častěji, aby zabránil úplnému pocení může se stát, že se pokožka na místě, kde se driclor použil spálí.

Použít selský rozum taky neuškodí. Pokud mám podrážděnou pokožku, tak na ni nepatlám něco, co na ni nepatří. Pouhé časté používání na pokožku, která nemá známky podráždění, žádné spáleniny nezpůsobuje.

Dobře, uzavřeme to. Témat o Dricloru je tu dost. Zde se mají řešit jiné přípravky. Díky za názor a tip na Everdry, jistě se někomu bude hodit

Nemá smysl sem něco psát, protože pokaždé je něco špatně....
Jako moderátorka se drž tématu a nechytej každého za slovo, děkuji.

Reaguji na Jindřiškaa:
Nechytám za slovo, jen nesouhlasím s tím, co píšeš, to je rozdíl A na to, si myslím, mám právo

Navíc se řídím tím, co sama doporučuješ >

Cituji Jindřiškaa: Když něco nevím, tak se zeptám a když vím, napíšu.

Já věděla, tak jsem napsala Takže nevím, proč tě to tak naštvalo

arrow
profile_image
gabca92
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Dany19:
Ahojky, jsem stejně stará jako ty a trápí mě úplně to samé.. Přečetla jsem si několik diskuzí o Dricloru a dnes jsem si ho šla koupit. Ale nanesu ho až zítra, protože jsem si ráno holila podpaží.. každopádně dám vědět.
A ještě tady dávám o tom info:

Je Driclor bezpečný pro lidské zdraví?

Ano, přípravek je zcela bezpečný lidskému zdraví. Látky, které jsou v přípravku obsaženy, účinně omezují pocení v místech, kam byl přípravek aplikován. Přípravek Driclor splňuje veškeré podmínky dle vyhlášky č. 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky. Použitím přípravku se neucpávají potní žlázy, jak se mylně někteří lidé domnívají. Látka proniká do ústí potní žlázy a navozuje tak dočasné a omezené zúžení jejího vývodu, čímž dochází k omezení pocení, ale do hlubších vrstev potní žlázy neproniká.

arrow
profile_image
Lonette
od 11. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak slečny, po přečtení diskuzí jsem usoudila, že by Driclor nebyl to pravé pro mé podpaží a mou citlivou kůži a proto jsem si objednala Everdry.

2 dny a bylo po problému! Konečně jsem vytáhla všechna krásná trička, která jsem nemohla kvůli pocení nosit, tílka schovala dozadu do skříně a jsem šťastná. Člověku se hned zvedne sebevědomí a cítí se příjemněji.

Pokud jde o svědění, tak se konalo, je to nepříjemný pocit, ale dá se vydržet.

Všem hodně štěstí při řešení tohoto problému.

arrow
profile_image
bmarib
od 9. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Drictor používám., pomáhá mi.,ale ty následky .,to je děs.,podpaží mě svědí neskutečně, mám ho zarudlý na noc si to nemužu dát.,protože bych se ani nevyspala,. jak bych se pořád drbala.,vyčetla jsem tady že jsou dobrý : CERTAIN a EVERDRY .,tak to zkusím.,snad to bude lepší než ten děs co používám.

Kde se dá koupit Everdry? děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

též používám driclor a jsem 100% spokojená, jinak další účinný a citlivější přípravek pro pokožku je třeba deodorant vichy proti nadměrnému pocení (seženeš v lékarně, stojí cca 280,- ) není tolik účinný jako driclor, ale o 80% účinější než deo z drogerie

arrow
profile_image
Sebina
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky a nezkoušely jste něco od Justu? Mají tam spoustu vychytávek proti pocení a je to hlavně přírodní z bylinek. Kamarádka si teď koupila novinku Slézový deo roll-on a nemůže si ho vynachválit. Po dvou dětech se prý teď hrozně potila....

Reaguji na marticka21: na jejich stránkách. http://everdry.cz/

Používám Perspirex a to jak pod paže, tak i na nohy
http://www.lekarna.cz/perspirex-roll-on-25ml/
http://www.lekarna.cz/perspirex-hand-and-foot-loti on-100ml/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené