arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky Předem se omlouvám za název. Ráda bych se zeptala jak to funguje po chemickém peelingu, zda máte něco zakázaného a nebo naopak co musíte dělat a jestli je pleť po chemickém peelingu nějaká rudá nebo podobně Četla jsem, že si to holky dělají i doma. Předem děkuji

ahoj, já si chem. peeling dělám doma v zimě, kyselinou salicylovou, a všechno v pohodě. Ale občas mě potrápí mírné poleptání pokožky, udělají se mi malé puchýřky, ale po pár hodinách to zmizí. Jinak potom by se nemělo 24 hodin nic dávat na obličej, ani krém, jen umýt vodou, aby to mělo co nejvetší účinek. No a pleť je decentně zarudlá, ale spíš záleží na procentu kyseliny. Mě to zmizí do těch 24 hodin. Ale pak se trochu sloupeš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na marsse7:

Můžu se zeptat kolik používáš procent a jakou značku? Takže si celý den nedáváš make-up na sebe?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem používala Glyco A, což je v podstatě 12% chemický peeling a zakázaného nebylo nic. Jen se doporučuje na den krém s SPF, protože pokožka je citlivější na slunce a mohly by se ti udělat pigmentové skvrny.

Reaguji na Pettttrushka:
mám doma 10% a 30%, myslím. Nemám je u sebe ale kdyžtak pak upřesním. Kupuji z eBay přímo od výrobce http://www.ebay.com/usr/mty_skincare
A já makeup nijak extra nepotřebuji, takže když nemusím, tak nedávám.

arrow
profile_image
scrazyna
od 4. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem na chem. peelingu u kožní lékařky, takže měla mnohem silnější koncentraci, než když si to holky dělají sami doma nebo u kosmetičky. Pleť mi doktorka hnedka po ošetření namazala Cicaplastem od LRP, zbytek dne jsem na ní nesměla nic dávat/mazat. Dalších asi 10 dní jsem mohla právě používat místo krému jen ten Cicaplast pro lepší zahojení a zregenerování, ale make-up jsem mohla mít už druhý den.

Reaguji na scrazyna:
Koncentrace, jako používají dermatologové, se dá už běžně sehnat na internetu. Takže pro mě se už nevyplatí dávat 500 Kč za jedno sezení, když jedna lahvička kyselinky vyjde do 500 Kč.

Ahoj.Já jsem dnes byla na chemickém peelingu u doktorky.Byla jsem tam po druhý po čtrnácti dnech.Při první návštěvě mi dala 50% koncentrát a dneska už 70%.Ještě tam jdu naposledy za dalších čtrnáct dní.Koncentráty do 40% jsou prý spíše jen na projasnění pleti a uzavření pórů,ale na akné a pigmentové skvrny musí být vyšší,aby to proniklo víc do hloubky a mělo to nějaký účinek .
Jinak pleť mám po zákroku červenou, vypnutou a hladkou a asi po třech dnech se začnu loupat .
Zatím jsem spokojená,ale ještě si na ebay kupuju 40% roztok a párkrát do roka si peeling udělám i sama doma .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené