arrow
profile_image
barchettka
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To by mě taky zajímalo, ale koukám, že mám nějaké jiné jizvy, než píšete - já mám naopak buď v linii s kůží a červené, nebo dokonce vystouplé a taky nevím, co s tím... leda mě napadl glyco A, pokud si ho pořídím (a vzpomenu si ), napíšu, jak to dopadlo

Ahoj doporučuji v googlu zadej Mojmír Muller moje sestřenka tam byla a pomohl....

Mně pomáhá vymačkanej citron.

arrow
profile_image
jarysek8
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
pomáhá ti ten citron i na jizvičky nebo jen na fleky po akné?....jinak už dlouho zvažuji Glyco A, asi do něho půjdu

arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mufik:
Myslíte, že levandulový olej pomáhá i na fleky i na jizvy po akné?

arrow
profile_image
Shanon
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě na akné a na jizvičky pomohl chemický peeling.. Byla jsem na něm 4x a docela velká změna, který si všiml každý.. Potom jsem začala používat konopný krém na obličej... sice se mi nějakej pupínek ještě udělá, ale rozhodně to není jako předtím... Slááva..

arrow
profile_image
vanie
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě pomáhá konopná kosmetika (koncentrovaný olejíček).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Shanon: Ahoj, moc prosím - odkud máš ten konopný krém na jizvičky po akné? Z lékárny nebo objednaný přes internet? Slyšela jsem, že masti s konopím jsou dobré. A kolikrát jsi byla na tom chemickém peelingu - u dermatoložky nebo kosmetičky. Moc děkuji za odpověď. K.

arrow
profile_image
Colin
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ja byla nachemickém peeling 2x,přišlo mi to už jako poslední šance ikdyž mě od toho každý odrazoval. Poprvý sem byla příjemně překvapená že žádný otoky a silné zarudnutí se nekonalo,pleť byla naopak jemnější a hydratováná,jako by se vážně sloupla vrchní vrstva pokožky. Pleť byla jednodušše hezčí. Na druhým zákroku sem byla už nadšená. Mám jizvičky v úrovni kůže tedy flíčky a vřele z vlastní zkušenosti doporučuji.

Ahoj, kamarádce pomohla mezoterapie. Vídám ji pravidelně jednou týdně a tohle celkem zřetelně zabralo. Měla pár těch vpadlých jizev, o kterých mluvíte. Byla na třech nebo čtyřech sezeních mezoterapie -- sice si stěžovala, že ji to děsně bolelo, ale výsledek je fakt pěkný, i ona si to pochvaluje. Ty jizvy už nejsou skoro vidět a i pleť jinde na obličeji má lepší, takovou šťavnatější . Otázka samozřejmě je, jak dlouho jí to vydrží; byla poprvé v lednu a teprve nedávno to dochodila. Jo ještě -- je jí 30.

arrow
profile_image
Laura Palmer
od 11. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Domácí chemický peeling LRP - Biomedic 10%

arrow
profile_image
Sarentina
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mě po akné kdysi trápily zarudlé malinké jizvičky na čele, které jesm neustále musela zapatlávat make-upem a kterých jsem se nemohla zbavit, zkoušela jsem všechno možné a až krém VICHY normaderm mi 100% pomohl a nemůžu si ho vynachválit, po cca 2 měsících si pomalu jizvičky začaly mizet, a tak do cca 5-6 měsíců mi vymizely uplně, takže já osobně na tento krém nedám dopustit, opravdu u mě zaručeně pomohl a doporučuji ho všem. Lehce pleť jakoby vysušuje, tudíž jsem ho nemohla používat v zimě, i když mám mastnou pleť ale začátkem léta je to ideální na všechny nedokonalosti. A dneska již mám X let klid

arrow
profile_image
vero82
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte, nejsem tak uplný laik v oboru zdravotnictví, a tak si troufám říct, že tam, kde už je hotová, dokonale vytvořená jizva, už nepomohou masticky ( např.Contratubex je vhodný na jizvy po zákrocích, kdy tkán- kůže postupuje nějakým procesem..tam má jistě velmi dobrý efekt k zamezení či ke zminimalizování tvorby jizev), ale nějaké olejíčky, snad možná, ale zase, musí jít o aktivní proces akné a v ten čas tvoření jizev.....Tam, kde je jizva naprosto dokonalá, na tyto preparáty nevěřím a zkoušet ani nebudu. Nevydělávám jen tak pro nic. A věřte mi, že jsem vyzkoušela mnoho. Máme sem vepisovat jen to, co pomohlo. Pak bych tu neměl vůbec psát, ale asi mi není lhostejný to, že někdo absolvuje to samé co já a to, že vyhazuje peníze a důvěřuje...Něco jsem četla o kolagenu a jeho aplikacích na kůži, ale jen si představte....máte někde obrovský výmol a okolo normální kůži..ten výmol je prostě vyhloubený..a jak může třeba kolagen působit na vyrovnání toho výmolu...Jistě účinky na plet má perfektní, ale ať mi reklami netvrdí, že kolagen je na léčbu jizev...Kolagen podporuje tvorbu hojení, ale nevyrovná ten obrovský výmol do kůže, jakým jizva po akné je.
Je potřeba rozlišit proces akné a již hotovou jizvu a zde si myslim, že těžko posoudit, jak to kdo v jaké fázi má.....
Takže vzhledem k tomu, že mně se akne už moc netvoří ( sem tam nějaký pupínek ) snad i díky antikoncepci, tak obrovsky řeším svoji zjizvenou pleť. Jizvy, které jdou vidět. Logicky je to jako s popraskanou stěnou....vyplnit pleť jde jen stěží a proto se nabízí ji obrousit. Ten chemický peeling - nevím, nezkoušela jsem a ani zkoušet nebudu... Jedna moje kolegyně jej zkoušela a viděla jsem, jak je její pleť na kůži obnažená, červená a bolestivá....a pak efekt nic moc, protože stále vidím nestejnou výškovou nerovnost směrem do kůže a tady mě ta chemie moc nebere..
Sama jsem se rozhodla pro mechanický peeling, kdy mi kosmetička jezdila zdrsnělou kulickou po obličeji....potřetí jsem tam už nešla. Jizvy jsou prostě hlubší na to, aby tato metoda stačila. Nyní jsem se objednala na frakční CO2 laser, kdy jde o větší zásah a asi tak 3 denní rekonvalescenci, kdy podle obrázku, co mi doktror ukazoval jsem se nejdříve lekla, jak měla paní popálenou do krve pleť, ale po třech dnech se už jakoby loupala....ale bohužel se tato metoda dá dělat jen v zimních měsích, to aby vlivem sluníčka nevznikaly pigmentové skvrny...Takže já půjdu až v říjnu. Takže moje rada, a nebo také poslední naděje, radikální zásah...A co vy?
P.S. na diamantove derm. jsem také byla, ale je to takové lepší šudláníčko než ježdění zbroušenou koulí po obličeji u kosmetičky...a efekt - moc slabé na hluboké jizvy a opravdu viditelný efekt....mikro efekt jistě bude...

arrow
profile_image
Elorka
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji scruffy: Contraktubex

Nemáte na mysli spíš Contractubex?

http://www.contractubex.cz/cs/

arrow
profile_image
gantyna
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, vy co jste byly na nějakém zákroku, který vám pomohl. Mohly byste mi napsat kontakty na zařízení, kde vám to dělali či přímo na danou osobu? Chci se zbavit jedné vpadlé jizvy, ale nechci jít nikam bez doporučení (po zkušenosti s doktorkou, která mi tu jizvu udělala) Děkuju!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené