arrow
profile_image
Market86
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na deluxe:
no, myslím, že jsem to někde viděla na videjku, jak to děla s tou špachtlí dřevěnou, ale musím pohledat.. prostě to rozetreš proti směru růstu a pak strhneš ve směru, ten pohyb zápěstím fakt nejde popsat teda aspoň já nenacházím slov akorát na spodku to nějak ještě neumím aplikovat, musím to natrénovat. Na podpaží taky super, pokožka není vůbec poškozená. Jednou jsem to tam zkoušela s voskem a pak jsem dva dny chodila s rukama jak rambo podrážděné jako blázen a při jakémkoli doteku jsem málem ucrbla

Reaguji na Mariela:
tak já opálená nijak zvlášť moc nejsem, takže fakt nevím.. jen jsem vyčetla, že kůže na nohách je často příliš suchá, proto se doporučuje, naposled max 2dny před depilací, udělat peeling nebo masáž lufou a pak dobře promazat..

arrow
profile_image
deluxe
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Market86:
no s tím voskem si to nedokážu ani představit já budu zkoušet a zkoušet a zdokonalovat se, ale je to fakt bomba

arrow
profile_image
Market86
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na deluxe:

no.. raději nepředstavuj byl to masakr tak hodně zdaru při zdokonalování
.

já jsem taky zakoupila pastu a jsem z toho nadšená, ovšem po první depilaci, u které jsem se příšerně namakala a výsledkem bylo, že jsem měla asi šest modřin na noze... ale krásně se to odepilovalo a už to umím i používat, 100x lepší než holení, který se musí po třech dnech opakovat když chceš mít jemné nohy, určitě doporučuju a hlavně to nevzdávejte když vám to nepůjde! chce to pastu pořádně propracovat do takové žluto-perleťové barvy a až potom nanášet, když se vám začne lepit na ruce stačí přidat maličko vody ( opravdu maličko ) a hned je vše OK...

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, všude píší že depilace cukrovou pastou vydrží tak 3 týdny, ale mě vydrží max. jeden týden dělám něco špatně?? A taky pastu rozehřeju za začátku je všechno v pohodě, ale po chvíli se pasta začne roztíkat a já jsem celá ulepená a musím do sprchy to smýt, takhle to udělám tak 3 než stihnu na intimních místech všechno vytrhat nevíte proč se to začne tak po minutě hned roztíkat??

arrow
profile_image
AmyBer
od 31. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, nemáte někdo nějaký odkaz, kde bych se mohla dozvědět, jak se ta pasta vůbec používá? Nebo popsala by mi to některá prosím? Nikdy jsem tu pastu neviděla, používám normální holítka a když chci "trhat" tak ty voskové pásky,ale jsem od toho strašně ulepená a ty dva malé čistící ubrousky mi nestačí... Předem díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji AmyBer: dva malé čistící ubrousky mi nestačí

Já používám na očištění dětský olejíček.

arrow
profile_image
Zlangie
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, ty, které jste s Al attutou spokojené, jakou jste si objednali? Klasik nebo ty "vychytané"?(medovou, s kokosovým nebo olivovým olejem)

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariša: Ahoj holky, potřebovala bych poradit, všude píší že depilace cukrovou pastou vydrží tak 3 týdny, ale mě vydrží max. jeden týden dělám něco špatně? A taky pastu rozehřeju za začátku je všechno v pohodě, ale po chvíli se pasta začne roztíkat a já jsem celá ulepená a musím do sprchy to smýt, takhle to udělám tak 3 než stihnu na intimních místech všechno vytrhat nevíte proč se to začne tak po minutě hned roztíkat?

No u těch trhacích metod asi musí člověk vytrvat v tom, že ne po pár aplikacích se ti růst chlupků zarazí. Spíš jich rostě čím dál méně a jsou slabší a světlejší...(ale i tak je to běh na dlouhou trať).
No a s tím roztýkáním- není to tím, že jsi v místnosti, kde je příliš teplo? Je opravdu lepší být někde ve větší místnosti než sedět ve vyhřáté koupelně a ještě třeba po horké vaně

Cituji AmyBer: Ahoj, nemáte někdo nějaký odkaz, kde bych se mohla dozvědět, jak se ta pasta vůbec používá? Nebo popsala by mi to některá prosím?

No na omlázku je toho tolik, že se čtením se namáhej sama ale tak ve zkratce- hmotu rozehřeješ (případně doma uvaříš) a naneseš na kůži-někdo strhává platýnkem nebo hmotu jakoby roluje po kůži a nebo strhává papírem-to je asi nejjednodušší pro začátek. Základ je, že se trhá po směru chlupků, takže podráždění je mnohem menší a cukrová pasta vytrhá mnohem více chloupků než třeba epilátor.
Depilace cukrovou pastou
Depilace cukrovou pastou nebo voskem?
Vaříte si doma cukrovou pastu?
Tak a hledej určitě najdeš spoustu informací

arrow
profile_image
Sanjo
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně tuhle cukrovou pastu si kupuju, je dobrá. Používám tu s kokosovým olejem na přecitlivělou pokožku, ale i "klasik" je dost dobrá a navíc i levnější. Jsem s tímto obchodem velmi spokojená!

Dlouho jsem zvažovala, kterou pastu z internetu koupit... tahle mi připadala levná a kokosový olej jako dobrý nápad... nu uvidíme.. každopádně díky za tohle téma, snad mi to půjde stejně dobře jako vám...

a máte někdo zkušenosti s aida-aishou? myslíte, že je vůbec nějaký rozdíl mezi těmi pastami?

arrow
profile_image
císařovna
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, mám dotaz, nebolí to tou pastou tam dole. Díky

Cituji císařovna: mám dotaz, nebolí to tou pastou tam dole. Díky

Vyhledávání? Depilace cukrovou pastou - intimní partie

Ahoj holky, mně má Al attuta přijít zítra, tak jsem na ni zvědává. Cukrovou pastu jsem ještě nikdy nezkoušela, tak jsem zvědavá jak mi to s ní půjde. Půl roku jsem váhala, jestli si ji mám objednat, nebo ne, no tak snad nebudu zklamaná. Vyzkouším a pak sem napíšu jak se mi zdála jako nováčkovi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené