Reaguji na SvetnickaM: Tak to máš můj obdiv, avon bych na sebe v životě nedala. Asi bude lepší, když zůstaneš u toho co ti vyhovuje a máš pocit, že se ti to po tom nehorší. Hlavně pozor i na to holení, aby sis to omylem nerozškrábnul nebo tak.

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sáňa:
No jako na ty tváře bych si avon nedal, ale na čelo sem to zkusil a zjistil sem, že se to nezhoršilo, takže proč plejtvat drahej effaclar když můžu vyčistit avonem pak si asi koupim dermacol protože je levnej a stačí to.
No právě, proto se chci holit až se mi vyčistí pleť po tom roaccutanu Si budeme držetpalce a jednou budeme zase krásný

Reaguji na SvetnickaM: Raději investuj do kvality a dej na to jemnější kosmetiku. I sama doktorka mi říkala, že se na aknózní pleť nesmí dávat nic z drogerky. Ty mě tim avonem, dermacolem a všim možnym hrozně děsíš, tohle na sebe dát já, tak hned mám krupičku a další neduhy. Díky bohu jsem krásná díky kvalitnímu make-upu, po kterym nejsou vidět ty fialový fleky. Taky přeju hodně štěstí, ať se ti to zlepší.

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sáňa:
Tak oni jsou většinou kožní lékaři v kontaktu s dealery kvalitních kosmetických značek a maj z toho zisky Ta moje mi furt cpe vzorečky horem dolem snad i balení co daj dokopy víc jak 50ml
Známá je kosmetička a dávaj v salonu dermacol, ten ještě ujde podle mě, protože je hypoalergeni

si asi myslel, že má syna po liftingu Mě šalvěj vůbec nepomohla bohužel, spoléhám se jen na termální vodu a ten krémík od weledy a hezky mi to pleť zklidní. Jinak s těma kožařema máš recht, jedna kožařka z nemocnice na Karláku mi dala dva roky prošlý vzoreček od La Roche Posay a komentovala to slovy, že mi to určitě nic neudělá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené