arrow
profile_image
kaesy1
od 9. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Právě vychovávám 4 měsíční čivavačku a osobně si myslím, že se mi daří. Pes si rychle zvykl na vodítko, netahá, nemá strach z jiných psů (do střední rasy) na zavolání přiběhne, sedne, lehne, místo, nekousej. Čistota už nám taky vcelku jde. Nosící tašku používáme do auta a na návštěvy. Právě proto jsem si pořizovala malého psa, aby se mnou mohl skoro všude a nemusela zůstávat sama doma. V povelech jsem důsledná, ale nekárám, spíše odměňuji. Začíná se mi osvědčovat klikr. Pro 2letého pejska vřele doporučuji, myslím, že by Ti mohl hodně pomoci s výchovou a poslušností.

ahojky tak jsme dneska zkoušeli cvičit sedni a vůbec se jí nechtělo spolupracovat buď byla jak utržená z řetězu nebo dělala že neslyší a odvracela hlavu... pár krát jsme to udělali ale žádný zázrak .. neeee já chci mít hodnýho pejska máte nějáký dobrý taktiky? je jín13týdnů posílám i foto

Roztomile mimino :-) Je ještě malinka, tak se tezko ziskava jeji pozornost, vsechno ji zajima... Zkus ji unavit. Ale ne tak, aby se ji chtelo spat. Spis se s ni projit po venku, prijit domu, vzit nejakou mnamku a zkouset sedni. Nepujde to hned, ale treba za tyden by to mohla umět :-)

arrow
profile_image
Petuliiina
od 4. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Motýleček:

Můžu se Tě prosím zeptat, kde jsi koupila ty růžové kšírky? Jsou krásné

arrow
profile_image
Petuliiina
od 4. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji motýleček: neeee já chci mít hodnýho pejska máte nějáký dobrý taktiky?

Něco co jí chutná dat jí před čumáček, zvednout prst, říct sedni a zatlačit jí na zadeček, aby si sedla a dát odměnu. Ona to za chvíli pochopí. Já jsem to tak učila svoji fenku a naučila se to za 1 den a to jí bylo asi 10 týdnů [

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Já bych postupovala následovně: pes by neměl být nažraný, ale krapet vyhladovělý - místo nasypání dávky krmiva do misky bych ji použila pro výcvik. Upoutat pozornost tak, aby v okolí nebyly rušivé elementy, cvičit doma. Ruku s pamlskem, kterou pes sleduje zvedat jakoby nahoru za psa, za jeho hlavu tak, aby byl "donucen" si sednout. Při tom říct povel "sedni" a při posazení do nebes vychválit. Pejsu nepřetěžuj, zpočátku cvič třeba 3 minutky. Z výcviku udělej zábavu!

Mimochodem, kecy o tom, že pes nemusí umět dávat pac proto, že je váženým členem rodiny, mě rozesmívají . Pes potřebuje zaměstnat hlavu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené